Zlot LKP 2014 - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
niestety nie bedzie mi dane spotkac sie z Wami drodzy Koledzy w tym roku. Ale pojawi sie moj dobry znajomy Zbyszek Kotarba z Tarnowa. Pomyslodawca i organizator zlotow Motolegendy PRL. Prosze przyjmijcie go jak starego klubowicza. Niestety o jeden weekend za pozno a widzialem ze dogadaliscie termin i nie chcialem mieszac. Pozdrawiam Was serdecznie, robcie duzo zdjec i udanej zabawy ))
  
 
ja jak mi się uda o 15 skończyć to szybko do domu po wóz i graty i lecę do was
  
 
Ja prawdopodobnie podjadę w niedzielę wczesnym przedpołudniem

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Ja będę napewno ale niestety jeszcze nie wiem czy Ładą, padła mi wczoraj pompka paliwa jak wyjechałem na małe przepalenie i na dodatek zgubiłem trójnik łączący dwa gaźniki a jest to odpowietrzenie komór pływakowych, jeśli uda mi się wszystko ogarnąć to nią przyjadę a jeśli nie to będę innym wozem.
  
 
Nie ważne czym i z kim, najważniejsze być.
  
 
Czy ktoś się zastanawiał gdzie grupa ze stolicy mogłaby się styknąć? Może na wylocie koło Okęcia? Przy trasie jest Media M/ punkt orientacyjny/ parking...?
  
 
Cytat:
2014-07-08 22:17:24, SzokoLada pisze:
Nie ważne czym i z kim, najważniejsze być.



No to ja z dziewczyną przyjedziemy... nie ładą - Polonez albo moto, albo Pajero - coś na pewno...

Spotykamy się na A4 o którejś?
  
 
Sam nie wiem o której wyjadę, jadę do Wrocławia po kumpla i jedziemy wtedy do Wielunia. Kumpel chce być około 14-17 na miejscu.
  
 
Cytat:
2014-07-08 22:41:41, Cezary_84 pisze:
Czy ktoś się zastanawiał gdzie grupa ze stolicy mogłaby się styknąć? Może na wylocie koło Okęcia? Przy trasie jest Media M/ punkt orientacyjny/ parking...?



A o której chcielibyście wyjechać ? Ja byłbym w Warszawie trochę po 16 gdybym jechał rajdowym tempem. Jeżeli za późno dla was to nie czekajcie, dogonię na trasie.
  
 
W którym miejscu się spotykamy?
Możecie wrzucić jakieś współrzędne?
Ja planuję wyruszyć ok. 9-10. Jak dobrze pójdzie to w 4 godziny powinienem zajechać. Wolę być wcześniej bo nie zostaję na noc, muszę wrócić.
Będę leciał na Wiskitki, potem Mszczonów, Rawa, Bełchatów:
>Trasa<
  
 
Cytat:
2014-07-09 06:35:50, SzokoLada pisze:
Sam nie wiem o której wyjadę, jadę do Wrocławia po kumpla i jedziemy wtedy do Wielunia. Kumpel chce być około 14-17 na miejscu.




Nam obojętnie - możemy się umówić o którejś godzinie we Wrocławiu albo jakoś na trasie, bo później tam AOW się jedzie i na Oleśnicę, tak?
  
 
Jeszcze mi się przypomniało, może wziąć jakieś "pachołki", albo tyczki sprayem różowym maznąć, i jakąś jazdę sprawnościową zrobić, albo jazdę z zasłoniętymi oczami - kierowca prowadzony słownie przez pilota/osobę towarzyszącą itp. - robiliśmy takie rzeczy na zlotach Opel Frontera Fanklub i dobra zabawa była.

PS. Weźmiemy grilla.
  
 
Cytat:
SzokoLada pisze: Nie ważne czym i z kim, najważniejsze być.


dokładnie ja zabieram też grila i dobry humor
  
 
Valery, wrzuć dokładną pozycję GPS tego dworu.
  
 
szoko jakby co bede dzwonil do ciebie co bym sie nie zagubil w terytorium .!!!!
  
 
Pałac w Rudzie

WSPÓŁRZĘDNE GPS: Długość 18.6149 E, Szerokość 51.1997 N.
google maps

strona www z informacjami o budynku
  
 
Czyli mam rozumieć, że spotykamy się przy tym pałacyku tak??
  
 
Cytat:
2014-07-11 18:19:47, djmarkus pisze:
Czyli mam rozumieć, że spotykamy się przy tym pałacyku tak??



Tak dokładnie - pierwsze załogi mają być już po południu (sobota, 12.07.2014r.)
Następnie wieczorem po ustaleniu konkretów przeniesiemy się bliżej Wielunia do docelowego miejsca zlotu.
  
 
ja bede w niedziele przed poludniem. Mozecie podeslac mi nr-y tel na priv-a?

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Więc jak jest z grupą ze stolicy - uzbierała się jakaś czy też nie?