Remont generalny 127 (Warszawa) Gdzie, Jak i za ile ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Planuje zakupic śliczną siudemeczke. Wiadomo, że trzeba będzie zrobić w niej konkretny remont. Podobno Pierścienie i amortyzatory do wymiany, ale zapewne nie jedno sie jeszcze znajdzie.

zatem mam pytanie, prośbe czy też coś pośredniego do wszystkich fanów z okolic Warszawy.

Gdzie można tanio i przedewszystkim dobrze wyremontować staruszka ślicznego. silnik ma 1050. Czy może ktoś ma jakiś warsztat zaprzyjażniony, albo też sam potrafi zrobić i mógłby pomóc, no i części gdzie zdobyć.

Będe miał te siudemke na dniach, więc może na dzień dobry taki warsztacik polecić, aby przejrzał go dokładnie co trzeba zrobić.

Pozdrawiam i dzieki za info.
  
 
Cytat:
2005-09-27 12:06:20, Aleph pisze:
Witam. Planuje zakupic śliczną siudemeczke. Wiadomo, że trzeba będzie zrobić w niej konkretny remont. Podobno Pierścienie i amortyzatory do wymiany, ale zapewne nie jedno sie jeszcze znajdzie. zatem mam pytanie, prośbe czy też coś pośredniego do wszystkich fanów z okolic Warszawy. Gdzie można tanio i przedewszystkim dobrze wyremontować staruszka ślicznego. silnik ma 1050. Czy może ktoś ma jakiś warsztat zaprzyjażniony, albo też sam potrafi zrobić i mógłby pomóc, no i części gdzie zdobyć. Będe miał te siudemke na dniach, więc może na dzień dobry taki warsztacik polecić, aby przejrzał go dokładnie co trzeba zrobić. Pozdrawiam i dzieki za info.



Polecam zaklad na Mragowskiej 2 w Wawrze. Gosc nie zdziera i zna sie na fiatach jak malo kto!!!

polecam!!!

[022] 872 0000

[0603] 275159
  
 
Witam.

Koleś za wymiene pierscieni krzyknął 400 zet + czesci... czyli razem 500. Czy to nie za duzo troszkre czy w sam raz? Pytalem w takim razie o generalny remont silnika i wyszlo ze za 800 zet (ale chyba sama robocizna) by wyszlo.

jak oceniacie te cene?

pozdro
  
 
Cytat:
2005-09-28 16:51:23, Aleph pisze:
Witam. Koleś za wymiene pierscieni krzyknął 400 zet + czesci... czyli razem 500. Czy to nie za duzo troszkre czy w sam raz? Pytalem w takim razie o generalny remont silnika i wyszlo ze za 800 zet (ale chyba sama robocizna) by wyszlo. jak oceniacie te cene? pozdro



Mowisz o typku spod adresu jaki Ci podalem???
  
 
Cytat:
2005-09-28 20:36:38, el_comendanto pisze:
Mowisz o typku spod adresu jaki Ci podalem???



ano wlasnie o nim. zadzwonilem i mowie ze bedzie siodemka a w niej pierscienie i amorki do wymiany. no to on ze to troszke klopot bo caly silnik trzeba rozbierac, i ze on to robi fachowo bo jakos te pierscinie skraca, i ze w te cene wlicza szlifowanie glowicy czy cos takiego i wymiane uszczelek. no i ze to wszystko 2 dni roboty czyli jakies 400 plus czesci.

zatem czy to duzo czy jak? bo troszke sie zdolowalem.

pozdro
  
 
na 127 sie nie znam ale 400 pln to czesto cena kompleksowej wymiany uszczelki pod głowica (uszczelka, rozrząd, napinacz itd) wiec nie w przypadku remontu ze zmiana pierscieni itd. nie wydaje mi sie to wygórowana cena, zaryzykuje nawet i powiem: atrakcyjna oferta.

[ wiadomość edytowana przez: mille dnia 2005-09-28 23:22:21 ]
  
 
Cytat:
2005-09-28 23:21:56, mille pisze:
na 127 sie nie znam




hej nie zrozum mnie zle, ale jak nie jestes w temacie 127 to moze nie pisz nic. szukam rady i pomocy od osob, co 127 znaja jak wlasna kieszen i wiedza ile na remont trzeba wydac...

