Zlot na 5 lecie klubu 7-9 Września - Strona 16

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ten spływ był słyszalny chyba w całym ośrodku
  
 
Cytat:
2007-09-09 22:15:27, Snale pisze:
Bzikol, nie mogłeś odpalić?



tak jak ruszylem swiece do badania kompresji to nie odpalil ... trzeba bylo szukac nowych ...
  
 
ja tez sie melduje, caly i zmeczony po tych wojazach, Kasia tez padnieta. Dodam ze zwiedzilismy Jasna Góre, padalo niezle. Wracajac do domu,,,wybralem opcje "AUTOSTRADA" i zaoszczedzilem ok. 1 godz. za to troszq ok 100 km dluzsza trasa ale warto bylo, niz sie pchac na dziury, korki, postoje za "sygnalizatorami". Bylo fajnie, milo, i tloczno. Szkoda tylko, ze nie bylo dla nas,,,konkursow zrecznosciowych typu, toczenie opon, lub rzut opona w dal Jak beda foty to dam cynka. DZIEKI i Pozdrawiamy

p.s. jak ktos bedzie mial gotowe fotki niech da znac
  
 
No i ja już jestem.
Zlot (choć dla mnie krótszy o jeden dzień) zaliczam do bardzo udanych. Jak zwykle kupa śmiechu i imprezowania.

Pozdrawiam wszystkich baardzo serdecznie!
  
 
A ja mam pytanko do 2 ekipy z WRC ( jak to djtados powiedział) Jak wy pojechaliscie ze sie mineliśmy w mojej miejscowości ?? Przez Bierutów - Oławe czy co??
  
 
Cytat:
2007-09-09 17:02:58, arti31 pisze:
Dojechałem "już" Było naprawdę super Szkoda tylko że bylismy tylko jeden dzień. Fotek wyjątkowo nie nastrzelałem. Mam tylko kilka z muzeum.



Jak stronga kupowal w Carfurze to na kasie godzine liczyła butelki
  
 
Cytat:
2007-09-09 21:22:54, papszczolka pisze:
Ja jestem od 19:43 w domku. Dziękuję Wam za super zlot, za wspaniale spędzony czas, za fajne rozmowy i za wszystko co się działo od piątku do niedzieli dzięki Waszej pomysłowości Bardzo dziękuję wszystkim, którzy włączyli się do akcji zorganizowanej dla dzieciaków. Zrobiliście bardzo wiele i pokazaliście jakimi dobrymi ludźmi jesteście Raz jeszcze ogromne podziękowania!!!!



pszpsz Ty biegałaś a furka otwarta, patrzę 1 piętro, zaraz patrzę już gdzieś indziej
  
 
Cytat:
2007-09-10 09:14:22, Sinuspi pisze:
Jak stronga kupowal w Carfurze to na kasie godzine liczyła butelki



No tu mnie zastrzeliłeś. Stronga??? Chyba soczek z witaminkami.
Tak w ogóle to o so chodzi???
  
 
Cytat:
2007-09-10 09:07:39, Bartek8 pisze:
A ja mam pytanko do 2 ekipy z WRC ( jak to djtados powiedział) Jak wy pojechaliscie ze sie mineliśmy w mojej miejscowości ?? Przez Bierutów - Oławe czy co??



Pojechaliśmy ze Skarżyska na Kluczbork, potem mineliśmy bokiem oławe i jadąc przez Jelcz-Laskowice wlecieliśmy do WRC.
  
 
Cytat:
2007-09-10 09:44:44, arti31 pisze:
No tu mnie zastrzeliłeś. Stronga??? Chyba soczek z witaminkami. Tak w ogóle to o so chodzi???



