A może by tak zlot LKP ? - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Obserwuje temat od jakiegoś czasu i jakoś kulawo wam idzie Koledzy. Zmobilizujcie się Panowie bo coś czuję, że jak tak dalej pójdzie to się obudzicie z ręką w nocniku

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Chwilowo nie mogę się skontaktować z kolesiem od toru ale chce przedstawić Wam jakieś wolne terminy do wakacji , abyście mieli wybór zobaczyli może policzyli i zdecydowali albo w lewo albo w w prawo.
  
 
I jak? Umarł w butach?
  
 
A moze olejemy tory itp i zrobimy sobie klimatyczne spotkanko w stylu ,,Mrowki 2007'' czy ,,Boryszyn 2008''. Nie bedzie problemu z wynajmem toru a mozemy spotkac sie w jakims sympatycznym miejscu, moze z mala objazdowka. Ja np proponowalbym Bieszczady albo Gory Sowie????

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Cytat:
2011-04-18 21:11:48, andrzej_krakow pisze:
Ja np proponowalbym Bieszczady albo Gory Sowie????




To ja proponuję wyspę Uznam

A tak na serio to może gdzieś bardziej w centrum? Jakieś jeziorko?
  
 
Zalew Sulejowski
  
 
Albo Zegrzyński...
  
 
Ja jednak bym obstawiał za tym torem... Może biłgoraj? Ostatnio tam trening driftu był więc może można by się pościgać.

Do puki nie wyznaczymy osób które będą odpowiedzialne za zlot to nic z tego nie wyjdzie. Bo ktoś miał dzwonić ktoś miał coś tam robić i jak widać temat umiera. Albo konkretnie albo odpuśćmy sobie w ogóle temat.
  
 
Ja wolę Wyrazów Bliżej i tor też fajny. Nie raz nie dwa były tam drift eventy. Tylko jak nikt za to się nie weźmie to wyjdzie lipa, a szkoda by było.
  
 
Kuba ale co to za "wyznaczymy osoby"???? Masz ochotę na tor to zaproponuj że się wszystkim zajmiesz, od A do Z. To nie partia że przewodniczący wyznacza ludzi do konkretnej roboty.
Niestety to już nie ten klub i nie ci ludzie co 5-8 lat temu. Wówczas nie było problemu z organizacja zlotów. Dziś jest jak jest, każdy by chciał najlepiej wypasów, toru, baru z panienkami na rurze, najlepiej jeszcze 10 km od domu. Ale żeby było za darmo i żeby to ktoś inny zorganizował.
Niestety jak widać chętnych do zajęcia się zlotem na poważnie nie ma, zresztą uczestników tez się wielu nie deklaruje i dlatego zaproponowałem niezobowiązujący spęd na jakimś kempingu, z wieczornym grillem, pogaduszkami itp bo to ma jakiekolwiek szanse powodzenia.
A co do miejsca - zaproponowałem całkowicie przypadkowe, ciekawe. Jak dla mnie niema problemu, może być coś bliżej centrum, choćby ten Sulejów.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Cytat:
2011-04-20 21:54:48, andrzej_krakow pisze:
Kuba ale co to za "wyznaczymy osoby"???? Masz ochotę na tor to zaproponuj że się wszystkim zajmiesz, od A do Z. To nie partia że przewodniczący wyznacza ludzi do konkretnej roboty. Niestety to już nie ten klub i nie ci ludzie co 5-8 lat temu. Wówczas nie było problemu z organizacja zlotów. Dziś jest jak jest, każdy by chciał najlepiej wypasów, toru, baru z panienkami na rurze, najlepiej jeszcze 10 km od domu. Ale żeby było za darmo i żeby to ktoś inny zorganizował. Niestety jak widać chętnych do zajęcia się zlotem na poważnie nie ma, zresztą uczestników tez się wielu nie deklaruje i dlatego zaproponowałem niezobowiązujący spęd na jakimś kempingu, z wieczornym grillem, pogaduszkami itp bo to ma jakiekolwiek szanse powodzenia. A co do miejsca - zaproponowałem całkowicie przypadkowe, ciekawe. Jak dla mnie niema problemu, może być coś bliżej centrum, choćby ten Sulejów.




źle to ująłem chodziło mi o to że ktoś się zdeklaruje na załatwienie wszystkich spraw (ale do tego trzeba przynajmniej paru osób). Ja mogę jechać nawet na kemping, panienki na rurze nie są mi do szczęścia potrzebne i chyba w zlocie nie chodzi o to żeby był 10km od domu. Ale mimo wszystko fajnie by było się pościgać na torze... Ale jak wyjdzie tak wyjdzie.
Ktoś się miał pytać klubu fso czy nie połączylibyśmy z nimi zlotu. Zadał ktoś to pytanie? Uważam że to nie jest głupi pomysł. Może tam znajdą się ludzie chętni do organizacji. Ja oczywiście mogę coś pomóc.

Duszku tylko o to chodzi że na biłgoraju był chyba jakiś wypadek. czy coś takiego i od tamtego czasu była możliwość tylko motorami się ścigać. Także ostatnio mnie zaskoczyło to że zrobili tam jakiś trening. Może być wyrazów.

[ wiadomość edytowana przez: Kuba2107 dnia 2011-04-21 14:49:53 ]
  
 
ja mam propozycję

Muzeum karawaningu w Warce. Mają pole kampingowe, Domki i pokoje gościnne, Prawie centrum kraju, są chętni na imprezy motoryzacyjne. Okolica ładna, można spływ kajakowy zrobić. Obok jest spory plac na którym można KJS zrobić. Czasami jest tam bazar ale raczej pusty stoi, podobno sie można dogadać.


  
 
Uważam że propozycja warta rozpatrzenia
Centrum kraju tereny jeszcze przez Klub nie nawiedzane
Jestem za.
Być może to mój ostatni zlot na najbliższy czas więc dla mnie szczerze mówiąc lokalizacja nie ma większego znaczenia postaram się przyjechać choćby i na wyspe Uznam



pzdr
CHIO
  
 
http://www.kemping-nad-pilica.pl/
  
 
za!
  
 
też mi się podoba pomysł.
  
 
Dołączę.
@lex
  
 
No i OK, tylko jeszcze jakiś termin - tak żeby było ciepło

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
może gdzieś na początku lipca? akurat jak się wakacje zaczną. Ciepło na pewno będzie.
  
 
To może zróbmy wstępną listę chętnych ? Żeby sprawdzić ilu osobom pasuje lokalizacja. Co do terminu to mi jest to obojętne byleby w wakacyjny weekend.


[ wiadomość edytowana przez: emde dnia 2011-04-23 14:44:44 ]