V zlot naszewo kljuba - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mily a czy na kartodromie w niedziele nie odbywaja sie gieldy samochodowe Bo rozumiem ze kartodrom znajduje sie kolo galerii pomorskiej czy jakos tam a ztego co wiem to konkurencje odbywaja sie w niedziele wiec nie wyobrazam sobie jakos tego bo gielda nie konczy sie o 10 rano!!!!!!!!!! ale odnosnie miejsca moge sie mylic nie znam bydgoszczy az tak dobrze
 
 
Cytat:
myslę,ze nic by sie nie stało przy jednokrotnym przejechaniu całej Bydgoszczy przez nasza kolumnę (bardzo zresztą zdyscyplinowaną).


Pod warunkiem że zna się miasto i że wszyscy przejedziemy na jednym cyklu przez wszystkie światła. A nie bardzo to sobie wyobrażam przy 30-50 autach. Miły ja nie dramatyzuje, tylko jestem realistą.
  
 
Anonimie, fakt, że giełda odbywa się na terenie kartodromu. Wydaje mi się jednak, że chyba ten kartodrom jest podzielony, na giełdę jest jakaś osobna działka i osobna jest na wszelkie rajdy i inne. Ale też nie jestem pewny. Tak więc wyślę jeszcze do nich maila i spytam. Aczkolwiek dobrze, że zwróciłeś na to uwagę bo szczerze mówiąc ja kompletnie o tym zapomniałem. Jestem owszem zorientowany, wiem gdzie jest w bydzi giełda, tylko po prostu zapomniałem, że rzeczywiście może to być problemem. Ale chyba nie będzie, mam nadzieję, że do cholery jasnej tor wyścigowy i giełda się nie pokrywają. Tym bardziej, że słyszałem o możliwości wypożyczenia kartingów (zwłaszcza w weekendy) więc chyba musi gdzieś być na to miejsce.
Aha - no i postaram się zadzwonić do tych ośrodków w najbliższym czasie jak tylko będę mógł. Dam w każdym razie znać. TYLKO CO DOKŁADNIE MAM SIĘ WYWIEDZIEĆ? CO MAM IM GADAĆ A CZEGO NIE?

Góral, no to może ewentualnie na raty pojechać? No chyba, że dojazd z tego Koronowa do Bydzi będzie naprawdę dużym problemem to wtedy trudno się mówi - TRZEBA BĘDZIE ZREZYGNOWAĆ Z MOJEJ PROPOZYCJI.
  
 
Moge z ciekawości podjechać na tor rally crosowy w Toruniu i spytać sie o mozliwość urządzenia tam zlotu , poza torem jest też ładny kawałek asfaltu i jakieś opony . BMW M POWER CLUB TORUŃ urządzają tam też swoje zloty i raczej nie narzekają . Jak na razie niewiem gdzie zapytać o nocleg żeby nie był za daleko i wszyscy mogli bez kłopotow trafić . Ale będe myślał .
  
 
Kurde chyba moja propozycja miejsca staneła pod znakiem zapytania. Dzwoniłem własnie do dwóch tych najbardziej optymalnych wg mnie ośrodków. No i pod względem ceny jest dupa. W jednym krzyczą 35, a w drugim jeszcze gorzej - 45. Bo tak jeżeli chodzi o resztę warunków to jest elegancko, tzn. miejsce na ognicho, pod względem wielkości terenu ośrodka też jest ok (także swobodnie by można się poruszać). Tak więc pozostałe warunki to jest wypas, tylko cena za droga, bo znacznie przekracza maksimum, czyli 30 zł. A jak wiadomo powyżej tej kwoty to już za drogo. A przecież to rozumię, bo sam też jestem biedny i też by mnie niestać było na taki drogi nocleg. Także niestety będzie Sulejów po raz czwarty
  
