Dyszka jałowego biegu w gaźniku

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.Panowie mam problem. Patrząc od strony kierowcy na gażnik na lewo od blaszki na gażniku powinna byc taka śrubka zakończona dyszką. U mie właśnie tej śrubki nie ma i vczasami przez ten otwór wylatuje paliwo. Mechanik mi powiedział ze to jest śrubka od biegu jałowego.Zadna inna śrubka nie pasuje bo jest inny gwint. Samochód cięzko odpala, praktycznie tylko na ssaniu jeżdze bo jak zwolnie albo wrzuce na luz to gaśnie. Nie wiecie skąd mógłym dostac taką srubkę z tą dyszka . sprawdzałem w komplecie naprawczym do gażnika nie ma. Pozdrawiam
  
 
W Skierniewicach jest taki sklep i oni mają praktycznie wszystko do Łady, jak znajde wizytówkę to dam Ci namiary to moze będą mogli wysłać Ci tę śrubke pocztą. Pozdrawiam
djmarkus
  
 
W Skierniewicach jest taki sklep motoryzacyjny i oni mają praktycznie wszystko do Łady, jak znajde wizytówkę to dam Ci namiary to moze będą mogli wysłać Ci tę śrubke pocztą. Tutaj masz adres i nr. telefonu: P.P.H.U AUTO-HOPE
96-100 Skierniewice ul. Mszczonowska 33/35
tel. (046)833-63-45 Pozdrawiam djmarkus
  
 
Dzieki wielkie za kontakt tylko ze oni tez nie wiedzą o jaka dyszkę chodzi i ze takiej śróbki to wogóle nie mają.Masakra
  
 
No to jedyne co Ci pozostało to szukac na szrotach albo gdybym mial dokładny rysunek to moglbym zrobic Ci taką śrubke bo pracuje w firmie ślusarskiej i mam dostęp do wszystkich maszyn.
  
 
http://www.eter-mot.com/
  
 
witam
Zrób fotkę tego gaźnika z uwzględnieniem miejsca o któe Ci chodzi, jest kilka typów gaźników, jak zobaczę fotkę to z powinienem mieć taką śrubkę bo mam kilka typów gaźnika.
  
 
oki przy najblizeszej okazji zrobie zdjęcie jak wróce do domu. Dzieki za odpowiedż Pozdrawiam