Przy kasie w S-ku, nogi mi weszły w d..... jak zobaczyłem ile niebieski koszyk moze pomieścić zielonego
  
 
ja byłem o 19.30
net mi nawalił a nie miałem żadnego nawet telefonicznego kontaktu dać znać. Do tego odebrałem auto lekko zepsute
  
 
Zlot super.Po raz kolejny przekonałam się jak wspaniali są tam ludzie i że można liczyć nawet na tych, których pierwszy raz widziało się na oczy- Cetek i PaulinkaEkipa tak gorąca, że rozgrzewało od środka


[ wiadomość edytowana przez: La_poupee dnia 2007-09-11 10:26:23 ]
  
 
Cytat:
2007-09-10 10:19:24, Sinuspi pisze:
Przy kasie w S-ku, nogi mi weszły w d..... jak zobaczyłem ile niebieski koszyk moze pomieścić zielonego



O to mnie chiba z kims pomyliłeś. Wczoraj w carfurze z racji tego że słabo troche sie czulem głównie soczki i wyżerka regenerująca na drogę a w sobote tylko wyżerka bo piwko miałem z Ina . Bałem sie że mojego ulubionego Leszka nie bedzie i co wtedy
Swoją drogą pierwsze kilkanaście kilometrów jechałem przepisowo że hej -Ktoś powiedział że na bank stoją panowie z suszarkami i alkomatami na wyjazdach z miasta a bez CB sie nie dowiesz jak nie zobaczysz .
  
 
Odespałam wreszcie, to mogę teraz napisać coś więcej

Chciałam podziękować wszystkim razem i każdemu z osobna za super zlot
Asi za to że była, Pszczole za samolocik (który składaliśmy z Kleszczem na zlocie - było ciężko ), Snale'owi za płyn do spryskiwaczy (przydał się!!), Wilkowi za tradycyjny spacerek , Bzikolowi za telefoniki, Remikowi za pobudkę rano (tutaj powinnam wymienić również innych którzy budzili ), Kleszczowi za cukierki (i nie tylko ), wszystkim tym, którzy w noc z piątku na sobote wytrzymali do 6 rano (a niewiele nas było )
Mogłabym tak długo wymieniać, ale mi się nie chce

Było super!
  
 
Cytat:
2007-09-10 11:04:29, arti31 pisze:
O to mnie chiba z kims pomyliłeś. Wczoraj w carfurze z racji tego że słabo troche sie czulem głównie soczki i wyżerka regenerująca na drogę a w sobote tylko wyżerka bo piwko miałem z Ina . Bałem sie że mojego ulubionego Leszka nie bedzie i co wtedy Swoją drogą pierwsze kilkanaście kilometrów jechałem przepisowo że hej -Ktoś powiedział że na bank stoją panowie z suszarkami i alkomatami na wyjazdach z miasta a bez CB sie nie dowiesz jak nie zobaczysz .



a nie byłeś
  
 
a mam pytanko odnośnie dwóch chłopaków i dwóch dziewczyn które siedziały z nami przy ognisku w sobotę wieczorem, ani wcześniej ani później ich nie widziałem a nie miałem okazji poznać. Kto to był?
  
 
Cytat:
2007-09-10 21:52:03, Kleszczak pisze:
a mam pytanko odnośnie dwóch chłopaków i dwóch dziewczyn które siedziały z nami przy ognisku w sobotę wieczorem, ani wcześniej ani później ich nie widziałem a nie miałem okazji poznać. Kto to był?



a mówiłem żebyś tyle nie pił......
  
 
ale to było w sobote podczas wystąpienia Wilka.
  
 
Cytat:
2007-09-10 21:52:03, Kleszczak pisze:
a mam pytanko odnośnie dwóch chłopaków i dwóch dziewczyn które siedziały z nami przy ognisku w sobotę wieczorem, ani wcześniej ani później ich nie widziałem a nie miałem okazji poznać. Kto to był?



Pierwszy z lewej to Kolega Dill-R ze znajomymi
  
 
ale to nikt z klubu?
nie ma go w sympatykach ani klubowiczach.