 
Cytat:
2003-09-26 18:28:14, mily_byd pisze:
Także niestety będzie Sulejów po raz czwarty


oj Mily, dla kgo niestety, to niestety.
Dla mnie jest to jedyna szansa by na TEN wlasnie zlot przybyc (bo na nastepne licze, ze juz bedzie normalka). I ucieszlybym sie, gdyby jeszcze TYM razem byl Sulejow. Moze nawet moglbym juz przedtsawic nowego (-ą) klubowicza (albo -kę - dowiem sie za tydzien )


ale dobra, ubiegne, zenim ktos mi od egoistow nawrzca... nie oczekuje przeciez, ze speclajnie dla mnie sie poswiecicie... Syvo byl na tym zlocie w podobnej sytuacji jak ja bede na wiosne i mimo to przyjechal.... Ale ja jestem leniwszy, zapewniam
  
 
a ja gdzie by nie byl, to i tak przyjade
o
  
 
sorki, to znowu JA . chociaz nie ukrywam, ze jak bym wydal troche mniej na benzynke to bym byl rad, wiecej na piwko by zostalo i na takie tam, a nie ze pozniej przez miesiac bez grosza przy...
no
  
 
Cytat:
2003-09-26 22:16:34, adasco pisze:
Cytat:
2003-09-26 18:28:14, mily_byd pisze:
Także niestety będzie Sulejów po raz czwarty


oj Mily, dla kgo niestety, to niestety.
Dla mnie jest to jedyna szansa by na TEN wlasnie zlot przybyc (bo na nastepne licze, ze juz bedzie normalka). I ucieszlybym sie, gdyby jeszcze TYM razem byl Sulejow. Moze nawet moglbym juz przedtsawic nowego (-ą) klubowicza (albo -kę - dowiem sie za tydzien )


ale dobra, ubiegne, zenim ktos mi od egoistow nawrzca... nie oczekuje przeciez, ze speclajnie dla mnie sie poswiecicie... Syvo byl na tym zlocie w podobnej sytuacji jak ja bede na wiosne i mimo to przyjechal.... Ale ja jestem leniwszy, zapewniam


Taki mały off-topic: jeżeli chodzi o nowego klubowicza/nową klubowiczkę, to ino jak się dowiesz, szybko gadaj co tam sobie zrobiliście.
Natomiast jeżeli chodzi o inne ośrodki, to już nie telefonowałem, bo widząc w internecie wyposażenie od razu stwierdziłem, że to musi być nierealne dla naszej kieszeni.
  
 
Miły, czemu niestety po raz 4? przecież byłeś tam raz...
  
 
Chyba już kiedyś to wyjaśnialiśmy. No ale dobra. Po pierwsze generalnie wiadomo, że liczy się generalnie cały klub a nie każdy z osobna i uważam, że nowe miejsce ogólnie mówiąc będzie lepsze jeżeli chodzi np. o wartości krajoznawcze. No bo zawsze będzie można coś nowego zobaczyć itd. A poza tym dla mnie nawet raz to wystarczy. Ponadto przy braku chęci innych klubowiczów do zaproponowania swojego miejsca i tylko czekaniu na gotowe, chciałbym się czymś wykazać i udowodnić, że oprócz Sulejowa są też inne miejsca, zważywszy na to że parę osób (w tym Prezes) przyznało mi rację. A tym bardziej, że ja nie mam szans na to, żeby przyjechać na każdy zlot w Sulejowie. Teraz rozumisz? Zwłaszcza, że kiedyś już o to pytałeś.
  
 
ale ponieważ reszta czeka na gotowe, a ty nie możesz udowodnić że oprócz Sulejowa są inne miejsca... sam więc rozumiesz

btw. ja na zlot jadę aby spotkać się z ludźmi i obejżeć nowości w autkach, które każdy modyfikuje na własne potrzeby. specjsalne walory krajobrazowe nie są mi potrzebne. nie zamieżam latać po górach, ani pływać w jeziorze. Potrzebuję tylko kawałek dachu nad głową i wyrko. Bo nawet papu ostatnio sobie sam organizowałem.
  
 
Ewentualnie coś jeszcze spróbuję poszukać. Wiem, że po górach czy gdziekolwiek latać to wiadomo, że nie, ale jak dla mnie sam fakt otoczenia, tego tzw. tła ma tam jakieś znaczenie (może nie najważniejsze, ale w pewnym sensie). Poza tym niektórzy mówią, że Sulejów jest najsprawiedliwszy. Jak dla mnie jego dublowanie jest właśnie niesprawiedliwe, bo zawsze łódź ma najbliżej. Także takie jest moje zdanie.
  
