VW POLO COUPE:) - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Elo chcialem dodac ze niedluglo ukaze sie maly klipek z mozliwosciami mojej polowki .Niestety tylko nieale 70 %mocy silnika jest wykorzystane w tym klipe poniewaz nie jest ustawiony zaplon oraz pare bajerow no i jest lipa bo licznik PRZEKLAMUJE niewiem jak duzo ale OBNIZA RZECZYWISTE WSKAZANIA to chyba tyle nie bede sie rozpisywal Taz udostepni klipa Pozdro!!!!!!!
  
 
to to polo co zostawilo za soba chmure przepalu tam kolo torow bodajze wczoraj?
  
 
gdzie kolo torow????
  
 
w nisku ale moglo mi sie cos pomylic
  
 
wczoraj to z Rafalem zakladalismy wydech to raczej nie
ale skarap gdzie kolo torow kolejowych ?
kolo zakladow miesnych czy gdzie?


KLIP

Jako ze sa wspanialej jakosci materialy video to cos mi sie movie maker zaczal walic i nie chcial dluzych filmow dawac
narazie dam wam klipka
prosze

rano dam jeszcze materialy
czyli filmy zdjecia itp

[ wiadomość edytowana przez: taz dnia 2006-06-21 22:24:47 ]
  
 
nie chce sie zbytnio wymadrzac nad tym klipem bo jeszcze nie robie sam klipow ale pierwsze co mi sie niespodobalo to muza kompletnie nie pasuje do tego klipu powinna byc bardziej dynamiczna jak ta polowka a nie tak stara jak prawie ta polowka ale reszta moze nawet byc i nawet dobrej jakosci masz materialy
  
 
DOBRE EHHE;P POZDRAWIAM
  
 
a tu mam materialy spakowane
jak ktos cvhce wszytko ogladnac to zapraszam
http://www.sendspace.com/file/bti1wq
  
 
Tazo rozwaliłeś mnie tą muzyką, ale wkońcy z ciebie jest polish bad boy, a co do licznika to mi tez sie wydawało ze zapierniczamy a tu na liczniku 80
  
 
bo buda mala poza tym 120? ja moim zamulem na gazie ktory stracil zla instalacja polowe koni tyle jade lekkim czlonkiem do szkoly pany co wy,

[ wiadomość edytowana przez: skarap dnia 2006-06-22 08:40:26 ]
  
 
Majer a gdzie wcielo kluczyk ze stacyjki
  
 
Cytat:
2006-06-22 09:00:58, Marek pisze:
Majer a gdzie wcielo kluczyk ze stacyjki


Kluczyków brak, pali na kable
  
 
Cytat:
2006-06-22 10:55:52, Dragster_13 pisze:
Kluczyków brak, pali na kable


na pczyciski dragster na przyciski !!
  
 
muza fakt
nie podobami sie ale to wymysl taza mowilem mu ze muza nie podejdzie ale ....nastepny klip bedzie lepszy
  
 
oj panowie bez cisnien
jak w nocy bedzie mi sie nudzilo to zrobie z inna muzyczka ;p
  
 
ale wy macie problemy taz poprosztu jest .... i musial sobie ulzyc ... polowa chodzi ladnie mialem okazje jako jeden z piewrwszysz byc nia przewieziony wiec ... musze przyznac ze jest git ... jeszcze wtedy nie miala podlacvzonego wydechu ... (majer a adam tereszko wiedza o co chodzi) i byly pewne efekty wizualne w postaci plomieni z pod autka a chodzilo jak WRC
  
 
Hehe jak wracaliśmy z majerem to urwał wydech, tez chodził jak wrc i tylko trzaskało a dar sie jak...
  
 
jak bede mial szybko fundusze to na 1/4 wystartuje nim
i wtedy to sie dopiero bedzie darl
  
 
Cytat:
.... tez chodził jak wrc i tylko trzaskało a dar sie jak...



co do tegi trzaskalo to byly te efekty wizualne w postaci plonieni ... sam z majerem widzialem jak kosa nas tym mijal podczas jazdy testowej ktora wykonal ... fajnie to wygladalo ...
  
 
POLOWKA JUZ SPZREDANA POSZLA DO ZYDA SZKODA MI JEJ ALE TAK JUZ NIESTETY MUSI BYC