Spoty - Wielkopolska :) - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-06-15 16:59:28, Yanosik pisze:
Byle tylko nie padało, bo jazda motocyklem 100 km w deszczu do przyjemnych nie należy



Jakbyś już dojechał i miało Cię np. zmoczyć w drodze powrotnej, to możesz... no... zostawić najwyżej motorek u mnie. Schowam go na parkingu podziemnym i tylko troszkę się nim pobawię

[ wiadomość edytowana przez: Mariusznia dnia 2004-06-15 17:36:32 ]
  
 
.. i o jeden dzień dłużej

A tak poważnie, to ja co drugi weekend mam pracujący, a na niektóre wolne też mam plany, dlatego chciałem najpierw ustalić "kiedy?". Jeśli nie ten weekend, to najbliższy mi pasujący jest 3-4 lipca.
Jeśli chodzi o zaxa, to w sumie ciężko, aby mnie odwiózł np z Poznania, bo jedziemy w przeciwnych kierunkach
Dużo dalej niż Poznań, to ja niestety nie odważe sie jechać (w tą pogodę), zwłaszcza, ze Iżu pali tylko troche mniej niż Ładna.
Więc do Leszna nie przyjade napewno.

Pozdro

p.s. ciekawe, czy pierwszy historyczny spot wielkopolski dojdzie do skutku?
  
 
...a ja powiem tak:
....do szklarskiej zapraszam zawsze... teraz ciepłko to namioty i te sprawy zawsze jest gdzie rozstawic...z autami też nie ma problemu...
...a co do spotu Poznań i okolice to po 29 czerwca o ile fundusze pozwola to moge jezdzić i jeździć.... sesja juz bedzie wtedy z głowy kto wie czy na poczatku lipca nie bede siedzial we wrocku a z tamtad to juz wszedzie blizej
  
 
To mówmy więc wstępnie o 3/4 lipca, Poznań (chyba, bo na razie wygrywa 2:1 -> Zax i Janosik kontra Qba) .

[ wiadomość edytowana przez: Mariusznia dnia 2004-06-16 10:10:14 ]
  
 
Termin 3/4 lipiec pasuje..

Moze reszta "pyr" i nie "pyr" tez sie ustosunkuje, ew. poda inne terminy...
  
 
Hop do góry
  
 
Ale ruch... aż się qrzy
  
 
powiedzialbym ze ogromny

skoro mniejwiecej udalo sie ustalic termin to moze teraz miejsce ???

Rusałka, Malta, jakis duzy parking np przed M1... a moze jakies inne propozycje ?
  
 
Jeśli nikt nie zgłosił sprzeciwu, to można termin 3 lub 4 lipca uznać za obowiązujący.
A gdzie, to moze niech wymyślą Poznaniacy, jeśli spotkanie ma się odbyć w Poznaniu. Chyba, że ktoś ma inne miejsce, byle nie za daleko od stolicy województwa pilskiego
  
 
Byloby super gdyby jeszcze ktos sie odezwal... W 3, czy ewentualnie w 4 to nie bedzie ciekawie... Bedziemy gorsi od innych (Gdansk, Warszawka...) ????

A tak OT...
Ostatnio w Poznaniu obserwuje totalny wysyp Ladzianek.. Nie wiem.. ludzie powyjezdzali z garazy, albo jakis masowy import - kazdego dnia po 2 , 3.. i to takie ktorych jeszcze nie widzialem ))

Trzeba by zaczac agitacje do klubu.. Moze ktos sie skusi...


[ wiadomość edytowana przez: humel dnia 2004-06-20 00:59:53 ]
  
 
No niestety mi termin3/4 nie pasuje ponieważ bede tydzień na obozie z dzieciakami w powidzu i tak sie złożyło ze wracamy 4lipca....

W poznaniu byłem w ten weekend i miałęm skontaktowac sie z humelem (mały spocik) ale oczywiście zapomniałem kom z domu i dwa dni byłem odcięty od swiata.....

a moze termin przeniesiemy o tydzień co? please
  
 
No i co teraz? Zax stanowi 25% aktywnych wielkopolskich klubowiczów. Zax, moze wrócisz 4 lipca, rano, to popołudniu będziesz jeszcze miał siły. Jesteś przecież spotrowcem, to musisz mieć siły . Mi by ewentualnie pasowało 2 tygodnie po 3/4 lipca, ale coraz czarniej to widze, aby spot doszedł do skutku.
  
 
Jak będzie mało luda, to ja 3/4 VII pewnikiem wybiorę spot warszawski...

Co do agitacji -> można zostawić im za wycieraczką jakąś inf. o Klubie (tak, hjak robi to Miły i kilka innych osób); jest chyba nawet gdzieś wzór takiej inf.
  
 
Cytat:
2004-06-22 10:43:34, Mariusznia pisze:
Jak będzie mało luda, to ja 3/4 VII pewnikiem wybiorę spot warszawski...



No to wtedy będzie napewno mało luda, bo 2 osoby

Może niech moderatorzy odwiesza ten wątek, bo to wstyd, a spot najprawdopodobniej sie nie odbędzie.
Może za jakiś czas ,znowu wstąpi w nas duch spotykania sie, to wtedy uda się coś zorganizować.

Pozdro
Janosik
  
 
Cytat:
2004-06-22 11:45:41, Yanosik pisze:
Może za jakiś czas ,znowu wstąpi w nas duch spotykania sie, to wtedy uda się coś zorganizować.



Gud ajdija
Niestety... Pyyyrlandio, och Pyrlaaaandioooo
  
 
Jestem w poznaniu od soboty17.07. do niedzieli 25.07. - mam zamiar spotkać sie z humelem we wtorek lub srode(humel bede jeszcze dzwonił) jak ktoś chce sie jeszcze spotkać to dajcie znac na kom-np sms bo na forum bede co drugi dzień w kafe internet...

p.s. nie wiem jeszcze czy pojade łada
  
 
Ja też najprawdopodobniej będę w ten weekend w Poznaniu
Chętnie się spotkam,ale plan jeszcze mam w rozsypce.
Zax -> przypomnij i Twój tel., bo mi się coś porobiło w pamięci mojej komórki (ma Alzheimera chyba ).
  
 
sobota - Blues Express, niedziela - grill, poniedziałek, wtorek - praca, środa - spot w Poznaniu
  
 
Mariusznia Mój numer jest w profilu....hmmmm moze sie wreszcie spotkamy
  
 
Zax, Mariusznia.. Moze w sobote ??? Jakos po poludniu albo pod wieczorek.. ???