OGOLNOPOLSKIE OTWARCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO 2004

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wlasnie wrocilem z pierwszego dnia na chwilke zeby napisac i za chwile wracam. Zatem impreza jest w dniach 2-4 kwietnia. Przepraszam za tam pozne info, ale bylem zabiegany i sam sobie dopiero wczoraj przypomnialem. Dzisiaj jest wystawa motocyklow, jutro natomiast liczne konkursy, palenie gumy, sprawnosciowki i oczywiscie parada po miescie. Wszystkich chetnych serdecznie zapraszam jesli bede w poblizu bo naprawde warto.

Fotek mam sporo , ale niestety na serv nie moge wrzucic bo mam awarie jutro moze sie poprawi / POZDR
  
 
hehe a gdzie ?
  
 
hehe, a tam wazne gdzie . Tak serio to z calego podniecenia zapomnialem sobie napisac . Lotniko Bemowo - Warszawa, take jest niedaleko . Kto bedzie blisko zapraszam..
  
 
No i dzien sie zakonczyl, bylo sporo motorkow z podkarpacia, w tym jeden jak sie okazalo Klon hondy Janusza . Mam ponad 200 fotek i kilka filmow z palenia gumy, w tym jak Warszawa palila , daje rady. Jak naprawie serwer to zarzuce. Pozdr
  
 
Tak apropo dwoch kolek, szukalem ale nie znalazlem zadnego forum na motonews poswieconego jednosladom. Nie rozumiem tego. Jakby nie patrzec moto(news) i jest duzo do pisania na temat motorkow. Pytam tych co tu siedza dosc dlugo: byla kiedys taka koncepcja i jak myslicie czy duzo ludzi by to tutaj poruszylo??