Majówka wyjazdówka - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na Janowiec, to ja nalegałem. Niestety droga dojazdowa była kiepska, potem czekaliśmy na prom i w związku z tym każdy na mnie klął. Myślę jednak, że było warto.

A tu zdjęcia z mojego telefonu.













[ wiadomość edytowana przez: sebioza dnia 2008-05-24 23:30:40 ]

[ wiadomość edytowana przez: arii82 dnia 2008-06-02 12:39:00 ]
  
 
Cytat:
Na Janowiec, to ja nalegałem. Niestety droga dojazdowa była kiepska, potem czekaliśmy na prom i w związku z tym każdy na mnie klął.



nie na ciebie, tylko na drogę dojzdową, na kolejkę, na brak snu, na...

wycieczka była super, zaamek i widoki mniamniusie.


Kto następnym razem jedzie przez Pabianice?









a dla wtajemniczonych :




a na koniec pewna tajemnicza czerwona torebka...








[ wiadomość edytowana przez: Góral dnia 2008-05-25 11:41:07 ]
  
 
Za tą jazdę Igor nie dostał dyplomu, trzeba mu to jakoś wynagrodzić.
A tak z innej beczki, właśnie byłem na stacji i tankowałem po podroży. Spalanie wyszło mi w trasie 7.45l/100km, więc całkiem nieźle.
  
 
bardzo,bordzo wielkie dzięki dla wszystkich jednak szczególnie dla Górala za "dobre pomysły" ,dla Igisrsa za to ze zrealizował "dobry pomysł Górala". Jadąc zWarszawy przez Radom mial (podrodze)do Pabianic ,szacunek!! i jeszcze Sebioza może nie wyglądało na to, ale bardzo mi śię wszędzie podobało jesteś świetnym przewodnikiem.
  
 
Cytat:
2008-05-25 17:59:07, marta_pabianice pisze:
bardzo,bordzo wielkie dzięki dla wszystkich jednak szczególnie dla Górala za "dobre pomysły" ,<...>




polecam się na przyszłość...
  
 
I tak, na tych podróżach najgorzej wyszedł Igor. Nie dość, że narobił kilometrów jak głupi, to pewnie jeszcze jego druga połowa była zła.
  
 
dlatego koniecznie musimy im to wynagrodzić jakimś szybkim spotkaniem przy wodzie ognistej...
  
 
Cytat:
2008-05-24 20:24:50, sebioza pisze:
Góral wrzuć te wspólne. Blaze, czy my byliśmy naprawdę tacy okropni, że nie chcieliście się z nami integrować Czy tylko mi nie działa FTP klubowe?



sebioza, wrecz przeciwnie tylko jakos tak sie nam niefortunnie skladalo z wypadami, a na grillu to juz bylismy cholernie zmeczeni, zreszta czasem trzeba troche czasu zeby sie zaaklimatyzowac
Ale ogolnie mocno pozytywnie

P.S.
jakas mini relacje ktos chetny napisze?
  
 
fajnie mieliscie....
Ja niestety nie moglem byc, bijac sie w piersi wybralem pomorski zlot AR. Podobnie jak Wy bawilismy sie wysmienicie, tylko pogode mialem lepsza

PS. Leszek, zmieniales komorke? Dzwonilem ze sqwertu kosciuszki, ale jakis inny pacjent sie odzywal...
  
 
Cytat:
2008-05-26 00:05:07, adasco pisze:
fajnie mieliscie.... Ja niestety nie moglem byc, bijac sie w piersi wybralem pomorski zlot AR. Podobnie jak Wy bawilismy sie wysmienicie, tylko pogode mialem lepsza PS. Leszek, zmieniales komorke? Dzwonilem ze sqwertu kosciuszki, ale jakis inny pacjent sie odzywal...



czesc,

numer ciagle ten sam. szkoda, ze wczesnij nie zakodowalem ze przyjezdzasz do gdyni.
  
 
JEszcze nie rozpakowałem AUTKA, OC sie tez skończyło 2 dni temu, a no i jeszcze mam RWĘ KULSZOWĄ - zajebiście paskudny wykręt pleców. Spalę namiot w xolerę.... Dziś na zwolnieniu.

Pozdrawiam
igiers
  
 














[ wiadomość edytowana przez: sebioza dnia 2008-06-02 13:29:52 ]
  
 
szkoda że nie doczekaliśmy się przyjazdu Igiersa
mam nadzieję że jeszcze nie raz zorganizujemy takie spotkanko i będę mógł wtedy zostać na noc
  
 
no to kiedy powatarzamy imprezkę?
mamy jakieś pomysły?
narew? wisła? odra...
  
 
Zapraszam nad zalew soliński (np. Polańczyk )
  
 
Góral ile wreszcie MB zajmują foty? Bo bym jakoś sobie od ciebie wziął te foty. Bo FTP coś nie działa.
  
 
Cytat:
2008-06-01 23:01:19, Góral pisze:
no to kiedy powatarzamy imprezkę? mamy jakieś pomysły? narew? wisła? odra...



a może Bug?? np Okolice Drohiczyna, Mielnika?
bardzo ładne tereny jest co zwiedzać, można odpocząć mam namiary na dobre lokum w przyzwoitej cenie...
byłem tam wczoraj na Rajdzie Turystycznym....




  
 
A może Dolina Baryczy...obszar Natura 2000.

DEx
  
 
prośba do moderów o zrobienie coś ze zdjęciami, bo się forum rojzechało.
Sebastian, fotki zajmują około 2Gb.
  
 
Zdjęcie poprawione, a co do reszty, to nagraj je na płytę DVD i przy najbliższym spocie byś mi podrzucił (płytę czystą oddam).