Części z Moskwy do Ład - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-03-29 14:37:28, BA3_CCCP pisze:
jak 150 + wyslka to ja wole se zamowic u nich poczta. podejrzewam ze drozej nie wyjdzie... bo nominalnie te lampy wg kursu kosztuja 115.



Twoja wola, powodzenia
  
 
wiem cos na temat czesci z moskwy zamowilem u kolegi i sprawa jest jasna koszt czesci +prowizja (bo przeciez czlowiek musi pojechac i tracic swoj czas zeby to kupic,a czas to pieniadz )+koszt wysylki w polsce.a tak szczeze mowic to u nas nic nie idzie kupic
  
 
ja wszystko rozumiem prowizja i te sprawy ale kiedys zamawialem co z rosji to wyslka bodajze 20zl tam trzeba bylo jakas specjalna procedura wyslac pieniadze z konta ale ni8e bylo zadnych problemow i przesyka szybko dotarla. Jak bedzie z nimi szlo sie dogadac po angielsku to se sam sciagne te lampy.

Ale powodzenia i zycze wielu chetnych.
  
 
Poszukuje takich gumowych listw ochronnych na bok do 3 drzwiowej jeśli byłaby możliwośc to bym zamówił http://www.vaz.ee/gallery/view_photo.php?set_albumName=04_Lada_Samara&id=8_02
  
 
Cytat:
2008-03-29 09:59:03, MarTin_ pisze:
Mam nadzieje że Wszyscy wiedzą że te ceny z tych stron nie są cenami zakupu przez nas. Do tego trzeba doliczyć prowizje kolegi + wysyłke. także na przykładzie serwa do samary sprawa wygląda tak: koszt 225 zł + wysyłka jakieś 10 zł (nie orientuje sie dokładnie). Lampy tylne wyglądają następująco: 150 zł + wsyłka. Pisze w ramach przypomnienia, żeby nie było niejasności. Nie chce zostać z czyjąś częścią hehhe


to niezle, prawie 50 pln od czesci prowizji, chyba sie do rosji przeniose :]
  
 
Jeżeli komuś sie wydaje drogo nie musi zamawiać, do niczego nikogo nie zmuszam. Kolega dzwoni i jeździ także za darmo nie dzwoni i wody do baku nie leje.
  
 
stary za jedna czesc 50 pln? lol! ja dymam 400 km na wegry po czesci i zapytaj sebioze ile zaplacil za to ze sie fatygowalem. 110 PLN! i tylko dlatego ze jechal ze mna i rzucal sie na paliwo polowe.
a jesli twoj ziomek bierze 50 pln od czesci to sorry, widac znalazl sobie niezly sposob zarobku, bo zalatwienie i zamowienie 10 czesci to dla niego wydatek max 50 pln za calosc a nie 500 pln.
  
 
A niech sobie zarabia, jak znalazł sposób to i dobrze. Jakoś nikogo nie dziwi że cena przykładowo chleba w sklepie to 50% marża sklepu, podobnie jak ubrań - przeciętny sklep ma 100-150% przebitki. Dodatkowo ten gość to ani nasz kolega ani znajomy więc dlaczego ma się fatygowac za darmo. Znalazł żródło zarobku to jego sprawa, znaczy sie że zaradny. Ja tez od znajomego bym nie zdarł ale od kogoś kogo na oczy nie widziałem to czemu nie? Tak jak Martin napisał - nie ma obowiązku kupować. Mi osobiście nie chce się samemu fatygować, rosyjskiego po 15 latach nieużywania zapomniałem więc zdaje się na pośredników.
  
 
oprocz tego ze sie ma zrodlo zarobku to trzeba meic jelenia ktory zaplaci taka marze tak to mniej wiecej dziala ja nawet nie mam co tam kupowac, raczej chcialem innym zwrocic uwage ze jest to zdzierstwo no ale kazdy zrobi jak bedize uwazal
  
 
Z tym jeleniem to może troszke przeginasz tak na marginesie... Nie ma możliwości kupna części o których mowa w poście w naszym kraju, więc pozostaje taka opcja. Jeżeli komuś wychodzi drogo ja nikogo nie zmuszam a TYLKO informuje że jest możliwość kupienia przez kogoś kto tam siedzi i co jakiś czas zjeżdża do Polski. Tak jak pisze Andrzej, robi jakąs przysługe to nam chcącym mieć dane części i sobie jakąś część bierze za to. Handel jak każdy inny. Tak na marginesie to on nie bierze 50 zł od części, tylko ok. 25% od części a to w zależności od ceny cześci jest różną kwotą. Kwota którą podałem za lampy 150 zł jest kwota zaokragloną i przybliżoną.
  
