Problem z odpaleniem poszukuje schematu ELEKTRYCZNEGO

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Poszukauje Schematu elektrycznego Hyundai Accent 1.6 16v G4ED Najlepiej w PDF-ie

Mam Nastepujacy problem z odpaleniem silnika.Silnik Kreci i wszystko jest tak jak zawsze tylko nie chce odpalic po glebszym sprawdzeniu nie zalacza sie pompa paliwa podpinajac ja na krotko dziala czyli nie jest spalona.Mozme Mieliscie podobny problem prosze o sugestie ewentualnej usterki lub zaleznosci jakiegos ukladu dajacego sygnal do pompy paliwa.Pozdrawiam
  
 
czujnik polozenia walu korbowego....
  
 
Zapewne problem rozwiązany już. Jestem ciekawy co to było. Obstawiam, że właśnie czujnik położenia wału korbowego.
  
 
Wiam
Byl to Przekaznik Ktory jest podpiety przed komuterem i on nie podawal sygnalu a co do czujnikow to byly OK.Nawet HISCAN nie Wykazal bledow jedynie Texa zdjagnozowala Brak Napiec na Swiece oraz nark sygnalu na pompe paliwa.A co do czyjnikow to silnik pali bez czujnika polozenia walka rozrzadu jedynie nie odpali jak wypiety jest czujnik polozenia walu wtedy swieci CHECK.Pozdrawiam

Cytat:
2009-01-22 10:03:17, fuzel pisze:
Zapewne problem rozwiązany już. Jestem ciekawy co to było. Obstawiam, że właśnie czujnik położenia wału korbowego.