Treningowe spotkania. - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wiem ze troche za pozno na organizacje czegos takiego, ale robimy jutro "Oplatkowy trening" jak co roku??
  
 
Hmmm!! w 1 czy 2 swieto? bardziej w 2 by mi pasiło
  
 
mi by tam jutro pasowalo
  
 
Ja też chętnie moge wpaść, obojętne czy jutro, czy w drugi dzień świąt
  
 
Jutro mógłbym wpaść ale tylko polukać bo auto niedomaga
  
 
hehe wiekszosc z nas nie ma aut
  
 
heh... nasz pojazd też raczej jest przystosowany 'na ulicę' niż do rajdowania, gdyż ostatnio to jedyny środek transportu dla nas, raczej jutro nie wpadniemy... miłej zabawy
  
 
To co? działamy coś jutro? Bo nie wiem czy wstawać rano Jeśli tak, to gdzie i kiedy?
  
 
raczej odpuszczamy, nikt nie ma auta a tu chca trening robic lepiej posiedziec w domu i sie pobyczyc

pozdro
  
 
Jako iż święta trwają to wypadałoby co pośmigać
Niestety ani mnie, ani brata jutro nie będzie, ale za to do Imielina wybiera się Bartek swoim VTSem (ten co dawniej Golfa GTD miał) i nowy rallymaniak z Jaworzna CC1.1
W imieniu w/w zapraszam do wspólnego treningu jutro w godzinach 10-12.
Wesołego Alleluja!!!
  
 
Pojawiliśmy się dziś na placyku w mocno okrojonym składzie:
Marta, Ziober, Filip, Szczepan i ja. Do tego oczywiście chłopaki z Jaworzna.
Pokręciliśmy się trochę, Szczepan testował swoją nową rajdową broń. Były soczyste boooki

Niestety nikt nie miał aparatu
  
 
uuu, trochę za późno się dowiedziałem...
  
 
Dawać foty!
  
 
Czyżby jakieś upalanie odbyło się?
  
 
a odbyło się
  
 
Ja tam nic nie wiem Siedziałem na prawym.
Ale był ogień
  
 
Ja tam tym bardziej nic nie wiem bo siedziałem z tyłu

A tak na serio to w sumie został zorganizowany na szybko wyjazd, dl potrzeb Janusza Słupka , aby wytestować jego dopiero co przywiezoiny od radeckich samochód. Jednak jak to w życiu bywa Janusza zabrakło, ale inni sobie pojeździli W skład upalaczy wchodzili. Marta, Ziober, Szczepan, Luka i oldtajmer Trabant z Krzysztofem na pokładzie. Do tego wystawało parę facjat - Pasiu fotograf, Romek Pilot, Magda Pilot i ja w sumie bez celu Osoby które nie wiedziały, a chciały przyjechać niech się nie wkurzają, po prostu wszystko było załatwiane spontanicznie i na szybciocha.

Pasiu - foty prosim
  
 
Foty wysłał mi Pasiu, dziś wrzuce na serwer i zapodam na forum
  
 
Tak więc foty z treningu

FOTKI

Foto brought to you by Pasiu
  
 
fotki super hehe zwlaszcza dwie ostatnie dzieki Pasiu