NAKLEJKI KLUBOWE!!! - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no to 10*15 w czarnym kolorze będą wyglądać zajefajnie, na białym tle mojego nowego lakieru
  
 
hmmmm niewidze tego loga ostatecznego
  
 
No i piszcie jak chcecie jedno logo czy ma być lewe czy prawe
  
 
dobra ok bardzo piękna naklejka trochę odstaje wymiarami od mojej 12x4 ale ja jestem za tym projektem.
lewe, lewe love jedna sztuka dla mnie narazie

p.s umieszczamy adres www czy nie? - jak dla mnie to wszystko jedno

  
 
ja myslę,że to nakleję na błotnikach nad małym kierunkiem. Po obu stronach tak więc prawe i lewe logo i ten najmniejszy wymiar jaki ustalicie
Biorę w ciemno
Znowu wyjezdżam i jak wróce to pewnie się juz wszystko bedzie jasne
Paweł
 
 
Cytat:
2003-04-14 20:44:40, pawel_krakow pisze:
ja myslę,że to nakleję na błotnikach nad małym kierunkiem. Po obu stronach tak więc prawe i lewe logo i ten najmniejszy wymiar jaki ustalicie
Biorę w ciemno
Znowu wyjezdżam i jak wróce to pewnie się juz wszystko bedzie jasne
Paweł



jaki kolor????piszcie jaki kolor!!!
  
 
Cytat:
2003-04-14 20:36:34, Rekin7 pisze:
dobra ok bardzo piękna naklejka trochę odstaje wymiarami od mojej 12x4 ale ja jestem za tym projektem.
lewe, lewe love jedna sztuka dla mnie narazie

p.s umieszczamy adres www czy nie? - jak dla mnie to wszystko jedno





miało być pierwotnie logo razem z adresem www ale nie będzie pasować na każde autko więc adres www to osobna opcja jak ktoś bedzie chciał
  
 
jak dla mnie to biały, czarny lub taki szarawy metalik napewno nie czerwony. Białymoże być będzie pasować Gadziowi
  
 
Tak na poważnie to odpada chyba biały (białe auta w klubie), czerwony też bo auto Konrada i moje srebrny też jest bolid tak więc zostaje chyba kolor czarny- jak myślicie?
  
 
Czarny ok
  
 
ja wezme 2 czarne najlepiej jak beda ze znaczkiem po prawej stronie tak jak ma campus na ikonce
  
 
Cytat:
2003-04-14 21:10:06, Rekin7 pisze:
Tak na poważnie to odpada chyba biały (białe auta w klubie), czerwony też bo auto Konrada i moje srebrny też jest bolid tak więc zostaje chyba kolor czarny- jak myślicie?



rekin ty nie patrz jakie są auta w klubie tylko jaki kolor ci pasuje . Na czerwonym najlepiej wygląda czarny, wiem bo mam już jedną naklejkę, a biały wygląda najlepiej tylko na szybie
  
 
OK - jeszcze raz
Czarna, mała,prawa i lewa.
Kurde jakbym pisał o czyms zupełnie innym....
Paweł
 
 
Ale tu się dzieje jak mnie nie ma ...

Jeżeli chodzo o mnie, to tak:

primo, wszystkie naklejki powinny być w jednym kolorze
secondo, wszystkie powinny być np lewe, poza jedną do kierunkowsk.
po trzecie wszystkie z adresem strony
po kolejne to proponuję zrobić zestawy np:

- jedna duża na przód (może być jak się da lustrzane odbicie)
- druga średnia na tył
- dwie małe na boki, z czego jedna w drugą stronę

Jeżeli wszyscy będziemy mieli takie same naklejki, to będą one wizytówką klubu, będzie z daleka widać że to MY !!! A tak to każdy co innego i ...
  
 
no no sowa dobrze mysli co wy na to ??
  
 
Oj widzę że muszę jednak wziąść sprawy w swoje ręce bo się dogadać mogę tylko z kilkoma osobami. Obliczę na pałe ile wziąść naklejek itp. bo pare osób konketnie odpowiedziało na post. Wszystkie naklejki w jednym kolorze??? To uzgodnijmy że będą to czarne naklejki i powiedz mi Sowa czy taki kolor bedzie widoczny na Ładzie Pawła??? Wszystkie z adresem www??? Ja juz pisałem na ten temat, większośc klubowiczów chce samo logo, a ja nie bedę nikogo zmuszał żeby obklejał pół samochodu bo taka naklejka będzie dużo większa. Zrobię to po swojemu bo............
  
 
a ile beda kosztowac te cuda ??
  
 
Dla mnie proszę czarne:
lewa i prawa, rozmiar: "nie za duży"...
  
 
Ja wezme jedno i drugie polaczone na gorze nazwa a na dole WWW. w rozmiarze 40x15 . 2 takie. czerwono biale.
  
 
Hm, jestem w troche trudnej sytaucji, bo jeszcze nie wiem, jakiego koloru kupie samochod. Ale jesli trzeba sie zdecydowac teraz, to prosze dla mnie odlozyc dwie male, czarne, lewa oraz prawa. Z gory wielkie dzieki.