Scyzoryk do opla

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Czy rozbierał ktoś wyżej wymieniony scyzoryk do opla? Kupiłem go i chce włożyć tam immo, ale nie wiem jak go rozebrać, bo nie chce go uszkodzić:/...
Pozdrawiam!
  
 
Cytat:
2007-11-12 12:14:26, hammet1 pisze:
chce włożyć tam immo, ale nie wiem jak go rozebrać, bo nie chce go uszkodzić:/... Pozdrawiam!


może go na kawę zaproś czy cuś...
...bo jak go zaczniesz znienacka rozbierać, to raczej on może Cię uszkodzić

jak nie widać śrubek, zazwyczaj po prostu podważasz obudowę na łączeniu, nie wiem, co dokładnie kupiłeś.

edit:
może się przydać

[ wiadomość edytowana przez: 7gsi dnia 2007-11-12 14:52:06 ]
  
 
Cytat:
chce włożyć tam immo, ale nie wiem jak go rozebrać

Ja taki łatwy nie jestem, najpierw ze mną trzeba pochodzić zanim dam się rozebrać, nie mówiąc już o wkładaniu
 
 
Przerabiałem to.
Jak kupiłeś scyzoryk z Astry III to kluczyk jest nierozbieralny.
Można dostać się tylko do baterii.Ja zrobiłem tak że wypiłowałem koło baterii dziurkę i stare immo tam wcisnąłem.
Pilota i tak nie idzie zaprogramować.
  
 
Hmm... A próbowałeś dalej przekładać elektronike itd? Ja na niemieckich stronach znalazłem, że kluczyk sie nie rozbiera, ale spokonie można go przerobić tylko troszkę kabelków, troche cyny, cierpliwości i damy rade!

Link dla zainteresowanych:
click 1
click 2

Ja osobiście kupiłem już ten kluczyk od Astry H i z pomocą kolegi elektronika jutro będę kombinował...

Pozdrawiam!
  
 
Zrobione tydzień temu wg. obrazków... Wszystko gra i buczy... Na zrobienie tego scyzoryka w godzinach pracy potrzebowałem 2 dni... A za dużo wolnego czasu w pracy nie mam...
Życzę powodzenia w przerabianiu!
Pozdrawiam!