Kultowe Auta PRL-u - Archiwum 2014 - Strona 22

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A gdzie zamówiłeś te 5 polskich aut z Atlasu ? Chyba że to 5 Jelczów
  
 
Cytat:
2014-03-04 18:26:02, dune pisze:
Panowie, podejście DeA do polskiego rynku to żenada. Przez 18 numerów żadnego modelu polskiego auta. Jedynie możemy liczyć na wydania specjalne. Mam tego dość. Właśnie zamówiłem wszystkie 5 modeli polskich aut z Atlasu.

Cytat:
2014-03-04 19:16:45, kaprl pisze:
A gdzie zamówiłeś te 5 polskich aut z Atlasu ? Chyba że to 5 Jelczów

...no właśnie ! A jakież to polskie pojazdy zamówiłeś z ATLASA
  
 
Zamowiłem:
Jelcz "ogórek"
Jelcz 315
Jelcz 003/Star 25 straż pożarna (biały grill)
Star N52
Star 20
Kolega próbuje jeszcze zamówić mi Skodę ogórka ze strony słowackiego Atlasu ale ma z tym problem.
  
 
Jeśli można wiedzieć , gdzie zamówiłeś te modele ?
  
 
Żeby Deagostini zwiększyło sprzedaż zamawiam u nich kolejny numer specjalny pancerny Cadillac Marszałka Piłsudskiego Fleetwood Special Seven Passenger Limousine
  
 
Jelcz ogórek na stronie polskiego Atlasu.
Star n52 przez ebay (wysyłka z Chin). Tu juz kiedys podawałem link.
Jelcz 003 przez ebay (wysyłka z Niemiec). Podałem swoją cenę i niemiec się zgodził.
Jelcz 315 z allegro.
Star 20 tu dogadalem się ze sprzedawca z allegro i kupiłem taniej poza tym serwisem.
  
 
Cytat:
2014-03-04 19:52:03, dune pisze:
Jelcz ogórek na stronie polskiego Atlasu. Star n52 przez ebay (wysyłka z Chin). Tu juz kiedys podawałem link. Jelcz 003 przez ebay (wysyłka z Niemiec). Podałem swoją cenę i niemiec się zgodził. Jelcz 315 z allegro. Star 20 tu dogadalem się ze sprzedawca z allegro i kupiłem taniej poza tym serwisem.

. ..dziękuję ! Teraz jest wszystko jasne !
  
 
Czy ktoś z Was ma w kolekcji Fiata 125p taxi z amercom?
Jak jest wykonany??
  
 
Cytat:
2014-03-04 20:42:29, dune pisze:
Czy ktoś z Was ma w kolekcji Fiata 125p taxi z amercom? Jak jest wykonany??

..tak ! Chodzi Ci o tego "1313" ? Jakość mnie nie powala - ale zapłaciłem okazyjną cenę ! No i kultowy !

[ wiadomość edytowana przez: Piotr1-60 dnia 2014-03-04 21:20:43 ]
  
 
Ja mam ... jak na zabawke to jest spoko ... ale z modelami kolekcjonerskimi raczej konkurowac nie moze ... nawet kap jest duzo lepszy ...

... Detalami 1313 nie powala kompletnie ... uproszczony do granic mozliwosci ... ale ze wzgledu na "kultowosc" jestem posiadaczem ...

Z welly bardziej podoba mi sie Caro+ ... nie wyglada az tak zabawkowo ale niestety posiadaczem nie jestem
  
 
Mam z welly 1:43 fiata 125p taxi 1313 i zastanawiam się nad amercom. Bądz co bądz kultowy jak wspomniał kolega wcześniej.

Kupiłem jakiś czas temu gaza 46 z rosyjskiej kolekcji Dea



i zamierzam go przerobić na cos takiego



albo cos takiego jak dam rade ściągnąć dach



bo z tego nie dałem rady zdjąć




Czy ma ktoś pomysł z czego zrobić syreny do gaza 46?
Koguty zrobię z diod niebieskich 3mm
  
 
Cytat:
2014-03-04 22:57:25, dune pisze:
Mam z welly 1:43 fiata 125p taxi 1313 i zastanawiam się nad amercom.



Jeśli masz z welly, to nie kupuj bo to ten sam fiat tylko bez loga na grillu (zresztą jak wszystkie auta z amercomu bo chyba wydają je bez licencji)
  
 
Dokladnie ... z welly I z amercomu to prawie to samo ... Rozbice to tylko brak znaczka I "pomaranczowe" tylne swiatla w amercomie . Po normalnej cenie nieoplacalny ... Poprawic modelu tez nie idzie
  
 
Jak chcesz np. Jakies taxi to zielony polonez od Daffi wedlug mnie moze byc ... Mam go.
  
 
Mam tego poldka z Daffi. Ale ciężko było znaleźć dobrze wykonanego.
Chyba ta hurtownia zrezygnowała z seri PRL. Nawet modele z ich strony zniknęły.

Jeżeli chodzi o amercom to przysłali mi Stara 266 w 1:72, ale jakis koślawy. Tył kabiny nie jest w pionie, górą leci na plandekę. Będę musiał poprawić, może dam radę.

[ wiadomość edytowana przez: dune dnia 2014-03-05 10:49:52 ]
  
 
Jesli chodzi o odstajace podwozie to calkiem latwo to naprawic ... mi tylko upadl i polamalo sie kolo ... teraz stoi na kolach od matry z kolekcji Police - amercomu.
  
 
Czy ktoś jest w posiadaniu Warszawa 223 TAXI z Altaya?
Jak jest wykonany?
  
 
Tu są fajne modele

https://sites.google.com/site/modeletrackera/

nie za każdym razem u mnie otwiera przeglądarka to łącze

gdybyście mieli problem to wpiszczie w wyszukiwarkę google modeletrackera

jak wejdziecie w DO SPRZEDANIA, a następnie HAND MADE INNE PRACOWNIE to zobaczycie duuuużo autobusów i ciężarówek ... oczywiście polskich



[ wiadomość edytowana przez: dune dnia 2014-03-05 16:06:08 ]
  
 
Tak ... bardzo ciekawe sa te modele ... czesto wchodze i ogladam co tam jest dostepne
  
 
I co narzekaliście na Iża , a to jeden z lepszych modeli w całej serii. Wykonanie na 5. Zasługuje w pełni na swoje miejsce w kolekcji.