OT - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sprzedam amortyzatory OMP regulowane do CC/SC przejchane po regenracji maja 4 tys km. Jeden jest skrzywiony w dolnej czesci koszt naprawy to 50 pln.Moge go naprawic do czasu sprzedarzy.
Cena 700 PLN za naprawiony komplet , 600 PLN za komplet w stanie obecnym. ( oczywiscie wszystko do uzgodnienia)

tel 502 351 941
GG 2330358
  
 
Sprzedam felgi aluminiowe firmy Borbet

rozmiar - 15x7
rozstaw - 4x100
ET - 26
kolor - biały

Cena do ustalenia. Odbior osobisty na terenie Krakowa.

Chcetnych zapraszam na priv - moge wyslac zdjecia na maila !!!


Kontakt:

E-mail: jarek_ktp@interia.pl
GG: 749578
  
 
kupie felgi alu(rajdowe) lub stal 15cali do clio
  
 
Tak sie fajnie sklada ze mam do sprzedana 15 calowe alufelgi czy sa rajdowe sam ocen ---> -KLIK-

Przypuszczam ze do Clio powinny pasowac :

felgi aluminiowe firmy Borbet

rozmiar - 15x7
rozstaw - 4x100
ET - 26
kolor - biały

Pozdrawiam Jarek
  
 
Cytat:
2004-05-26 10:41:55, JBT pisze:
Tak sie fajnie sklada ze mam do sprzedana 15 calowe alufelgi czy sa rajdowe sam ocen ---> -KLIK-

Przypuszczam ze do Clio powinny pasowac :

felgi aluminiowe firmy Borbet

rozmiar - 15x7
rozstaw - 4x100
ET - 26
kolor - biały

Pozdrawiam Jarek


DOBZIE, DOBZIE !!! podaj mi swoj nr kom.!!!
  
 
numer podam tylko na priv

gg: 749578

mail: jarek_ktp@interia.pl


pozdrawiam Jarek
  
 
Sprzedam:
Honda Civic 1.6 16v vtec 91r
przebieg 195 tys
kolor butelkowy
wyposazenie: el.szyby, lusteka, szyber dach, przyciemnione szyby, ale 14 setyjne od VT, spiekowe sprzegło, short shifter, obniz ENZO -40mm, inter ake AEM, zmodyfikowany ukl. wydech, koncowy tlumik M-tech i ......
czas ET na 1/4 mili - 14,987
narazie taki fotki ale wiecej chyba nie potrzeba





696 460 398
gg 3151942
mmrozek@polish-airoprts.com
  
 
allegro
lub
http://www.chip-tuning.prv.pl

oczywiście jest możliwość drobnej negocjacji ceny...
  
 
głowice od malucha 600cm
  
 
jak w temacie, dorzucam kilka felg i opon w tym komplet niezlych zimowek, lekka klape, seryjna kierownice, szyby i troche gratow
(wiecej info, fotki i zakres przerobek w profilu)
cena 1000zl
  
 
WITAM !!!
DUZO TEGO NIE JEST ALE ZAWSZE COS
WIEC MAM GLOWICE Z ZAWORAMI OD CC700 BEZ PROWADNIC Z WIEKSZYMI WYLOTAMI SPLANOWANA 2,5MM
WALEK 290
I KOLO ZAMACHOWE ODELRZONE ORAZ WYWAZONE
  
 
Kupię zaciski hamulcowe wraz z jarzmami oraz blachy mocujące jarzma do zwrotnic do Poloneza Trucka - LUCAS, średnica tarcz 260 mm.

Mogą być kompletne, wraz z tarczami i klockami.
  
 
witam

ten wałeczek duży ma przebieg?
ile miałby kosztować?

możesz odpisać na adres
baranswo@um.krakow.pl
GG 1968988
  
 
walek ma malo przejechane cena 110zl glowica 200zl i kolo zamachowe 50 zl
  
 
O ile stoczone jest to koło zamachowe??
  
 
KOLO SCIAGNIETE 30% TYLE ILE POWINNO BYC I JEST WYWAZONE
  
 
Cytat:
2004-06-29 10:57:16, Luki_873 pisze:
KOLO SCIAGNIETE 30% TYLE ILE POWINNO BYC I JEST WYWAZONE


hmm skoro jest wyważnone tzn że dorzucasz tarczę z dociskiem, bo o ile się nie mylę to koło waży się z dociskiem, a kto Ci powiedział że 30% to tyle akurat powinno być, znam gośći którzy jeżdzą w GSMP i w PPZM i ich koła wyglądają jak znaczki mercedesa(wycięte środki pozostawione 3 ramiona zęby miał się na czym docisk trzymać). Po za tym do malucha już się doliczyłem 5 różnych rodzajów seryjnych kól zamachowych biorąc pod uwagę ich masę więc staczanie koła zamachowego należy dobierać w zależności od jego pierwotnej masy.

Pozdro.
  
 
Cytat:
2004-06-28 22:08:39, Luki_873 pisze:
WITAM !!!
DUZO TEGO NIE JEST ALE ZAWSZE COS
WIEC MAM GLOWICE Z ZAWORAMI OD CC700 BEZ PROWADNIC Z WIEKSZYMI WYLOTAMI SPLANOWANA 2,5MM
WALEK 290
I KOLO ZAMACHOWE ODELRZONE ORAZ WYWAZONE


od kiedy to się wsadza większe zawory wydechowe nie zmieniając ssących, jeżeli oczywiście dobrze zrozumiałem opis
  
 
gadzio nie cfaniakuj tutaj czy ja napisalem ze sa wieksze zawory wydechowe najpierw pomysl a puzniej napisz a jezeli cie tak boli to glowica jest z zaworami ssacymi od cc700 a twoje podejrzenia to sobie napisz na scianie a jezeli rozchodzi sie o kolo zamachowe to jak kolesie sie bawia juz na ostro to maja cos takiego porobione
  
 
Cytat:
2004-06-29 11:20:52, Luki_873 pisze:
"gadzio nie cfaniakuj tutaj... ", "...a twoje podejrzenia to sobie napisz na scianie..."



Nie cwaniakuje tylko się spytałem, bo chyba mam do tego prawo, to ty tutaj próbujesz dopiąc nie wiem czego, ale gwarantuje Ci że takie zachowanie jakie ty zaprezentowałeś nie będzie tolerowane, więc radzę Ci wyloozuj człowieku, jeśli chcesz jeszcze mieć możliwość uczestniczenia w dyskusjach na tym forum.

Pozdrawiam!!