 
Cytat:
2008-04-01 21:36:01, MarTin_ pisze:
Z tym jeleniem to może troszke przeginasz tak na marginesie...


to raczej nie Ty ani Twoj znajomy powinienes sie poczuc urazony tylko potencjalni kupujacy
jak zaznaczylem wyzej ja tylko obrazuje sytuacje, bo dla mnie i 100% marzy moze Twoj znajomy brac. ja w tym zadnego interesu nie mam tylko smiac mi sie chce z tego co wyrazam publicznie bo forum jest miejscem, w ktorym publicznie mozna wyrazic swoje opinie i dopuscic sie polemiki z innymi uzytkownikami
pozdrawiam
  
 
Jeżeli o mnie chodzi i nielicznych klubowiczów zapewne, to jestem w stanie iść na taką marże tylko po to żeby Łada wyglądała i jeździła tak żeby innym posiadaczom zachodnich aut szczena opadała na widok tego co Łada potrafi i jak sie prezentuje. Ot taka sympatia do tej marki.
  
 
Cytat:
2008-04-01 21:43:53, MarTin_ pisze:
Jeżeli o mnie chodzi i nielicznych klubowiczów zapewne, to jestem w stanie iść na taką marże


no i nikt Ci takiego prawa nie odbiera
  
 
Zgadza sie Najlepiej byłoby żeby ceny były katalogowe, jedynie chyba jakby tym zajmował sie klubowicz. Tak nie jest niestety... życie...
  
 
[quote]
2008-04-01 21:43:02, 3zeR_MDS pisze:
...Twoj znajomy...
[/guote]

Znajomy może i tak, zależy jak kto rozumuje to słowo. Polecił sie kiedyś na forum że jest w stanie sprowadzić cześci z zza wschodniej granicy, dokładnie z Rosji i postanowiłem skorzystać. Kupił mi co trzeba, postanowiłem ponownie złozyć zamówienie i przy okazji poprzedniej udanej tranzakcji postanowiłem dać znać innym na forum że ktoś taki jest i jest możliwość.
  
 
Hyh nie wiem jak z innymi częściami, ale...
Jezeli chodzi o tą nakładke ktoś (chyba z forumowiczów) jeździł na ukraine i zeskanował już ten sławetny katalog... Tam cena podana 80zł a tutaj poniżej 80...
Więc co jest nie tak?
Wiadomo, że chciałbym jak najtaniej, no ale cóż ta opcja i tak jest o pare złotych tańsza a i pewnie szybsza
  
 
Kowal00 Twoje cześci kosztują następująco:
Kolektor 4-2-1 51mm - 388 zł
Serwo - 242 zł
zawory ssące i wydechowe razem - 307 zł
rozpórka - 69 zł
  
 
http://www.tuning-park.ru/index.php?i=describe&id=205 Interesują mnie te lampy do Samary + jeszce jeden komplet przednich do Opla czy ktoś z kolegów jeździ tam lub ma możliwość sprowadzenia tych lamp??Jeśli tak to proszę o info jaka prowizja itd.
  
 
Najlepiej podaj link do tych lamp oplowskich, żeby nie było niejasności. Prowizja dla człowieka który to załatwia 25% + wysyłka na terenie Polski.
  
 
Hyh fajne te światełka... Ciekawie jak na Ładnej by wyglądały, ale 5 stówek to troszke za dużo, żeby sprawdzić u sibie ;p

Timi jak byś czasem takie coś zdobył i zamontował to się pochwal :]


Pozdrawiam, Rafał.