Lantra problem z gazem ;/

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hejka !

Po naprawie alternatora regulator napięcia padł ;/

Naprwione nowy 60 zeta sam wymien ilem wsio dzała!

Zamontowałem wchodze do hultaja odpalam i co ?? Chodzi chwiłke i gaśnie
Nalałem mu 5 benzynki bo sta ł około 14 dni i c o odpalił ale przy próbie przełączenia na gaz echo

Zawsze paliła sie wyraźno czerwona lampka na benie a zielonka na gazie po przełączeniu rzaży czerwona i 0 reakcji co się stało ??

Ni i jeszcze na benie na zimnym silniku obroty cos zaczeły skakać jak sie rozgrzeje jest wporządku
ale skaczą tak jak po walnięciu krokowca ale na rozgrzanym nic pomocy !!!
  
 
Witam.
Moze coś przy okazji udało Ci się odpiać, przestawić ...
Ale moze powiedz coś wiecej o silniku i insrtalacja - jakiego typu, jakie dokładnie zachowanie, czy cykają elektrozawory przy butli filterku i reduktorze ...
Na pierwszy rzut oka - poszła centralka ale czy napewno i czy to ten trop ... nie wiem.
Jakie masz pojecie o elektryce i mechanice (czy sam to masz zamiar robić, czy oddać komuś ale chcesz wiedzieć co to jest itd).
Poprostu niezbyt wiem co mam radzić, pisać, bo nie znam Twojego auta ani Ciebie też niezbyt kojażę
Pozdrawiam.
Misio
  
 
No wie ctak jak pisalem !

Odpalilem fure i na benie chodzi lamka od gazu pali sie czerwony mocnym światełkiem !

Pry próbie przelączenia na gaz jest pstryk i dupa zamiast zielonego że jest na gazie albo leko pali sie czerwona albo wcale !! Nie przęłącz na gaz i nie wiem co sie stało !!

Instalacja Lovato !
Raczej nic nie przełączyłem bo alternatro zupełnie z innej strony jest jak instalacja !!

Sam moge sprobowac ale jak nie bee umial i tak do gazownika jade na ustawienie mieszanki wiec nie chce zeby mnie zgolił !!
Pomocy przegląd mi sie zbliża ;/
  
 
Miałem coś podobnego. Problem był taki, że centralka od gazu nie dostawała masy(przetarty kabelek). Może go przez przypadek odłączyłeś??? Sprawdź dokładnie