Czy zamierza sie ktos wybrac na zlot z gdanska? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzięki za zrozumienie

Napewno bedziemy mieli okazje sie jeszcze poznac!!!
  
 
Masz racje, rozumiem to tez jestem studentem. Wiem jak jest. Jak trzeba to trzeba, nie ma sily. Ja jak by co jade.
Pozdrawiam
  
 
a ty jurass przyjeżdżasz swoim "płomykiem" ??? Fajnie wygląda to malowanie - zawsze mi sie takie coś podobało
  
 
Cytat:
2003-04-23 21:56:22, Leszek_Gdynia pisze:
Niestety oba egzaminy sa jeszcze zaleglosciami.

Oj, Leszek, uczyć się nie chciało to teraz masz). Żartuję, bo mi samemu też się nie chce wielu rzeczy uczyć i olewam sobie niektóre rzeczy, np. z chemii jakieś gupoty i trzeba kuć, a nic nie rozumię.
  
 
Nir chodzi, ze nie chcialo - czasami sa upierdliwi wykladowcy, ktorzy za wszelka cene nadrabiaja jakies kompleksy na uczelni. Nic niestety nie poradze.

Pozdrawiam klubowicznow.
  
 
No fakt. Bo ze mną np. to mi często się nie chce i czasami nie rozumię. Coś mi tam baba od chemii pierdoli a ja nie rozumię, nie chce mi się jeszcze, a potem nauczyciele łażą każą uczyć się jakiś bzdur. Też upierdliwość, dokładnie takie same sytuacje.
  
 
No przyjade swoja ognista, ale uprzedzam od razu ze w blizszym kontakcie to pasztet (straaasznie mi pozaciekal ten przod). W koncu sam malowalem, sam rozbijalem, sam naprawialem