Mrówki - XI ZLOT LKP relacja On-line - Strona 9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-10-10 11:12:28, maxymilan pisze:
a wogole troche nie rozumiem nienawisci do marki VW to ze kazdy burak jezdzi golfem nie znaczy ze to zle auto



Ja na ten przykład jeżdżę Golfem (to "jeżdżę", to może za dużo powiedziane... lepiej byłoby napisać... "mam"). Nie wiem, czy jestem burakiem (może czasami ), ale samochodzik jest fajny . Ja też nie rozumiem takich negatywnych uczuć; to, że lubimy Łady nie oznacza, ze nie możemy lubic i innych aut .
  
 
Witam
Cytat:
2007-10-10 15:08:38, Mateusznia pisze:
Ja na ten przykład jeżdżę Golfem (to "jeżdżę", to może za dużo powiedziane... lepiej byłoby napisać... "mam"). Nie wiem, czy jestem burakiem (może czasami ), ale samochodzik jest fajny . Ja też nie rozumiem takich negatywnych uczuć; to, że lubimy Łady nie oznacza, ze nie możemy lubic i innych aut .


Swego czasu "specyficzni" dosiadacze Golfów zburaczyli obraz tego auta, inna sprawa to bałwochwalcze uwielbienie Polaków do tych aut, co w przypadku nowych aut nie ma zupełnie odzwierciedlenia w bezawaryjności czy innych specjalnych zaletach, ot takie sobie zwykłe, drogie g...
PS ostatnio rolę buraczanego auta przejeło biemdabliu
  
 
BMW od dawna było wiejskim autem, moim zdaniem. Teraz modne jest Audi A4 czyli w sumie taki lepszy Golf.

DEx
  
 
są VW i są golfy...
a i w golfach sa golfy i swetry...
  
 
Na pomysł tego ognicha wpadli moi Harcerze, w harcerstwie ognisko i ogień mają potężne znaczenie obrzędowe, ogień jest ciepły, jasny, wyjątkowy (dla Harcerzy ogień jest święty i np. do ogniska nie wrzuca się śmieci). Podkreśla jakieś bardzo ważne wydarzenie, w koncu się konczy, wypala, przemija jak każda Lada, ale w jaki piękny sposób. Jest w niej ciepło tak samo od ognia jest ciepło. Rozjaśnia światłami noc tak jak ogien, wypala się długo bo jest twarda, i wkonicu gasnie.

dla niektórych to co napisałem to brednie ale dla mojej drużyny to było następne wazne wydarzenie. Trzeba pamiętac że ci wszscy Harcerze przyjechali z własnej nieprzymuszonej woli.
  
 
Patton - bez nich naprawde nie byoby tak jak było - masz naprawde fajną ekipę. Pozdiwima taką młodzież, której się po prostu chce. Dawniej to było bardziej normalne -teraz chyba tylko naprawdę COS potrafi przyciągnac młodych do takiego działania
P.S. Dostałeś już kase od Zaxa, bo ja ją jużdawno do niego wysłałem ale nie odpowiedział mi na priva czy przelew doszedł
Paweł
  
 
Cytat:
dla Harcerzy ogień jest święty i np. do ogniska nie wrzuca się śmieci


Chyba popelnilem powazne faux pas.... w razie co, gdyby widzieli, przepros w moim imieniu tlumaczac nieznajomoscia tematu

Cytat:
Trzeba pamiętac że ci wszscy Harcerze przyjechali z własnej nieprzymuszonej woli.


aaa, pamietamy, panietamy. Byli swietni, szczegolnie, ze w obecnych czasach malo komu chce zrobic sie cokolwiek za darmo, a i harcesrtwo jakby to ujac.... niemodne sie stalo. W kazdym razie - przekaz im, ze wciaz sa milo wspominani
  
 
Nie mam pojęcia gdzie sie powinni umieszczac to co tu umieściłem.

Polecam zdjęcia z XI zlotu LKP w Mrówkach XI zlot ŁKP. autor: igiers

Serdecznie pozdrawiam
igiers
  
 
Witam serdecznie,
dziś dołączyłem pozostałe fotki. Razem wyszło 120 szt.
Życzę miłego oglądania.

Pozdrawiam

igiers