Licencja sędziego sportowego - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no i co?? wiadomo cos juz na ten temat??
  
 
konrad jesli bedziesz mial jakies chociaz niewielki przecieki jak taki kurs wyglada to znaczy czego mniej wiecej trzeba sie nauczyc itp to napisz prosze
  
 
Cytat:
2004-01-27 21:24:23, bartek-bujak pisze:
konrad jesli bedziesz mial jakies chociaz niewielki przecieki jak taki kurs wyglada to znaczy czego mniej wiecej trzeba sie nauczyc itp to napisz prosze



jutro powinienem wszystko wiedzieć co i jak.

pozdro.
  
 
A więc tak:
dokładne daty kursów nie są jeszcze ustalone ponieważ konkrety ustalają automobilkluby dla których mają być te kursy robione, czyli w najbliższym czasie łączone dla Dębicy, Tarnowa, Limanowej i N.Sącza. Jest jednak dla nas bardzo dobre wyjście, mianowicie, jesli zbierzemy się w 15-20 osób (a tak dokładniej lepiej min.17-18 osób) to taki kurs zostanie zrobiony specjalnie dla nas w Krakowie, termin ustalimy sami z PZMotem, może to potrwać kilka godzin wieczorem, lub rozłozony na dwa dni- zależy to od osoby która prowadzi taki kurs. Koszt takiego kursu to 20-30zł, moim zdaniem niedużo. Takie dostałem informacje i mam nadzieje że cena kursu się nie zmieni (w górę) . Magierka pisał że możliwe jest że licencja RII daje uprawnienia sędziego- RII NIE DAJE TAKICH UPRAWNIEŃ- to dwie różne rzeczy. Nie wiem dokładnie jak wygląda taki kurs, na pewno nie jest to nic strasznego, myślę że jak każdy poczyta sobie trochę regulamin KJS to będzie lepiej rozumiał i przyswajał pewne rzeczy na tym kursie, nie na sie czego bać (panie Bujak hehe :lol. Z tego co się doliczyłem to chętni na ten kurs to:

Tomy
SiZ
Phornax
Sowa
Rudzia
Magierka
Kavon
Mountez (jeśli dobrze pamiętam)
i Ja

czyli mamy wymaganą połowę, więc wpisywać się kto jeszcze jest chętny
  
 
jeśli koszty beda w granicach 20-30zł to się pisze na to
  
 
HEj , super wygodnie że dla nas zrobią taki kurs w Krakowie,

Konrad jeśli to jest na licencję sędziego , a nie tylko asystenta to ja się też piszę. Być może sprowadzę jeszcze jedną osobę.



[ wiadomość edytowana przez: geoff dnia 2004-01-28 14:12:17 ]
  
 
ja też jestem chętny. czy potem trzeba zdawać jakiś egzamin?? są opłaty za przedłużanie tej licencji (składkie jakieś czy coś)?
  
 
Ludzie za taką kase to wstyd nie zrobić takiego kursu
  
 
Ja też się zgłaszam- na starość moze się przydać . I choc zajęć mi nie brakuje zdoświadczenia wiem,że im ich więcej tym łatwiej się "zorganizować'Ostatnio chodze nawet na piłkę nożną z kumplami z pracy i jeszcze zyję
Mam tylko nadzieję ,że to będzie w godzinach wieczornych
Paweł
  
 
eee to za takaa kase to ja tez sie pisze
  
 
Spoko!!! tak jak powiedzialam, ja jestem na 100% popytam sie znajomych, moze jacys chetni beda. dam znac pod koniec tego tygodnia, pozdrawiam
  
 
Zgłaszam się !!
  
 
No ja zdania nie zmieniam, tez sie zgłaszam.
  
 
dzisiaj się dowiedziałem więcej szczegółów, odnośnie samego kursu- może być on zakończony testem lub egzaminem na bazie tego co usłyszymy na szkoleniu, ale niekoniecznie , koszt tak jak pisałem to ok. 30zł za szkolenie + 45zł za wydanie nowej licencji wraz z ubezpieczeniem, przedłużanie licencji co rok kosztuje 30zł. Licencja daje uprawnienia sędziego stopnia okręgowego- czyli mozemy sobie spokojnie robić z taką licencją kjsy . Jako że dopiero dzisiaj dowiedziałem się że trzeba bedzie dodatkowo uiścić opłatę za wydanie nowej licencji, co podnosi koszt całej zabawy, piszcie do mnie na priva kto dalej jest chętny.
  
 
czyli jednorazowo trzeba wylozyc 30 +45 za wydanie ??
  
 
TAK
  
 
a do kiedy trzeba dac odpowiedz??
  
 
jak najszybciej!

12 osób mi potwierdziło na dzień dzisiejszy na TAK, moze sie uzbiera wymagana ilość.
Jesli nie to ja i tak sobie zrobie (i pare osób) na innym kursie, powiem krótko- nie będziemy mieli sędziów - nie będzie kjsów. I tyle. Chyba lepiej zrobić licencje we własnym gronie niż latać później nie wiadomo gdzie i kiedy za Kraków itp...
  
 
jesli by to nie doszlo do skutku (mam nadzieje ze uzbiera sie wystarczajaca liczba osob) to mam do ciebie prosbe Konrad:
daj mi znac gdzie bedziesz robil ten kurs bo chcialbym to miec

z gory dzieki

pozdrawiam
  
 
O ile grono uczestników nie jest zawężone do klubowiczów KRRK to też się na to piszę. W moim wypadku jest to też uzależnione od terminu - wyjazdy służbowe się czasem zdarzają.