Cos tu pustawo

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Koledzy i kolezanki trzeba by tu rozruszac troszke forum najlepiej jakis kontrowersyjny temat hmmm moze " jaki jest najlepszy samochod swiata i dlaczego"

milego nabijania

pozdr
  
 
Tia

najlepszy samochód swiata??? - samochód służbowy nie interesują Cię opłaty, przeglądy i inne duperele - wsiadasz i jedziesz wiem coś o tym bo miałem już kilka autek służbowych.

co do modelu - to tu by trzeba podyskutować

może VOLVO?

pozdrawiam wszystkich odwiedzających
fora dyskusyjne MotoNews'a

GDA

[ wiadomość edytowana przez: GDA dnia 2002-06-24 13:39:33 ]
  
 
phi, Volvo wysiada przy Subaru Imprezie! To jest najlepsze auto! Zapraszam na Subaru Impreza Zone, to się przekonacie

Pozdrawiam, Imp

PS: heh, fajny pomysł na temat dyskusji, ale z Subaru zadne auto nie wygra, wiec dyskusja powinna się zakońcvzyć
  
 
rozumiem, ze nie argumentujesz, bo po prostu brak slow

pozdr.
  
 
Ja uwazam ze najfajniejszy jest Ford Mustang w GT Shelby 500 taki z 1969 roku by mi pasil i to nawet bardzo

poprostu klasyka z klasa

pozdr
  
 
A ja wam powiem tak:
Najlepszy samochod to taki samochod ktory jezdzi i na glowe sie nie leje podczas deszczu. Taki ktory cie nie zawodzi i w miare tani jest w utrzymaniu. I tu moim zdaniem 2 poprzednie propozycje odpadaja. An SI ani Volvo nie nalezo do tanich samochodow.
  
 
Jak to mowia, punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Moim zdaniem ma to rowniez zastosowanie w tym przypadku. Podchodzac do postawionego w tak ogolny sposob pytania w odpowiedzi zawsze ujalbym autko idealne dla mnie w tym momencie czyli takie na ktore mnie stac w danej chwili, jest wystarczajaco funkcjonalne i tanie w eksploatacji. No ale to troche odbiega zdaje sie od tematu

A tak poza tym to zalezy pod jakim wzgledem najlepszy. Ja bym mimo wszystko rowniez stawial na Szwedow - to solidne, bezpieczne i eleganckie samochody, ktore potrafia rowniez pokazac sportowy charakter ... Saab, Volvo.

pozdr.
  
 
eee... kandynawskie auta są przereklamowane.. szczegulnie ostatnie modele volvo.. sypią się, serwis drogi jak cholera a w sumie volvo skończylo się gdzieś na 740... ja tam jakoś wole starsze auta.. solidniejsze, lżejsze i dardziej zabawne niż najnowsza przeładowana elektroniką masówką.. a od Imprezki wolałbym miśka Evo VI... jeśli dobrze pamiętam to dopiero Subaru P1 wypadało w testach porównywalnie z seryjnym Evo... ale niestety nie moge o tym mówić an podstawie wląsnych doświadczeń a i tak najlepsza na świecie jest moja honda
  
 
To ja jeszcze dodam cos od siebie.
Jezeli pieniadze nie graja roli i ma to byc samochod bezpieczny i zarazem elegancki to ja chyba preferuje raczej Mercedesa S. Strasznie mi sie podobaja
  
 
Ech, dopiero Subaru P1 dorównywało Lancerowi, ale teraz now WRX jest na trzecim miejscu (jeśli chodzi o bezpieczeństwo), zaraz po Saabie i Volvo

Pozdrawiam, Imp

PS: A SI i tak jest the best!
  
 
A ja powiem ze chciał bym miec...hmmmm ...Kurcze...ja jestem wybredny ..niemoge tak odrazu..musze usiasc pomyslec ...
  
 
tobie to hulajnoge
  
 
Przpraszam drogi przedmówco...Czy Twoja wypowiedz była kierowana w moją stronę?...
  
 
heh, a ja jednak zostanę przy ktoryms z modeli Imprezy I nic mnie nie przekona, no, chyba ze Ferrari 550 Maranello Spider po tuningu
  
 
Lancer albo Porsche GT2

[ wiadomość edytowana przez: Lancer dnia 2002-07-29 12:37:54 ]
  
 
Eh, czy Wy naprawdę nie widzicie piękna Imprezy?! Po co się rozwodzić nad tym jakie to auta są super i the best - trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - Subaru Impreza to JEST NAJLEPSZE AUTO ŚWIATA! Hehe, wybaczcie dosadność
  
 
Skoro jest takie boskie to czemu przegrywa nawet w wyscigach
na 400m

pozdr
  
 
po pierwsze: zalezy z czym przegrywa - jesli z ferrari to sie nie dziw. Po drugie: nie ma wyscigu na 400 m, tylko na 1/4 mili, czyli ponad 400 m

Pozdrawiam, Imp

PS: A nawet jesli przegrywa to co, oznacza to ze nie moge uznawac Imprezy za cudo i probowac wbic to do glowy innym?!
  
 
Pewnie ze mozesz??...apropo wczoraj Nowiutka Imprezka dostała baty od Cupry Eł-a ...
  
 
Pewnie ze mozesz??...apropo wczoraj Nowiutka Imprezka dostała baty od Cupry Eł-a ...