Czy u was w mieście emf tez juz nie maja czesci do 127 ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Odwiedziłem z nadzieja ze cos kupie a tu nic zero dosłownie zero niemaja nic do 127 903 co zapytałem niema i niebedzie czy w innych miastach tez juz tak słabo w emf ??
np pytałem o palec kopułke łozyska do kół (wczesniej kupiłem teraz brak)elementy do przekladni brak gumy na stabilizator brak
dlamnie jednak to problem w poblizu niemam zadnego sklepu do 127 najblizyszy to chyba Bielsko-biała a to około 100km odemnie
  
 
sklep w Rzeszowie i we Wrocławiu przy Trzebnickiej prowadza sprzedaż wysyłkową i mają sporo części do 127,adresy :
VEMAPOL O/WROCŁAW
UL.TRZEBNICKA7
TEL.0-71 322-95-57
telefon do Rzeszowa: 0-17 852-13-18. Emf są beznadziejne


pozdrawiam DMK3
  
 
W Gliwicach mam goscia ktory ma jeszcze kupe czesci,oczywiscie oprocz blach,czesci dobrej jakosci i w normalnej cenie,napisz co potrzebujesz to zapytam.
  
 
odwiedziłem sklep w jasienicy kupiłem conieco potrzebował bym podkladke pod pompe paliwa
  
 
Watpie zeby cos takiego bylo ale zapytam.
  
 
jezu ludzie rzecież taka podkładka ebonitowa podpasuje od malucha albo dużego fiata,a nawet jeśli nie to zawsze można pokombinować,,a co do emf to w krakowie jeszcze mają troche szpejów ale wszystko na zamówienie,a co do łożysk to takie sdame mają stare uno
  
 
Podstawka pod pompe paliwa jest,kosztuje 10zl.