Licencje - wnioski, kasa itp... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja w takim bądź razie będę ok 13.00.
  
 
Cytat:
Konrad_P Wysłany: 2004-05-14 22:27:19

Cytat:
--------------------------------------------------------------------------------


2004-05-14 20:43:01, KGR pisze:
bardzo dziekuje za licencje tylko niech sie przyzna ten przystojniak co mi ja przyniosl


--------------------------------------------------------------------------------



czy ja o czymś nie wiem





no ja ja juz mam
  
 
i ja tesh mam
  
 
Witam ja dzisiaj odebralem
Bardzo sympatyczna Pani w PZMocie Serdecznie ja pozdrawiam
Także ekipa sedziowska coraz wieksza
Nie pozostaje nic tylko sie podszkalac w warunkach bojowych i robimy impreze

Pozdrawiam
Tomek
  
 
Tomek dobrze gada zróbmy imprezę bo mi jeszcze 3 punktów do Licencji Krajowej brakuje
  
 
Gadzio Ty to ten Jurajski tak turystycznie potaktuj, a na Pucharze Toyoty wal pełną bombą

  
 
Cytat:
2004-05-24 23:41:11, Tomek_Bula pisze:
Gadzio Ty to ten Jurajski tak turystycznie potaktuj, a na Pucharze Toyoty wal pełną bombą



nie nio Gadzio obiecał na Jurajskim jazde pod publike wiec Gazda nie oszczędzaj maldona
  
 
hmm pojadę tak jak mi będzie amibicja na to pozwalała jeżeli będzie kucie z tyłu głowy to będę starał sie coś powalczyć z chłopakami w klasie któzy jadą pełnymi Agr. Moje autko już uległo przebudowie pozostały ostatnie dociągnięcia, niestety nie uda sie załatwić krókiej skrzyni na tą imprezę ale co tam publika też musi być

P.S.
Dla każdego kto bedzie stał na jurajskim z transparentem "Gadzio Go!!!" o wymiarach co najmniej 1m X 1m po imprezie czekał będzie zimy browarek
  
 
Cytat:

P.S.
Dla każdego kto bedzie stał na jurajskim z transparentem "Gadzio Go!!!" o wymiarach co najmniej 1m X 1m po imprezie czekał będzie zimy browarek



heehehehe to ja przyjade z 4 transparentami a trak juz na powaznei to GAdzio pokaz sie z jak najlepszej strony to sponsorzy beda zadowoleni i kibice no i godnie zaprezetujesz nasz klub
  
 
Cytat:
Dla każdego kto bedzie stał na jurajskim z transparentem "Gadzio Go!!!" o wymiarach co najmniej 1m X 1m po imprezie czekał będzie zimy browarek



to ja wezmę 10 transparentów

Cytat:
a tak juz na powaznei to GAdzio pokaz sie z jak najlepszej strony to sponsorzy beda zadowoleni i kibice no i godnie zaprezetujesz nasz klub



no co Ty, przecież zawsze wszyscy sa zadowoleni, i sponsorzy, i kibice, no i Klub
  
 
a tak w ogóle to się zrobił