Dziś święto frakcji KrAK ! - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak odkryje jak to na LPG tanio wychodzi to zacznie jeździć Też tak miałem.
  
 
kiedys byl jakis szczyt tylko nie pamietam czego...
kupic portfel za ostanie pieniadze
  
 
Hehe - to możemy ten szczyt nazwać: "szczytem Bodziota" tylko nie mylić ze szczytowaniem

Bodziot - strasznie cię lubię, na zlotach jesteś maskotką ale to co wyprawiasz doprowadza mnie do rozpaczy - od kiedy cię znam polonez w twoich rękach wydaje mi się że jest nieporozumieniem, samochód jest po to aby z niego korzystać, a jeżeli kogoś nie stać na to to się go pozbywa

  
 
NIE MARTWCIE SIE, WIERZE W BODZIA - JESZCZE POSMIGA BLEKITKIEM ZE NAM JAPKI OPADNA, CO NIE BODZIU?
  
 
Cytat:
bodziot pisze:
... pomysl ile bym miał benzyny za 1250 zł (bo tyle mnie kosztowała instalacja) ...


Cytat:
bodziot pisze:
po wydaniu prawie 3 swoich miesiecznych pensji





BodzioT czy Ty w McD pracujesz, Biedronce czy jak
Chłopie szanuj swoją pracę.
  
 
prawda taka, ze ciezko dzis o prace nie mowiac juz o dobrej...
  
 
Cytat:
2005-08-05 10:43:11, Grzech pisze:
Jak odkryje jak to na LPG tanio wychodzi to zacznie jeździć Też tak miałem.



popieram jak zaczne czyli jak bede miał za co
  
 
Cytat:
2005-08-05 12:16:05, cwaniak pisze:
BodzioT czy Ty w McD pracujesz, Biedronce czy jak Chłopie szanuj swoją pracę.



znajdz mi leprza

przez 3 lata byłem nierobem (bezrobotnym) wiec ciesze sie z tej co mam)
  
 
Cytat:
2005-08-05 17:54:07, bodziot pisze:
przez 3 lata byłem nierobem


Cóż za słuszna samokrytyka . Może poskutkuje cheć zarobienia na LPG , bo jak nie to tylko ławeczka, narzekanie i autovidol
  
 
Coś nasz temat rzeka spadł na piatą podstronę
Cytat:
2005-08-03 19:37:34, Wujek-Kajtek pisze:
Ale Bodziu nie jest tak, żeby nie dało się wyregulować porządnie. Przede wszystkim musisz poczekać aż się membrana w reduktorze ułoży



Ułożyć to się muszą klepki komuś, ale raczej w reduktorze ich nie znajdzie się

[ wiadomość edytowana przez: Mokry dnia 2005-08-11 12:17:49 ]
  
 
jedna sie ulozyla. dzieki niej chlopaki z pegaz'a zarobili...
  
 
Cytat:
2005-08-11 12:32:50, k1cyprys pisze:
jedna sie ulozyla. dzieki niej chlopaki z pegaz'a zarobili...



masz na mysli mnie

ano to była ostatnia deska ratunku przez dezintegracja poldka bo sprzedawał bym go na cześci

wiec po raz kolejny uratowałem go przed śmiercią
  
 
nie martw sie, ja tez najprawdopodobniej zagazuje mojego kanta... jak do konca roku wg przewidywan benzyna ma wzrosnac do 5pln za litr to nie bedzie mnie stac na 50-60 pln za 100km fiatem... miazga.a gaz-instalka poki co 1000-1100pln...
  
 
Kura bez instalacji to by cieno było a tak to dzisiaj zalałem za 50zł płynnych weglowodorów po 1.80 za litr i jakieś 240km przejadę A pomyślec że kiedyś dawno temu też się upierałem że nie założę gazu
  
 
A ja jeszcze zanim prawko zrobiłem, to już chciałem mieć auto z gazem
Zawsze lubiłem LPG
Oprócz zmniejszenia kosztów, podoba mi się w LPG to, że silniczek delikatniej chodzi, nie wydaje takich ostrych dźwięków
W końcu oktany panowie....oktany
  
 
Ale ja zrobiłem prawo jazdy prawie 10 lat temu a wtedy benzynka była po 13000zł/l potem po 16000zł potem na nowe pieniążki była po 1,80zł itd itd aż do teraz po 4,31
  
 
jak dojdzie do 5pln/l to chyba frakcja benzin przestanie istniec... hehe
  
 
Ehh....no to ja prawko zrobiłem 5 lat temu
Wtedy już troszkę droższa była bena, ale najlepsze, że jak odebrałem prawko, to akurat trafiłem na okres, kiedy gazior skoczył do 1.75!!!
Na szczęście potem ceny spadły i teraz dopiero prawie po 5 latach wróciło do tamtej ceny i lekko ją przeskoczyło.
Pzdr
  
 
Jak dojdzie do 5 zł to tylko patrzeć i bedzie po 5,50zł wtedy będziemy na rozruchy lać denaturat albo załozy sie nastepną instalacje z paliwem alternatywnym rozruchowym zastepującym etylinę hehe
  
 
Ja pamiętam jak do swojej pierwszej coupetki lałem gaz po 0.99, to było coś!