Zachodniopomorskie Ladne Spotkanie? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam! wczoraj ustalilismy wstepnie ze spotkamy sie w nastepna sobote o 17 tez na walach i prawdopodobnie koledzy z Magdeburga tez beda.
Pozrawiam wszystkich OSS
  
 
Jest mi niesamowicie przykro że nie dotarłem na spotkania ale miałem awarie Poprawie się!!! Na następne dojade chodźby na cholu!!!!

[ wiadomość edytowana przez: klaczyslaw dnia 2003-04-29 19:22:28 ]
  
 
Mam nadzieje ze nasze sobotnie spotkania nabiorą formy cyklicznej dlatego zapraszam wszystkich
SOBOTA 03.05.03 WAŁY CHROBREGO GODZINA 17

Pozdrawiam OSS
  
 
Wybaczcie, ze mnie nie bylo - mam troche zawalona glowke (maturka we wtorek i takie tam...) Czekam na poscik z raportem)))
  
 
Ja sie troche spoznilem i spotkalem tylko Klaczyslawa wiem ze niemcy tez przyjechali ale zaraz sie zmyli pogoda byla dosc nieciekawa wiec moze nastepnym razem bedzie lepiej.
pozdrawiam OSS
  
 
Byłem pierwszy raz , ale mi się podobało, mimo że było nas tylko 2!!! Mam nadzieje że następnym razem będzie nas więcej!!! Gorąco zapraszam!!!!
  
 
Groszek powodzenia na maturce!!! Połamania pióra!!!! Będziemy z tobą!!!!
  
 
nie bede dziekowal, bo to przynosi pecha)))))

moze jakos zdam)) hehe
  
 
Groszek zdasz napewno skoro ja zdalem hehe to nie moze byc takie trudne..
  
 
Gratuluję spociku!
Jesłi macie jakieś fotki - czekamy!
Strasznie jestem Ciekaw tych Waszych autek. Będę w Szczecinie w tym tygodniu (czwartek)więć może się uda choć na chwilkę????
Pozdr
Paweł
 
 
Autka jak autka tylko ciągle ich mało
  
 
Jeszcze jedno pytanko-
Jak trafili na Was koledzy z Magdeburga???
Czyżby znali naszą stronke i mówili po polsku , czy to jakieś Wasze prywatne kontakty???
W każdym razie to miłe))
Paweł
  
 
ten ostatni post to Ja - Paweł
Orki ale mamteraz tylko jeden komputer i się nie logowałem
 
 
podalismy informacje w sklepach łady i tam sie dowiedzieli...
  
 
Czesc
Pawel napisz jak będziesz juz wiedział, że przyjedziesz o której mniej więcej byś był i gdzie(o chodzi mi o Szczecin-ulice)
Pozdrawiam
  
 
Pawel: odezwij sie co do terminu - tel masz w profilu))
  
 
No - w tym tygodniu na szczęscie nie muszę jechać przez Gdańsk do Szczecina i z powrotem (bo wcale mi się nie chce - po tym długim weekendzie). ALe co się odwlecze to nie uciecze...jak będe jechał dam Wam znać , bo naprawdę chętnie by,m Was poznał))
Paweł
 
 
Czekamy!!!!
  
 
Naturalnie jak bedziesz jechal przez Gdańsk to bedziesz rowniez jechał przez Gdynie sila woli, a wiec zapraszam. Moj numer juz znasz.
  
 
przypominam wszystkim chetnym: spotkanie sobota 17 wały