VI ZLOT - LOS OMEGAS BESTIALES - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Młody i przegłosowane!

VI LOB PARTY ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 3, 4, 5 PAŹDZIERNIKA!

rozumiem że żadne korekty terminu spotu nie wchodzą w grę

pozdr mega_3
  
 
Ja też optuje za pierwszym weekendem października.

Jak większość twierdzę że im szybciej tym lepiej.

Piotrku napewno załatwisz to w tym terminie - jeśli chodzi o kasę na zaliczkę to zapodaj numer konta i kwotę.

Pozdrawiam
  
 
Moze Ty bys Rysiu wreszcie zapodal ?? Bo sie jakos doczekac nie moge...
  
 
Czyli co :
3-4-5 pażdziernik !
młody wypowiedz się czy zdołasz załatwić
dawaj numer konta - i jedziemy
spotkalibysmy sie wieczornym popołudniem w piątek
w sobotę stłumili tupot mew + kilka atrakcji
w niedziele dalej sukcesywne tłumienie i odjazd

... zepnijta sie chłopy bo dubla nie bedzie ...
  
 
No to już się "zepnąłem" i sobie załatwiłem ten termin.
A jak się teraz dowiem że ktoś przy nim majstruje, to...

Pzdr.
  
 
Z żalem muszę stwierdzić że na VI zlocie LOS OMEGAS BESTIALES mnie nie będzie(pracuję w sobotę i niedzielę ).Do końca października nie mam mozliwości zrobienia sobie wolnego w weekend,ale napewno nie przegapię VII zlotu.Pozdrawima Mateo_32
  
 
Ala, Bestia i dARTi już czekają w blokach.........
  
 
Deklaruję swój i małżonki akces na VI zlot LOS OMEGAS BESTIALES.

Pozdrawiam
  
 
Olin moze jakis przed-zlot zrobimy ??
  
 
Małe pytanko
jako że nie mam pewności jak w dany weekend będę pracować oraz czy nie odbędzie się właśnie inauguracja roku akademickiego to czy możliwy jest przyjazd niezapowiedziany? Nie liczę oczywiście wówczas na jakąś rezerwację chodzi mi tylko o samą możliwość przybycia. Mam wielką chcicę na ten zlocik ale praca i magisterka nie dają chwili wytchnienia.
Ale jeśli tylko da radę to biorę namiot i.....oczywiście jeśli można ot tak na spadochroniarza, że tak powiem i zapytuję?
PZDR Vincent Szczecin
  
 
a moja BESTYJA jak się dowiedziała, że to już za miesiąc z małą górką to zaczęła niecierpliwie przedeptywać z oponki na oponkę (niczym LOW RIDER) , a tłumik wydał z siebie całkiem głośne HURRRRRAAAA RA RA!! (chyba sie biedaczek przepala)

pozdr. mega_3

to jak będzie wyścig na ćwierć mili? na VI LOB
  
 
Witam

mam nadzieję że to jednak będzie 3-4-5
już załatwiłem sobie wolny weekend
Młody postaraj się dla dobra większości

pozdrawiam
Sagittario

p.s. coś mi się wydaje że Młody ma twardy orzech do zgryzienia
  
 
Cytat:
Olin moze jakis przed-zlot zrobimy ??


Pomyślimy
  
 
Chłopy, a może Młody kombinuje ślub i chce, żeby kolumna omesiek mu do ołtarza towarzyszyła
  
 
I ja się zapisuję dwiema ręcami. Mam wesele też dopiero 18.10 więc termin zlotu pasuje mi jak ulał. Podoba misię pomysł lokalizacji gdzieś, gdzie są warunki do pościgania się na 400 i innych konkurencji: np. jakieś sprawnościowe:
- slalom na czas
- precyzyjne parkowanie z zarzutem na ręcznym
- pomiar drogi hamowania z ABS i bez

lub techniczne na czas:
- wymiana koła
- wymiana klocków
- wymiana żaróweczki podświetlenia wskaźników

Cieszyłbym się gdyby (mniam) nie był jedyną atrakcją VI LOB PARTY. Tylko błagam: żadnego palenia gumy, bo to jedzie takim dresem, że aż mnie odrzuca.
  
 
Kartos, jak możesz nawet o tym wspominać jedyną gumę jaką możemy kiedykolwiek spalić to stara wycieraczka lub zapas z Urga bagażnika


Pozdrawiam

Robert
  
 
Hej Prezesi!!!!

A czym na takim zlocie sie babeczki sie zajmoja???Nie mam szansy aby bez mojej pani gziekolwiek sie ruszyc jak wroce z morza.....Musze urzyc jakis dobrych argumantow, ze nie bedzie sie tam kobitka nudzila...
Ok czekamna konkrety odnosnie zlotu...
Pozdrowionka z Hiszpanii....
ech Chopy mowie wam tu wszyskie dziewuchy w topless plazuja...Jest naczym oczko zawiesic.. Co do OMY jak jestem tu juz 6 tydz to widzilalem zaledwie 2 sztuki, a tak to same Seat-ki
  
 
Witka prezesi , mam nadzieje ze tym razem sie stawimy z Różowym + browar .
Tak na marginesie to przerabialismy ta sprawe z Młodym , moze wystosować oficjalne zaproszenie ( i tu ukłony w strone URGA) do faceta z Poznania ( chyba ) który pasiada LOTUSA nr. 411 na VI LOB , to by było....
Pozdro DanDan
  
 
Witam,

No panocki, życzta mi szczęścia z domkami!

Po niedzieli ruszam się na Słok (wcześniej niet... brak czasu i $$ na RESERVE ;( ) aby wszystko załatwić. Chętni proszeni są o wysłanie do mnie maila (adres w profilu) to podam wytyczne jak przesłać kase (konta nie posiadam, więc mile widzany przekaz pocztowy). Musze zebrać minimum 300zł na trzy domki. Więcej info podam wkrótce.

Szanowne grono LOB, musze was pochwalić za tak szybką reakcję odnośnie zlotu, ustalenie terminu itp. (widać co dobre dla nas wszystkich ).

Skoro nie ma znaczącego sprzeciwu odnośnie zlotu OKP w sąsiednim OSiR'ze niezwłocznie powiadomie Potryka o naszych planach... Nasze pospolite ruszenie odniosło sukces... ciekawe jak będzie u nich


Czym się zajmują Kobietki? Uważnie obserwują nasze nader dziwne zachowania (dla nich) przy Bestiach. Siedzą i gawożą o nas... o naszych chorych umysłach (wg nich)... o tym czego nie robimy a powinniśmy... że ostatnio znów zupa była zasłona... że za krótko byłem z psem na spacerze... ehh...

Dandan... nr Lotusa to 410 Niestety nie mam z nim kontaktu

pozdrawiam:
Piotr Napieraj
  
 
Lotus w Poznaniu ?? Gdzie ?? Nie widzialem jak zyje...