OPT - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-05-14 23:24:47, USA1 pisze:
Ale za to lubie monthy pytona



Poklony, poklony Misiu . A teraz przynies mi .... "zywoplot"

Tak calkiem serio, czemu akurat taki styl, na spalonego bobka wg szefostwa tvn turbo mialby sciagac widzow i ich utrzymywac? Ostatnio rozpytalem znajomych kto to wogole jest ten Tede> Moze zyje w innym swiecie ale o kolesiu pierwsze slysze i widze. Wszyscy go niezle objechali i przedstawili jego muzyke jako "hip-hopolo" czyli takie disco polo dla szerokospodniowcow (bez urazy dla disco polo ;] ). Zatem czlowiek wysmiewany w szerszych kregach, nie majacych wiekszego pojecia o autach, mechanice, ma mnie przyciagnac przed TV i mam sie cieszyc z jego irytujacych i plytkich dowcipow? Parodia...

Czemu nie ma np. programu typowo technicznego? Z czego co sie sklada, jakie materialy, mechanika w praktyce itp. Z pewnoscia odgoni od TV zadnych wrazen mlodych gniewnych i jezzy blachary, ale przyciagnie innych, wierniejszych moim zdaniem telewidzow.

Z tego co widze ten program schodzi mocno na psy, no ale coz, skoro takie cos istnieje, to i popyt na to jest, a zreszta slonce mnie przypiekto i mnie mozg boli .
  
 
jak dla mnie sciagniecie tede do OPT to byl taki chwyt marketingowy w dzisiejszych czasach slucha go duzo dzieci i pewnie glownie oni siedza i go podziwiaja chociaz nie powiem bo sam ogladam ten program, ale ogladajac go zauwazylem ze jednak prowadzacy moglby byc inny taki ktory choc troche sie zna na samochodach i tuningu bo jak slyszy sie czesto od tedego:"opowiedz cos o tych rureczkach w silniku bo ja sie na tym kompletnie nie znam"
  
 
Grzesiu troche przesadzasz.
A Tedego znam od czasu gdy sie w fabryce na polpietrze z przepicia wylozyl
  
 
Nie oszukujmy sie, ze tede nadaje sie do programu w tv.........jakiegokolwiek, jak chce to niech udaje superluznego bialego murzyna w domu pod prysznicem albo na southcie w chicago, ciekawe jak dlugo bylby luznym kolesiem
Na szczescie nikt nie kaze nikomu tego ogladac i to wystarczy.
  
 
Cytat:
Poklony, poklony Misiu . A teraz przynies mi .... "zywoplot"


wczoraj jak wracalem z kolegami z impry to ci przynieslismy taki maly zywoplocik P
  
 
ej watpie zeby forum sachodowe bylo wymiernym jurorem w sprawie dokonan muzycznych tego goscia. akurat wg moich 'szerszych' kregow to zajmuje sie muzyka juz parenascie lat i robi to dobrze, niekoniecznie standardowo. jesli chodzi o program to watpie zeby producenci NIE WIEDZIELI jak zna sie na autach i co ma madrego do powiedzenia.. od tego jest Martyna.. nawet jesli sie nie podoba, to akurat styl tedego jak w muzyce i w telewizji opiera sie na kontrowesji, wiec nie mowcie o ogladnalnosci bo jednak kazdy komentuje wiec widzial lub ogladal a to glowny cel
  
 
co do jego muzyki ja sie nie wypowiadam, a jedynie do tego w jakim stylu prowadzi program. owszem jest artysta, jak dobrym- o tym swiadczy chocby liczba wydanych, sprzedanych plyt, ludzie na koncertach etc. natomiast sek w tym ze ta osoba chyba niebardzo nadaje sie na "specjaliste" samochodowego. co do ogladalnosci to powiem ze ogladalem to ze 2 razy, no i wiecej raczej nie bede, bo wymagam od tv czegos wiecej...
  
 
ja to wlaczylem raz obejrzalem 5 minut i wiecej tego ogladac nie bede.
  
 
Ogladalem bo w temacie byl link z utube podany, a jesli chodzi o jego kontrowersyjnosc, to dla mnie glownym skladnikiem jest zalosnosc. Kazdy ma swoje zdanie ;].