El Comendanto pomozes cos w temacie? Chcialbym kupic te siudemke. jest za 700 zet do ztargowania no i chcialbym ja wyremontowac na dzien dobry tak zeby bezpiecznie jezdzic.

Myslalem ze 1000 styknie na taki remoncik. Cholerka no.

A gdzie reszta ekipy Warszawskich fanow 127?

Pozdrowionka
  
 
znajdz kogos kto ci to zrobi metoda garazawo tzn nie zaden warsztat itp ze swoimi cennikami tylko koles który sie zna a robi bez rachunku itd wyjdzie napewno taniej popytaj u znajomych ito na slasku bym ci powiedzial ale nie w warszawie pozdr
  
 
Cytat:
2005-09-29 11:58:03, Hudy05 pisze:
znajdz kogos kto ci to zrobi metoda garazawo tzn nie zaden warsztat itp ze swoimi cennikami tylko koles który sie zna a robi bez rachunku itd wyjdzie napewno taniej popytaj u znajomych ito na slasku bym ci powiedzial ale nie w warszawie pozdr



Witka.

No wlasnie szukam takich osob. Ze znajomkow nikogo raczej nie mam. Zatem pomyslalem o klubowiczach i prawdziwych fanach 127 co to sie znają...

Wertuje juz forum dlugo i znalazlem pare potencjalnych klubowiczow. Mam na mysli:

1. El Comendanto
2. TaDaFleia
3. Devilmick
4. Gigi127 (Na tego Pana to szczegolnie licze, widzac jakie cuda wyprawia ze swoja siudemka...

Powiedzmy ze mam 1500 na doprowadzenie siudemki do stanu bezpiecznej uzywalnosci. Pomozeta Warsiawiaki ???

Swoją drogą kilku nas jest moznaby sie spotkac czy cos takiego i dlubnac co nieco... Chyba ze z czasem u Was kiepsko..

Pozdrawiam
  
 
Powiem Ci tak- jezeli chcesz faktycznie robic ta naprawe, to zrob ja u jacka. masz gwarancje ze nie zes....a sie po nie j nic co zrobil. Ogolnie rzecz biorac jak kupujes stare auto, to trzeba sie liczyc z wydatkami. ja kupilem swoja 127 za 400 zlotych a wydalem 1600 na mechaniczne doprowadzenie do bylejakiego ladu. i tak auto teraz stoi i czeka na solidny remont

Polecam Jacka, jak kupisz juz auto to pojedz do niego i niech on je zobaczy, moze wymiana pierscionkow nie jest konieczna???
  
 
Aleph - jesli mialbym ja ci kogos polecic to tez jedynie i wylacznie JACKA - kiedys El zapoznal mnie z nim i jest jedyna osoba ktora moglbym ci polecic - ktora zna sie naa tego typu autkach - robi tanio solidniee i nie wciska kitu - chetnieee wszystko objasni pokaze palcem i wymienia jedynie te czesci ktore faktycznie trzeba wymienic !
gdy kupilem swego trupaa odrazu zawiozlem go do niego i zawsze naprawil to co faktycznie trzeba bylo naprawic

niewiem czy jest sens szukaniaa kogos kto zrobi to metoda garazowa bo suma sumarów moze to wyniesc drozej nizeli u Jacka albo ktos cos spier albo niebedzie mial czasu dokonczyc ....

majstrow w wawie jest kupa i kopa ale mi znudzilo sie juz szukanie
potencjalnych macherów i ich sprawdzanie umiejetnosci i cen .
reasumujac - remont silnika - zrobie u Jacka - inne czynnosci zwiazane z mym autem ktorych sam niezrobie zrobie u niego bo Warto !!!
sorry ze sie rozpisalem!
  
 
No. To dziekuwka. Wychodzi na to ze ten koles faktycznie sie zna na rzeczy. Zatem jak kupie autko pojade do niego raczej.

a potem jak sie uda moze sie stykniem gdzies bryknac sobie

pozdro WaWa 127