Dwa KJS-y w jednym - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dajcie znac jak bedzie z tym kjs czy bedzie 1 czy 2 i czy wpisowe 60 czy 120 bo troche roznica Dzieki jak by cos i pozdro
  
 
dowiedziałem się tylko że wpisowe na 100% 120 zł. Co do podwójnych punktów bedę wiedział jutro.
  
 
Ja jade napewno obojętnie czy będą podwójne punkty czy pojedyncze. A poza tym zapraszam również na zimowy KJS do Tarnowa ma być zajefajnie.
  
 
Chciałem się podzielić wrażeniami z I rajdu Rafinerii Trzebinia w którym brałem udział. Jestem pod wielkim wrażeniem świetnej organizacji, nie zadługiej trasy i bardzo ciekawych i trudnych prób sportowych a także oprawy medialnej i nie tylko ( była prawdziwa rampa startowa !) a cha i do nagród (widać było pieniądze sponsora!) . Niestety można mieć zastrzeżenia co do zabezpieczenia tras oraz dojazdówek które były nisamowicie ciasne. Ale jak nie pałam nadmierną sympatią do AMK Krakowskiego to ta impreza była chyba jeszcze lepsza niż Eromarket . Nasze osiągnięcia mogły by być lepsze ale 11 w generalce i 3 w klasie ze stratą do pierwszego ok 1,5 sekundy mówi jak zacięta była rywalizacja. Niestety co do pomiarów czasu przejazdu prób też można mieć zastrzeżenia.
  
 
Witam.takze chcialem sie podzielic wczorajszym kjs-em w ktorym takze bralem udzial .impreza super,chyba pierwszy raz widzialem taka organizacje,oprawe medialna i oczywiscie trzeba wspomniec tu o probach sportowych ,ktore naprawde zrobily na mnie duze wrazenie,nawet dojazdowki na ktore trzeba bylo tak zap...dalac zeby zdazyc na nastepna probe.Jechalem w klasie razem z Mackiem Kalinka i zajalem 2 miejsce w klasie i 10 w generalce,czyli widac jak zacieta byla walka u nas w klasie.Na koniec podziekowania dla AMK Krakowskiego za zorganizowanie tej imprezy,byla naprawde super.
  
 
gratuluję dobrych wyników

Cytat:
impreza była chyba jeszcze lepsza niż Eromarket



jak będzie następny [Eromarket] to daj znać
  
 
Mam wielką prośbe jak ktoś widział gdzieś jakieś zdjęcia z tego KJS- a to niech mi da znać bo jak narazie nie mogę żadnych znaleść.