CZY JEST KOTOŚ ZAINTERESOWANY UDZIAŁEM W NOWY CYKLU KRĘCIOŁ - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mi sie wydawalo ze jest rowno no ale moze mi sie tylko wydawalo
  
 
nie mam fury teraz ale zobaczyc wpadne
oby bylo na co popatrzec bo zimno
  
 
przyjade napewno
nie wiem czy bede startowal , ale bede
szukajcie pomaranczowego maluch w niebieskie laty

  
 
a jednak uda mi sie jutro przyjechac
  
 
Ja niestety będę z wami, ale myślami nie dam rady przyjechać, może to i dobrze, bo jak bym tam był to by mnie cholera brała że nie wystartowałbym
  
 
Ja przyjade poogladac, bo niestety mam podobny problem jak Gadzio. pozostalo mi jedynie czekac na dar z niebios w postaci malej pieczatki do dowodu rej.
  
 
Cytat:
2003-11-15 19:37:28, gstachura pisze:
szukajcie pomaranczowego maluch w niebieskie laty



a jak go znajdziemy będzie jakaś nagroda???
  
 
Cytat:
2003-11-16 08:59:07, Konrad_P pisze:
Cytat:
2003-11-15 19:37:28, gstachura pisze:
szukajcie pomaranczowego maluch w niebieskie laty



a jak go znajdziemy będzie jakaś nagroda???



tak bedziemy sobie mogli zabrać jedną łatke od grześka
  
 
Witam.mnie takze zabraknie na dzisiejszym kreciolku,sily wyzsze zadecydowaly. Iznow mnie zabraknie,mam tylko nadzieje ze opiszecie na forum jak bylo i czy warto tam przyjezdzac.pozdrawiam.
  
 
znalazlem tego pomaranczowego malucha z latami. w sprawie nagrody prosze kontaktowac sie na maila , a wlascicielowi gratuluje zwyciestwa w klasie.
ogolnie bylo fajnie (no moze poza tym ze prawie stracilem czapke i portfel jak wracalem ).czekam na kolejna impreze
  
 
impreza była bardzo udana mnie jako kibicowi bardzo sie podobało


fostof które miejsce ??

magierka dziwny jest ten swiat
  
 
..no rzeczywiscie wyrgalem klase...
ale mesze napisac ze grupa nie byla zbytnio wymagajaca
, moje umiejetnosci rajdawe sa mizerne
kiepsko wychodzily mi nawroty i wogóle sie motale strasznie po placu
ale moj maluch nadrabial wszystkie moje niedouczenia
taki "cicho ciemny " za sprawa seryjnego tlumika z katalizatorem
nie buczal nie wyrczal a jezdzil
ale zabieram sie ostro za treningi bo wstyd tak brzydko jezdzic ...

na koniec imprezy dalem sobie pojezdzc dwóm kolegom z klubu F&F i strasznie im sie geby smialy ....

  
 
no gstachura gratulacje ja nie wiem ktore mialem miejsce (chyba napewno nie ostatnie wiec juz jest dobrze), u mnie z umiejetnosciami tez jest cieniutko ale niestety nie mam czym nadrabiac...moze kiedys
  
 
Cytat:
..no rzeczywiscie wyrgalem klase...
ale mesze napisac ze grupa nie byla zbytnio wymagajaca
, moje umiejetnosci rajdawe sa mizerne
kiepsko wychodzily mi nawroty i wogóle sie motale strasznie po placu
ale moj maluch nadrabial wszystkie moje niedouczenia
taki "cicho ciemny " za sprawa seryjnego tlumika z katalizatorem
nie buczal nie wyrczal a jezdzil
ale zabieram sie ostro za treningi bo wstyd tak brzydko jezdzic ...

na koniec imprezy dalem sobie pojezdzc dwóm kolegom z klubu F&F i strasznie im sie geby smialy ....


moze rzeczywiscie twoja jazda nie wygladala efektownie i agresywnie.auto faktycznie zagluszala nawet muzyka .
ale wazne ze sa efekty. chcialbym miec taki pucharek w domu na polce .jeszcze raz gratuluje
  
 
Jak ktoś chce to tutaj jest "mała" galeria z kręciołka

ZDJĘCIA
  
 
mi sie bardzo podobalo ))
gdyby nie 1 seksunda to bylbym na rowno z fostofem ))
co impreze go doganiam ))
gdzie sa wyniki? bo za szybko pojechalem i nawet pewnie nie wiem ze mi sie nalezy pucharek ))
wogole na stronie rako jakos nic o tym nie widze a gosc z oltego poldka mowil ze beda.moze jutro...
i sa nawet 4 moje zdjecia na koncu galerii
ostanie najlepsze bo fajnie wygladaz boku przegiety lekko CC na ten wlasnie bok. taki kozacko niski))

[ wiadomość edytowana przez: vxr dnia 2003-11-17 01:11:37 ]
  
 
ja sie wypowiem z perspektywy widza fajnie ze sa checi ale mozna bylo to ciekawiej zrobic bo jak to ujal M. Kmiecik ze jest to "wielka szykana" , plac nawet spoko mozna pokombinowac zeby zrobic dobra probe szybka i widowiskowa
  
 
powiem krótko- można to było zrobić dużo lepiej, spodziewałem się wg. zapowiedzi czegoś extra ale tak nie było. hmm może nudzę ale wiem co mówię
  
 
Jasne slyszalem ze spoko imprezka i w końcu jakies nagrody Mysle ze następnym razem się zjawie.
ooooo niiiie mam jeszxcze jechac do wadowic na jakis final Bezpieczna Zima moze byście przełozyli ten termin
Czy ja zawsze tak musze miec zawsze jak jakas impra to ja mam cos innego bardziej waznego zalatwiac, Dajcie znac o terminie nastepnego kreciolka .
POZDRAWIAM WSZYSTKICH
  
 
Cytat:
2003-11-17 20:55:07, Pulpit pisze:
moze byście przełozyli ten termin



co przełożyć, jaki termin