Paliwo wylewa sie z przepustnicy Benzyna w filtrze powietrza

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich.
Mam problem z moim Espero. Mianowicie zaczeło szarpać podczas jazdy na benzynie. Udało mi sie dojechac do domu. Wymienilem świece,kable myslałem że to własnie tego wina, ale okazalo sie że nie. Chełtalem go z trudem wchodzil na obroty. Jak juz odpalił to strasznie kopcil i tak kjak by nie palil na którys z cyliner, lub na cylindry, (stan oleju znacznie sie podniosł co sie okazalo wymieszał sie z benzyną). Po wyjęciu filtra powietrza okazalo sie ze jest tam mnóstwo benzyny w komorze filtra, a sam filter mokry od benzyny. Zdjałem węza pomiedzy filtrem powietrza a przepustnicą, co okazalo sie że z przepustnicy wylewa sie paliwo, nawet na zgaszonym silniku.
Wydaje mi się że sie zalewa dlatego tak szrapie i cięzko pali i kopci na siwo, ale nie mam pojęcia czemu.
Co moze byc przyczyną takiej awari.
Dziekuje z góry za pomoc
  
 
Niezły sajgon
Wydaje mi się, że problem jest z regulatorem ciśnienia paliwa, on łączy się z przepustnicą wężykiem podciśnieniowym. Musiał odwalić kitę i dostaje się przez niego paliwo. Ale pewny nie jestem.
  
 
Chyba własnie walnął ten regulator poniewaz, pamietam wlasnie że pekł mi wężyk który idzie z tego regulatora do kolektora i lala sie ciurkiem benzyna z tego węzyka. Iwłasnie wydaje mi się ze przez ten regulator własnie przelewa sie benzyna w kolektorze i wylewa poprzez przepustnice.