Spot - 28.12.2004

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Macie nowy wątek Bo potem w Poznajmy się... nikt się nie połapie
Tu omówcie szczegóły jutrzejszego spotkania.
  
 
Artiro dał propozycje spotkania sie pod rotunda w centrum. Moze być??????? Godzina 16???????
  
 
Dzieki mac
mam nadzieje ze jeszcze ktos da znak zycia
jakby co, to moj nr. kom. jest w profilu
  
 
Rotunda może nawet być (choć zmotoryzowani nie wiem gdzie zaparkują), ale godz. 16 to jak dla mnie troche za wcześnie ! ja proponuje o 18, a najlepiej o 19.
 
 
Ja jutro wyjeżdzam i mnie nie będzie, jakoś wogóle przed nowym rokiem nie dam rady, mam trochę spraw na głowie
  
 
nio to Kielon nam sie wysypal. Bedzie nas 4? czy tez nie ??
  
 
Ja jeżeli dam rade to się pojawie z my best friend's B1112 i (niezrzeszony) Menager

Tylko o której pod tą rotundą ??

bo o 16 to za wcześnie
 
 
nio to jak nie o 16 to moze być i pozniej mi to wszystko jedno. Zobaczymy co powie Artiro...
  
 
Artiro się gdzieś "szlaja" po mieście...
Mam nadzieję, że jeszcze dziś wpadnie, ale z tego co wiem, nie będzie miał nic przeciwko, żeby spotkanie odbyło się później (np 19).
  
 
Raczej go nie będzie, myśle że jutro da znać...
  
 
jutro wszystko w praniu wyjdzie
 
 
Mi tam pasuje nawet i 23 byle by w 'klimatycznym' miejscu
Mac- 'szlaja sie' ????? JAaaa????!!!!! Nie moze byc
Czlowiek troche ksiezyca zazyje a Ci juz ze sie 'szlaja'
  
 
Haha, dlatego napisałem w cudzysłowie, żeby nie było dosłownie
  
 
Czyli o 19 dzisiaj pod rotunda Duzo nas bedzie
  
 
Mało nas. Nie ma sensu robić zlotu dziś. Zbierzemy się większą ekipą i wtedy się zrobi zlocik
 
 
Nio dokladnie Innym razem mam nadzieje wypali.
  
 
Zlot indywidualny, jednoosobowy dziś Każdy sam...
  
 
Dziś o 20.45 spotykamy się na pl. Bankowym, punkt 20.50 jedziemy dalej. Będzie grupka znajomych naszego kolegi z HTG i minimum 3 osoby z samego HTG. Będzie to spot raczej typowo zmotoryzowany
Jeśli ktoś ma ochotę to zapraszamy.
  
 
Ja bede Ale to juz chyba wiesz...
  
 
Na bankowy mam 10 minut piechota ale nie mam przepustki od zony dejm zebym wczesniej wiedzial moze next time bo widze ze sa osoby z mojego kochanego ursynowa

pozdr