PILNA Porada w sprawie rejestracji auta oclonego w 2005roku

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam serdecznie,zakupilem dlugo poszukiwanego Pontiaka Fiero. Pojazd zostal sprowadzony i oclony w 2005 roku.Do dnia dzisiejszego nie zostal jednak zarejestrowany...
Dokumenty jakie otrzynalem / posiadam to:
-Dokument potwierdzajacy zaplate akcyzy oraz kwitek
-Jakas wplata skarbowa art.144 ustawy o podatku Vat
-"pierwszy" przeglad techniczny
-przetlumaczony Brief / wymeldowanie oraz oryginal niemiecki.
-przetlumaczona karta pojazdu
-Umowa niemiecka oraz jej odpowiednik przetlumaczony na polski

...w zwiazku z tym mam pytanie,czy moge odwaznie podejsc do proby rejestracji pojazdu z taka przerwa? i czy osoba,ktora zakupila -sprowadzila-oclila pojazd bez rejestracji w tak dlugim okresie moze normalnie odsprzedac mi to autko? Ogolnie,czy uda mi sie zarejestrowac jutro pojazd ?
Jest to moje wymarzone cudo Pozniej wkleje fotki,narazie padam po ciagnieciu lawety przez 1200km i silnym bocznym wietrze....ktos ma moze dostep do w miare tanich czesci eksploatacyjnych do w/w modelu? Model 1986 2.5 Benzyna,niestety automat,ale narazie
  
 
a nie prościej wykonać jeden telefon do UM Wydział Komunikacji?
  
 
Tak,jutro i tak bede dzwonil,ale chcialem poznac niezalezna opinie na ten temat,wiadomo jak bywa z humorami urzedniczek U jednej Pani nie moglem zarejstrowac Sharana,a u drugiej poszlo bez problemu....5 minut pozniej
  
 
właśnie dlatego, że 1 pani tak a 2 srak, trzeba dzwonić/iść do urzędu, bo ile wydziałów komunikacji tyle interpretacji.

a z własnych doświadczeń, przy rejestracji moto po 2 latach od sprowadzenia - kazali zrobic nowe badanie techniczne i już.

  
 
a masz niemiecki dowod rejestracyjny ??

z tego co piszesz nie...

i moze byc stresss


EDIT:

a i fotek dlugo szukac nie trzeba
Fiero



[ wiadomość edytowana przez: Pabelo dnia 2009-03-22 23:26:20 ]
  
 
pisze, że ma

...gdzie oni w tej popierdółce zmieścili poj. 25L

[ wiadomość edytowana przez: 7gsi dnia 2009-03-22 23:54:08 ]
  
 
Silniczek jest z tylu

[ wiadomość edytowana przez: Mariusz_P dnia 2009-03-23 05:28:44 ]
  
 
A może kupiłeś Skodę ??? 120, I o tym nie wiesz???
  
 
Doskonale wiem co kupilem...miedzy Skodą a Fiero jest troche roznicy...w mocy,a bedziem dzialac aby zwiekszyc te roznice.
Na dzien dzisiejszy zatargalem go na warsztat.Na pierwszy ogien, swiece,nowe kable,kopulka,filtry oraz oleje, Oraz to co wyjdzie od spodu.
  
 
Jeszcze brakuje umowy kupna od polaka i recyklingu.
  
 
Umowa jest sporzadzona z niewypelniona data...dla bezpieczenstwa. Recycling niestety bede musial osobiscie zaplacic w dniu rejestracji auta na mnie.
  
 
a kto zapłacił akcyzę?

  
 
akcyza,tak jak napisalem na poczatku watku,byla tez zaplacona...przez te osobe,ktora je sprowadzila ,a nie zarejestrowala.
  
 
Witam po dluzszej przerwie...autko nie do zarejestrowania...podobno byly jakies zmiany w rejstracji aut.Ale mam drugie papiery i tylko jedno miejsce w aucie z numerami nadwozia...naklejane W miedzy czasie kupilem drugie Fiero, a dostalem trzecie w prezencie na czesci...autko poprostu oldschoolowe,na swiatlach ludziska z z obnizonego golfa musza spogladac w dol,aby zobaczyc,co stoi obok Drugi nabytek,to werscja GT,spojlery,lotka i nizsze dranstwo o 4 cm a konstrukcja auta daje mozliwosc swapa silnika V8 od audi no i zaczyna sie Fiero zabawa i rzezbienie