Pzm -egzamin teoretyczny do licencji kiedy?? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzwonilem wlasnie do PZM i nikt z Was sie nie zapisal. (bylo chyba trzech chetnych, m.in. Dommel)

Chcialbym ustalic liste osob chetnych, na razie pewni sa:

1. Ja
2. Waldek Janecki
3. Schwepes
4. Staszek, kumpel P.Chytrosia (musze jeszzce potwierdzic)

dopiszcie kto z Was jest na 100% chetny i kiedy Wam pasuje termin. Potrzeba ok 10 osob...
  
 
Ja potwierdzam - oczywiście wszystko zależy w jakim terminie. Najlepiej po 18 w tygodniu lub w sobotę.

Gdzie należy zadzwonić żeby się zapisać - daj jakiś kontakt do siebie?
  
 
Ja na 90 %. Czekam na więcej informacji
  
 
Dommel: yapko_78@o2.pl, komorke niestety zgubilem na wiankach
Ja wyjezdzam w piatek na tydzien, pozniej jest Krakowski, dowiem sie kiedy moglby byc egzamin...
Problem w tym ze oni najpierw chca miec nazwiska a dopiero potem zaczna sie zastanawiac.

Meehow: Co chcesz wiedziec? Szkolenie+egzamin, ok 100 zl, wymagana przynaleznosc np. do RallyKrakow, byc moze bedzie trzeba skierowanie od Konrada. Gadzio zdawal jesienia, niech opowie jak bylo...
  
 
Zapisałem się w Automobilklubie. W PZM-cie powiedzieli, że ich to nie interesuje i mam dzwonić do Automobilklubu?
  
 
Mi w PZMocie kazali zadzwonić w poniedziałek między 9 a 14 pod numer 421-05-98 Zobaczymy co powiedzą
  
 
to jest aktualne jescze? bo tez bym sie na to zapisal
  
 
Mi pani dzis na Dietla powiedziala ze dalej ma na liscie 3 osoby (a 3 to ja zglosilem w maju). Piszcie na moj mail yapko_78@o2.pl, imie, nazwisko, tel. kontaktowy. Ja zrobie liste i zaniose do PZM.
  
 
ZO PZM w Krakowie informuje, że szkolenie teoretyczne dla zawodników ubiegających się o licencję krajową R-II odbędzie się w niedzielę dnia 28 sierpnia 2005r. o godz. 10.00 w siedzibie Automobilklubu Krakowskiego ul. Na Barciach 6. Prosimy o powiadomienie zainteresowanych.

Prezes ZO PZM
Marek Rutkowski
  
 
Ja raczej będę.
  
 
egzamin zakończony pełnym sukcesem - wszyscy zdali gratulacje!