Mój fur czyli Caddy - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-06-21 11:21:12, Mallyna pisze:
a ile miałeś pomiarow na hamowni ? wogole co to za hamownia była ? inercyjna czy na Maha ? i gdzie to mierzyłeś,gdzie byles na hamowni ? były wogole jakies opory powietrza ?


Pegasusa podlaczyli i wyszło co wyszło ;p
  
 
Mnie teraz stroją na atari
  
 
CADDY SPRZEDANY ale bez silnika silnik z caddy leci do mojej nowej furki - VW GOLF 4 CABRIO

[ wiadomość edytowana przez: Rapcio dnia 2009-08-18 01:56:21 ]
  
 
  
 
kurcze mogles zgredzie silnik sprzedac a bude zostawić ;p ZAwsze mi sie podobal,dobrze jezdzil ale dobrze wyglądał,jedno z ciekawszych aut w stalowej ehh szkoda go troche... cabrio a caddy to dwie rozne bajki,cabrio oczywiscie niczego sobie ale wolałem caddy
  
 
Szkoda ze nie pisales że planujesz sprzedaż. Szkoda autka
  
 
Powodem sprzedazy była blacharka bo moja buda jak ja kupilem byla w tragicznym stanie dostala praktycznie wszystko nowe czesci blacharskie no i po 4 latach zaczelo juz wylazic tu i uwiedzie, szpachla zaczela pekac i bomble wylazic i na wiosne musialbym go calego rozbierac, piaskowac i malowac... Ja juz nie mam na to siły zreszta kupilem w koncu cabrio takie jak zawsze chcialem i chce w niego zainwestowac. Planuje jeszcze kiedys kupic caddy ale buda ma byc w idealnym stanie tak jak ten pomaranczowy z Niska. Zeby wszystko bylo igła, zadnego spawania tylko sam lakier polozyc i tylko pod maska 1.8 20v Turbo 225km z Audi TT Na pamiatke mam sesje w gazetce aha podobno stoi moj byly caddy na allegro za 5000zl bez silnika wiec jak ktos chce niech kupuje







[ wiadomość edytowana przez: Rapcio dnia 2009-09-10 15:43:20 ]
  
 
Pamiatkowa fotka


I moj dupowozik


I silniczek z caddy 2.0 16v 185km juz siedzi w cabrio


Dodatkowo w cabrio w koncu zawital kolektor 4-2-1 w caddy nie mialem moze peknie 190km
  
 
Rapcio zadzwoń do mnie bo ja się do ciebie dodzwonić nie mogę.

Ważne
  
 
Siemka
Jeszcze jeden filmik o caddy na zakonczenie; http://www.youtube.com/watch?v=DbGTcWxTrqc&feature=player_embedded