[MK7]Car Audio w kombiaku fotorelacja od początku stage 1 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ano kolega ma rację guma jest ja tak samo mam przez nią puszczony kabel zasilający więcej pytań a będzie mniej kombinowania...
  
 
Cytat:
2008-09-28 21:55:00, Szczurek1986 pisze:
więcej pytań a będzie mniej kombinowania...



Jak zacznie zadawać więcej pytań,to zaraz go elita do wyszukiwarki wyśle
  
 
ciekawie sie zapowiada
tylko nie przesadz z moca na wzmacniaczu- 425W do 300W skrzyni!
Jak juz wszystko podlaczysz to skroc kable -bedzie mniejszy balagan
czekam na nowe foty!!!!
  
 
Ale tu nie chodziło mi o to żeby używać całej moce tego wzmaka. Chodzi mi głównie o czysty, ładny dźwięk a z tego co wiem to taki jest do 30% mocy więc tak też będzie grało. Oczywiście sprawdziłem wszystko jak podłączyłem i ustawiłem Poszło te 400 przez chwilę (tak żeby nie spłonął garnek w skrzyni). Ściszyłem szybko bo bałem się że jakaś szyba poleci albo spawy puszczą

Dalsze foto będzie niebawem. Jutro dostanę w łapy zestaw na przód
Morel Pulse 6 a już zacząłem wygłuszać lewe drzwi. Też będzie relacja
  
 
i jak, cos sie ruszyło w temacie?? gdzie efekt koncowy pokazany??:>
  
 
No niestety brak czasu dal znac o sobie... ;/ poza tym aura nie sprzyja a nie mam garażu i wszystko robię pod chmurką Wprawdzie zrobilem pare fotek z wygluszonymi drzwiami ale niestety kabel od telefonu się popsuł! teraz mam ważniejszą rzecz do zrobienia mianowicie: BLACHARKA!!! Jest w stanie rozsypki ale o tym w innym wątku... Ale jestem twardy i nie poddaję się. Międzyczasie będę wstawiał słupki w które już prawie mam wmontowane tweetery (żywica poliuretanowa)
;p Trzeba tylko oszlifować i pomalować.
Foto jest. Czekam tylko na kabel do fona
Dzięki za pamięć!
  
 
A tak wyglądają wygłuszone drzwi od wewnątrz:



Są tutaj 2 warstwy maty dekarskiej Soudal

[ wiadomość edytowana przez: neoon69 dnia 2008-12-14 17:26:49 ]
  
 
Jutro zabieram się za montaż Głośników w drzwi i będę próbował przeciągnąć w jakiś sposób kable... I tu pytanie: jak rozwiązaliście problem kabla w drzwiach?? Wierciliście dziury czy przeciągaliście je, w jakiś dla mnie magiczny sposób, przez istniejące gumowe połączenie?? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie w tym temacie!

[ wiadomość edytowana przez: neoon69 dnia 2008-12-13 16:36:05 ]
  
 
Wszelkie kable (centralny, glosniki, czujnik temp) przeplatalem przez tę gumową przelotkę miedzy budą a drzwiami.
  
 
CZyli muszę wywiercić dziurę w tym plastiku od tej gumowej przelotki na kabel 2 x 2,5?
  
 
ja upchnałem wszystko bez wiercenia.
ale i tak wolalbym wywiercic dziurę w tym plastkiku i puścić kable ładnie w gumie niż dziurawić drzwi.
  
 
Mam jeszcze jedno pytanie Mianowicie mam radio 4x ileś tam watt i jeżeli połączę dwa lewe i dwa prawe to będę miał więcej mocy czy na to samo wyjdzie??
Chodzi o to czy da się zmostkować radio tak jak wzmak?? ;P

[ wiadomość edytowana przez: neoon69 dnia 2008-12-13 17:15:14 ]
  
 
Cytat:
2008-12-13 17:14:09, neoon69 pisze:
Mam jeszcze jedno pytanie Mianowicie mam radio 4x ileś tam watt i jeżeli połączę dwa lewe i dwa prawe to będę miał więcej mocy czy na to samo wyjdzie?? Chodzi o to czy da się zmostkować radio tak jak wzmak?? ;P [ wiadomość edytowana przez: neoon69 dnia 2008-12-13 17:15:14 ]



NIE!
Nie można mostkować radia. Jeśli to zrobisz to masz zagwarantowane upalenie końcówek.
  
 
Hehe dzięki bardzo ok czyli mostek odpada;P Trzeba będzie się w przyszłości (niedalekiej) zaopatrzyć w drugi wzmak na przednie głośniki... Tylko czy wystarczy prądu??? Mam narazie jeden wzmak do skrzyni bez kondensatora jak narazie i przy głośniejszym graniu przygasają mi już światła więco co będzie gdy przyjdzie drugi wzmak? Macie jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu?? Seryjny altek pakuje chyba 65A jak dobrze pamiętam. Są większe??
  
 
sa np w TD 70A
  
 
a jakie masz kable prądowy i masowy 20 kwadrat czy może więcej?
  
 
Mam 1.8 TD Więc chyba się pomyliłem z tymi amperami
Kable mam 26 kwadrat.
  
 
ja mialem w probku 2 wzmaki pod ktore podlaczone byly 2 tuby i glosniki w polce, i porzadnym graniu przygasaly swiatla i obroty silnika opadaly ponizej normy a alternator tam mialem 75A
  
 
No tak ale mój jeden wzmak ciągnie dość dużo prądu bo bezpiecznik główny wytrzymuje 80A (tak zaleca konstruktor) I we wzmaku są 3 x 25A...
  
 
Cytat:
2008-12-13 17:04:11, neoon69 pisze:
CZyli muszę wywiercić dziurę w tym plastiku od tej gumowej przelotki na kabel 2 x 2,5?


nie musisz, można kabel przecisnąć górą NAD plastikiem i dalej wpuścić w gumę, wygląda jak oryginał prawie, ale nie trzeba wiercić. W sumie to u siebie chciałem rozwiercać, ale nie miałem miejsca w złączce, wszystko pozajmowane było, poradziłem sobie właśnie w ten sposób...