Roznica pomiedzy wersja RS a standart MK5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jaka jest roznica w mk5 pomiedzy RS a zwykla wersja chodzi mi tylko o przod
zderzak, maska ma takie 2 przetloczenia(po za tym jeszcze cos?) blotniki sa inne? i te swiatla sa jakies dluzsze
  
 
Zderzak,grill,maska,reflektory i obok nich postoje - reszta taka sama







[ wiadomość edytowana przez: Seba dnia 2009-02-17 22:02:52 ]

[ wiadomość edytowana przez: Seba dnia 2009-02-17 22:03:20 ]
  
 
chodzi mi o to czy np maska z RS przypasuje do normalnej i jakie sa te roznice ze np. maska szersza? te lampy mozna przlozyc z rs do zwyklego essiego?
  
 
skoro reszta ta sama to sam sobie odpowiedz

Wszystko pasuje
  
 
wszystko będzie pasować - maska ma takie same wymiary tylko ma te dwa garby na dodatek, lampy + postoje również ze zwykłą resztą grają, tak jak zderzak. Wszystko pasuje do wszystkiego (tylko lampy musisz zakladac z postojami - szersza lampa to mniejszy otwór na pozycje/kierunkowskaz)
  
 
dobra chlopaki juz wszystko wiem dzieki
  
 
a lampy przednie i postoje nie są węższe w Rs w porównaniu z MK5? I skąd biorą się szczeliny pomiędzy zderzakiem MK5 i lampą RS?
  
 
są węższe dlatego też powstaje szpara na zwykłym zderzaku. zderzak od rs-a ma dodatkowo w miejscach gdzie przychodzą lampy "wąsiki" (nie wiem jak to nazwać) co powoduje zakrycie tych szpar-często trzeba to usunać jak chce się zderzak od rs-a wsadzic do zwyklych lamp
Cytat:
2009-02-18 07:32:05, surec pisze:
a lampy przednie i postoje nie są węższe w Rs w porównaniu z MK5? I skąd biorą się szczeliny pomiędzy zderzakiem MK5 i lampą RS?

  
 
Cytat:
2009-02-18 08:14:34, Jarcio81 pisze:
są węższe dlatego też powstaje szpara na zwykłym zderzaku. zderzak od rs-a ma dodatkowo w miejscach gdzie przychodzą lampy "wąsiki" (nie wiem jak to nazwać) co powoduje zakrycie tych szpar-często trzeba to usunać jak chce się zderzak od rs-a wsadzic do zwyklych lamp


ok przejrzalkem fotki (u mnie w mk5 też są "wąsiki" ale zapewne sporo niższe)...będę musiał w takim razie tać blendę pod lampy, albo może wpasować tam lampy Ledowe...
  
 
silnik skrzynia i reszta osprzetu
  
 
Cytat:
2009-02-18 11:48:28, everlast pisze:
silnik skrzynia i reszta osprzetu

nie czytamy widzę dokładnie...(pierwszy post)
  
 
Cytat:
2009-02-18 13:34:39, surec pisze:
nie czytamy widzę dokładnie...(pierwszy post)



silnik tez jest z przodu hehe wiem napisalem z przeciez
  
 
Cytat:
2009-02-18 14:31:18, everlast pisze:
silnik tez jest z przodu hehe wiem napisalem z przeciez


  
 
To i ja cos od siebie dodam RS ma halogeny przeciwmgielne mocowane w zderzak
  
 
Aha no i w temacie watku jest byk az w oczy razi!!!