 
Cytat:
Poza tym niektórzy mówią, że Sulejów jest najsprawiedliwszy. Jak dla mnie jego dublowanie jest właśnie niesprawiedliwe, bo zawsze łódź ma najbliżej.



bo Łódź go znalazła... widać 3miastu nie przeszkadza odległość, bo nie widać aktywności.

A jak ktoś chce, to przyjeżdża niezależnie od odległości. np. Węgrzy
  
 
No dobra Mily, a jak bedzie zlot powiedzmy w Mirowie (jak pierwszy) to bede mogl powiedziec, ze tez niesprawiedliwie, bo chlopaki z Katowic maja najblizej, nie?
  
 
no przepraszam jak to nie widac aktywnosci??? a JA to co??? niby skad, moze z lodzi e?
  
 
no, wiecie, nie wiem ile jeszcze tak pociagne... przyjechac to przyjede wszedzie, ale nie ukrywam ze jest to spory wydatek. koledzy z 3miasta jakos nie chcieli jechac, moze jest to kwestia kasy, moze samochodow, nie wiem. ale moja propozycje jesli wolno jest taka zeby robic na zmiane. znalezc drugie ladne miejsce jak sulejow ale gdzies na polnocy. i na zmiane raz tu, raz tu. tak bedzie najsprawiedliwiej. kazdy bedzie mial szanse sie wykazac, i slask i 3miasto. albo jedno dokladnie w srodku zeby z kazdego konca naszego piieknego kraju bylo mniej wiecej tyle samo
  
 
E no nie - Góral - jak to mała aktywnośc ??? a zresztą nie jestemy aktywistami
Chłopaki z wybrzeża dzielnie sie treyzmają
Jurass - może poszukajcie jakiegoś ośrodka gdzieś na wdzydzami???Ja pamietam takie domki w Gołuniu Nie ukrywam,ze chetnie przejechalibysmy się na zlot gdzieś do "prawdziwego"lasu!
TAn jest przecież tak ładnie no i w tym Borsku (a to niedaleko o d wdzydz)jes lotnisko . Może dasię załątwić???
Paweł
  
 
Juras dobrze gada, przynajmniej jeżeli chodzi o tą pierwszą propozycję. ja też tak myślałem, że najlepiej będzie jeżeli będą różne miejsca Polski. Tak, żeby za każdym razem było najbliżej dla innej grupy. I w ten sposób nie będzie tak, że zawsze ci sami mają najbliżej.
Adasco, ja wiem, że przy każdym zlocie będzie ktoś kto ma najbliżej. I ja nie mówię, że akurat to jest niesprawiedliwe. Niesprawiedliwe jest to, że wobec dublowania tego samego miejsca zawsze ci sami mają najbliżej. Ty mnie źle zrozumiałeś. Ja po prostu mówiłem ogólnie o wszystkich zlotach, a nie o jednym. Gdyby wszystkie zloty odbywały się w Sulejowie, to wtedy to jest niesprawiedliwe, bo zawsze jedni są w najlepszej sytuacji. A jeżeli np. teoretycznie jeden zlot odbył się w Sulejowie i każdy w innym miejscu Polski, to wiadomo, że nie można mówić o niesprawiedliwości, bo zawsze będzie tak, że ktoś będzie miał najbliżej. Tera rozumisz?
Aha i ja chciałem powiedzieć, że absolutnie moje argumenty nie są jakimś narzucaniem za wszelką cenę innego miejsca jak Sulejów. Nie. Ja po prostu wyrażam swoje zdanie co o tym myślę i na tym się kończy, a Wy wiadomo - róbta co chceta. Tylko też chciałbym zaznaczyć, że przez takie dublowanie ja będę miał chyba bardzo mało okazji do przyjechania na zlot do Sulejowa.
  
 
Cytat:
E no nie - Góral - jak to mała aktywnośc ???



Paweł, mała w szukaniu ośrodka... bo poza tym, to gadają jak najęci...

Cytat:
ale moja propozycje jesli wolno jest taka zeby robic na zmiane. znalezc drugie ladne miejsce jak sulejow ale gdzies na polnocy.



tzn. kto ma to znaleźć. Panowie, bez urazy, ale do tej pory to dużo się mówi o zmianie, ale nie widzę żadnej konkretnej propozycji... jestem pewny że wszyscy chętnie pojadą do ośrodka, który załatwicie. Tylko załatwcie.