Przeskoczył pasek?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie jakie są objawy przeskoczenia pasQ'a rozrządu?
  
 
Z tego co wiem, w C20NE to przy pęknięciu paska nic się nie stanie-poprostu zgaśnie silnik. Przeskoczenia paska to ja jakoś sobie nie wyobrażam...
  
 
kolega nie wybraża sobie żeby przeskoczył pasek to co powie na to że robiłem już maluszka przy którym przeskoczył łańcuszek rozrządu nie dało się nim jechać a przeskoczył tylko jeden ząb to myśle że omega też już nie pojedzie ale napewno nic się nie stanie zsilnikiem jeżeli chodzi o C20NE
  
 
jarn - tu nie chodzi o pękniecie a przeskoczenie o zabek
  
 
NIe bedzie chodzila albo bardzo kulawo. 2,0SE tez sie nie rozpada po peknieciu
  
 
Po gwinta się pierdzielić z takimi dewagacjami ? Podnieś maskę zdejmij osłoną i spójrz na pasek w jakim on jest stanie. Jest szczerbaty wymień. Jest OK sprawdź ustawinie kóła paska rozrządu względem koła pska klinowego ustaw na znacznikach. Brak zgodności w ustawieniu ustaw tak jak bóg przykazał. Jeżeli są dobrze ustawione - odpuść sobie zagadnienie "przeskoku paska" i szukaj dalej co jest nie tak. Marnujesz czas na zbędne dyskusje. Pewne elementy możesz sam sprawdzić bez szczególnego przygotowania. A jak dalej będziesz w kropce daj znać na gg czy na telefon to się umówimy i zajrzymy razem co jest nie tak.

Pozdrawiam
  
 
Powiem ci, że trochę się zdziwiłem tym co piszesz tzn., że dałęś Omę do warsztatu. Prawda jest taka w Słupsku nie ma gościa który by się znał. Jeżeli jest to jakaś pierduła to zrobią jeżeli coś większego to stoisz w miejscu. Dlatego co mogę robię sam jak nie daję rady jadę do Gdyni.

Pozdrawiam

P.S. Sprawdź dokładnie samochód przy odbiorze czy wszystko jest twoje bo to różnie bywa.
  
 
Gieroy tez ze smutkiem dochodze do tego wniosku ze w slupsku ciezko o na prawde dobrego elektryka....

Zobaczymy jak sobie poradzi ten Gosciu z Bosha. Wydaje sie spoko i wydaje sie znac na rzeczy.. co to bedzie?
  
 
juz wiadomo co jest.. a raczej co bylo..

komp - zalany woda... + niewydolna pompa paliwa..

razem 800zl w bosh service na kopernika w Slupsku. Jednak oni znaja sie na rzeczy Ale tez kasuja troche - z tym ze maja prawo.