Spot LUBLIN - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-09-24 22:32:23, cebka pisze:
Widze ze masz doskonaly zmysl orientacji.Nic dziwnego ze do garazu nie pocelowales


A to juz zupelnie inna historia
  
 
Chciałem dodać jeszcze, że Cebka weźmie grila i osprzęt, a każdy niech zaopatrzy sie w jedzonko we własnym zakresie.
  
 
to bierzemy chłeptowine i inne padliny
  
 
No to się widzimy za jakieś 20 minut . Pogoda nam dopisała, zobaczymy czy frekfencja będzie równie dobra .
  
 
No i było fajowo.
  
 
No i po spocie... hmmm... chyba nie pomyle się, jak powiem, że zaliczyć go należy do grona udanych spotów (z resztą chyba jak wszystkie w woj. lubelskim)... no ale tak pokrótce... w końcu po dłuższej przerwie się coś udało zorganizować i dobrze, o by tak dalej... frekwencja może i nie za duza, ale zawsze to lepsze niż być samemu (no nie Janusz )... na początku może było nieciekawie, ale jak to zawsze bywa, trzeba się po woli rozkrecac... no a pozniejszy wypadzik w plener niczego sobie... no i zaczeło się dziać... od zamotki z grillem, którego rozpalenie to nie jedynie kwestia czasu , az po rozpalenie, a niemal spalenie trawki (oczywiście tej zielonej ... co rośnie na łące ) i o maly wlos sprzegielka u Cebki , ale dzielny Di-Schell ~2.0 dal sobie rade... ogolnie spocik sympatyczny, a pomysl cotygodniowych spotkan proponuje jeszcze przedyskutowac... ja proponuje opcje spotów co dwa tygodnie, pomyslcie i do zobaczenia niebawem...
  
 
dawać filmik z palenia gumy
  
 
No fajnie bylo,diesel dal rade,ale jeszcze mi we wnetrzu sprzeglem smierdzi
  
 
Coz ja moge dodac, bylo naparwde świetnie, bylo palenie trawy , sprzegla i efektowne bączki a pomiedzy tym wszystkim gril. Mam nadzieje, ze znowu wrocimy do comiesiecznych spotkan, a mysle ze trzeba czesciej cos kombinowac bo fajnie jest
  
 
było fajnie choć na początku troszke za sztywno no i frekfęcja nie za liczna, ogułem było git no i oczywiście na koniec było najlepsze czyli to co Szajbusy lubią najbardziej
  
 
a no właśnie co z filmikiem
  
 
Cytat:
2004-09-26 19:48:18, Qvasiu pisze:
No i po spocie... hmmm... chyba nie pomyle się, jak powiem, że zaliczyć go należy do grona udanych spotów (z resztą chyba jak wszystkie w woj. lubelskim)


Cieszę się niezmiernie że i Lubelska Grupa powróciła do organizacji spotów

to co rozumiem że niedługo otrzymam relację i fotki ze spotu
  
 
dajcie ten filmik z palenie gumy!!!
  
 
Relacja ze spotu wraz ze zdjeciami oczywiscie bedzie na dniach
A co do filmiku to on troche wazy (56 mega) i nie mamy go gdzie wrzucic, wiec pozostaje tylko droga bezposredniego kontaktu.
  
 
Cytat:
2004-09-27 22:38:06, RX pisze:
A co do filmiku to on troche wazy (56 mega) i nie mamy go gdzie wrzucic


Już mamy - klubowy FTP ruszył pełną parą
  
 
Spoko, filmiki i fotki dzisiaj późnym wieczorem dostarczyłem RX'owi, więc niebawem będą
  
 
kto ma fotki mojego poldkaze spotu