Taryfikator mandatowy - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Jaka stacja nadaje "drogówkę"?
  
 
Tv4
  
 
U nas znaki ostrzegajace o radarach sa juz w czterech miejscach, ale dotad zauwazylem tylko jeden radar I to w miesjcu, gdzie i tak sie nie da jechac szybciej niz przepisowe 60 km/h, bo sa takie dziury w jezdni
A wracajac do kontroli, o ktorych pisalem - owszem, racja, ze mlodzi kierowcy nie maja odpowiedniego doswiadczenia i tu nie dyskutuje. Ale dlaczego podczas kontroli mamy byc traktowani inaczej niz wszyscy ??? To jedna sprawa. Druga to rzeczywiscie kwestia OC - doplata za wiek to paranoja ! Rejestruje auto na siebie zeby w przyszlosci miec znizki, ale to horrendalna kwota - jeszcze maluch byl do zniesienia, ale Łada to juz dramat... musialem juz nawet zrezygnowac z NW, bo po prostu mnie nie stac... A wypadki powoduja tez starsi kierowcy, ktorzy niby maja wspomniane doswiadczenie, ale nierzadko brakuje im wyobrazni... Dlatego niech nikt nie generalizuje na zasadzie młody kierowca = zły kierowca... chyba inni sie ze mna zgodza ?
Pozdrawiam !
  
 
Ja tam mam wypracowany sposob na wiekszosc niebieskich : na studenta.

Staram sie tak nakrecic sytuacje, ze jakby wlepili mi mandat to musieliby sie z tego chyba wyspowiadac a wyrzuty sumienia nie dalyby im zasnac. Policjanci to w sumie tez ludzie. Chociaz nie watpie ze czasem zdarzaja sie tacy, z ktorymi rozmowa jest bezsensowna - ale to zazwyczaj widac po dwoch zdaniach.

Raz sie wylgalem z 1000 zl. Podwojna ciagla, brak gasnicy i do tego jeszcze chyba ze 130 na budziku, ale gonili mnie poldolotem bez rejestratora. Stalem przy radiowozie z zegarkiem w reku bodajze 26 minut i sluchalem po raz tysieczny "to co robimy?".. Hmmm....no wlasnie co robimy???

A raz to numer byl juz nieziemski. W czasach jak bylem delikatnie mowiac dosc nierozwazny, lece sobie 140-150, muzyczka gra, usmiech od ucha do ucha, slowem blogostan - rzut oka na wsteczne - a w lusterku tylko taki wieeelki niebieski kogut mruga mi tuz za zderzakiem i dlugimi wali. Puls to mialem ze 180 lekko, z tego wrazenia to jeszcze z 500 m jechalem tak dalej - w koncu zjechalem na pobocze a policyjne vento najnormalniej w swiecie mnie wyprzedzilo i pognalo dalej Pewnie gonili szybszego hehehe

  
 
Raz jechalem poprzednim autem (fiat 125p) noc lato ubrany raczej na luzie muza uszy wykrecala mijam radiowoz na osiedlu ktory przyczail sie obok handlowca jade tak cala swoja ulica na ktorej mieszkam dopiero na koniec od niechcenia zerkam w lusterko a tam kogucik i tez dyskoteke dlugimi robi jak podeszli to tylko pytaja mnie kiedy pan nas zauwazyl bo my od handlowca mrugamy to mnie nauczylo nie puszczac muzy glosno a niedaj bog blokowalbym karetke

I male pytanko jezeli kupuje gasnice nowa to czy musze ja gdzies homologowac czy jak to tam ;] np. w takim molochu jak nasz auhan jak to jest?

Soop twoj sposob jest dobry u mnei tez to dziala ale ja mam przewinienia typu jechal pan 10 km za szybko i to max moje przewinienie
  
 
Heh niezle macie sposoby... ja na razie raz niestety placilem - niby najnizsza stawka, bo 50 zeta, ale dla mnie to nie byle co i to za taka glupote - po prostu goscie chcieli sie do czegos przyczepic i im sie udalo - lyso im tylko bylo, bo mysleli ewidentnie, ze wykaza brak w wyposazeniu typu gasnica, trojkat, a tu wszystko bylo - gasnice nawet dwie
VoDz jak kupujesz gasnice to musisz ja homologowac u uprawnionego strazaka - dostajesz homologacje na rok, nie wiem ile to kosztuje, bo mi to robi znajomy, ale przypuszczam ze ok. 20 zeta nie wiecej.
  
 
A w Szcecinie znależli sposób na niezapłacone mandaty
płacenie mandatów
Cieszyć się czy nie??
  
 
...ja niestety mam pecha do nieprzyjemnych policjantow na ostatnie cztery kontrole na jednej prawie mnie pobił za rzekoma ucieczke z miejsca zatrzymania...a po prostu koguty za mna wlaczyli jak bylem na srodku skrzyzowania i przejechałem na drugą strone zeby nie blokowac ruchu, kolejnym razem dostałem 100 za niedostosowanie sie do sygnalizacji świetlnej w miasteczku gdzie takowej w ogole nie ma!!!, pozniej szczyt hamstwa w Szklarskiej "moim wlasni" gliniarze wlepili mi 400!!! za brak atestu na gaśnicy i blokowanie ruchu, a tydzien temu dostałem już z własnej winy 250 za złamanie znaku nakazu jezdy prosto... po prsotu mamy kiepski wjazd do lidla i skorzystałem z okazji że nic nie jedzie i z prwego pasa przejechałem na lawo na parking....a tam ZONK...aha no i raz było OK. darłem przez Wrcoław do domu wieczorkiem i przeleciałem na czerwono-pomarańczowym 120km/h....no i mnie zatrzymali z 5km dalej ale Ci byli OK stwierdzili że zadnego zagrozenia nie bylo w tym co zrobiłem i wzieli tylko na flaszke...
a co do nowego taryfikatora to jest do dupy...bedziemy wiecej placic i tyle