Kompressor do MV6 - Co? Jak? Gdzie? Wasze zdanie? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
..Odświeżam

..Czy ktoś z Was dysponuje zdjęciami do tematu? Jednak będę się upierał przy V + K.. Nie wiem, ale zaczyna mi sporo brakować, tym bardziej ze ostatnio mam okazje pojeździć S8 z 98R.. Ostatecznie jesli koszt przewyższyć ma 10tyś. zł rozważam jakas jednostke z BMW..

..Zdjecia, opisy, rysunki, schematy - jesli ktoś coś ma, jakies strony - bede wdzieczny
  
 
..Zapomniałem dodać ze info odnosnie 3.0 Kompressor w Wersji Steinmetz..


..A mam juz: M62, wtryski 360-tki,EGT,Boosta, na dniach EcuMaster..
..Szkoda tylko ze nie mam sprzetu do spawania kwasówki

..Nie wiem tylko czy odprężać? Chciał bym zrobic bez przesadyzmu, max 0.4 Bar..
..Zdołuje ktoś? A moze 2.0T 210PS Saab-a? Rzekomo skrzynia podchodzi i nie ma zbyt wiele problemów poza samą eksploatacją silnika

[ wiadomość edytowana przez: AndrzejMT dnia 2009-04-16 13:36:51 ]
  
 
pokaz zdiecie tego kompresora
  
 


[ wiadomość edytowana przez: AndrzejMT dnia 2009-04-16 18:12:17 ]
  
 
..Czy zamiast dolotu:



..Można dać puszke na pająki?
  
 
Poznaje to zdjecie omegafreak.de?Widziałem tam kilka wątków o kompresorze
  
 
..Generalnie sporo mam tych zdjęc na dysku, a na necie nic nie przybywa.. Chłopak wpakował 2.5 V6 do Astry Bertone, dołożył kompressor ale temat dopiero zaczyna być gorący.. Możecie na SR w projektach poczytać..

..No dobra, ale nikt nie odpowiada na moje pytania

PS: Ta fotke to mam zdecydowanie ze strony data.motor-talk.de


..Project Opel GmbH posiada w sprzedaży wszystkie niezbedne części (piszą ze 240 - wow) za kwotę niecałe 7.000 €.. Podaja przyrost od 218KW do 235KW.. Kosmos kasa..


[ wiadomość edytowana przez: AndrzejMT dnia 2009-04-16 22:34:57 ]
  
 
ten kompresor masz??
z czego on jest??
  
 
..taki sam jak w Mercedresie. Brak w nim sprzęgła - uszkodzone.. Na allegro widze takie od 800 do 1200zł..

[ wiadomość edytowana przez: AndrzejMT dnia 2009-04-17 00:51:41 ]
  
 
..No i znalazła sie alternatywa..

..Henry mieszka rzut beretem ode mnie..
U niego zamocowany wygląda tak:


..Nie taki diabeł straszny
  
 
to ja poprosze info jaki on ma silnik i dodatkowe zdiecie tego kompresora.Jesli to jest ten czlowiek o kim mysle to to jest 2.5 i zaden m62
  
 
..Zgadza sie.. Nigdzie nie napisałem że ma..

Astra 2.5 V6 Kompressor - Henry
  
 
witam
(laik) odpisze deko sam za siebie
silnik to model seryjnie opla w wersji irmschera z vectry B 195 konny
ale wziolem sam goly silnik i zlozylem na osprzecie ze straszej wersji silnika(duzo wygodniejszy np dostep do czegokolwiek-nie mylic z trudnoscia elektryki przy nowszej wersji)
kompresor laduje okolice0,4 bara, chodiz jak wiertarka,mam u siebie zalozony zawor blow off ale wg mnie masakra z nim gdyz na wolnych upuszcza powietrze,i strojenie na samej przeplywce do bani jedno ze zamyka sie momentalnie po drugie zawor upuszcza juz i tak zmierzone powietrze wiec trzeba sie wzorowac jedynie an mapsensorze dlatego albo wyladuje dodatkowy zawor Dv albo calkowicie sam DV zobaczymy,caosc strojona ecumastere by me
(pierwszy raz mam stycznosc i z nim i powiem ze calkiem mile urzadzonko)
pozdrawiam i jak ktos ma pytania to prosze co bede wiedzial to odpowiem(nie robie z niczego tajemnicy jak niektorzy )