Prosze o pomoc . Jakie radio ????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich forumowiczow

Jestem zielony w tym temacie a chcialbym zalozyc sobie cb do samochodu. Czytajac tematy sam sie juz pogubiłem jakie radia opłaca sie kupic a jakie nie . Na radyjko chcialbym wydac max 300-350 zl . Prosze o pomoc . Pozdrawiam
  
 
no własnie dobre pytanie, jako zielony w temacie czekam z niecierpliwoscia na odpowiedzi
  
 
wlasnie szperam po allegro .....
http://www.allegro.pl/item162602165_cb_radio_uniden_pro_520_xl_520xl_wtyk_gratis_.html

oplaca sie cuś takiego? co o tym sadzicie ?
  
 
Pewnie , ze tak !
  
 
Cytat:
2007-02-01 19:36:20, pawel0240 pisze:
Pewnie , ze tak !




nie wiesz moze jak to bedzie dzialac w puncie I i jaka najlepiej antenke do tego ???
  
 
Kolego odnosnie tej anteny to sprecyzuj jakiej ma być długości, jak mocowana, i ile chcesz na nią przeznaczyć...
  
 
hmmm dlugosc w granicach 120 cm, najlepiej bylo by na magnes , a cena to max 150 zl
  
 
Sugeruje albo ML-145 albo Wilsona Little Wil z magnesowek - odnosnie tych na stale to nie mam rozeznania....
  
 
Jak na magnes to tak jak kolega nizej zasugerowal willson albo ml-ka (najlepiej sirio; dlugosc okolo 140 cm)
  
 
Wlasnie zakupilem taka antenke WILSON LITTLE WIL. Co Wy na to ???
  
 
Wporzadku sprzet, choc jak na tej klasy antenke mogla by byc tansza, lecz jest naprawde OK, Jesli chodzi o parametry jak i wykonanie