Fiat 127 1050cm3 Sprzedam

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sprzedam tanio Fiata 127 "super" wersja włoska, rok prod. XII-1981 na chodzie, zarejestrowany, wazny przegląd tech. troche cześci: drugi gaznik z aut. ssaniem, lampy, klosze, aparat zapł, kilka szyb. Zdjecia na emaila

[ wiadomość edytowana przez: henry127 dnia 2005-06-09 20:04:30 ]
  
 
a jaka cena?
  
 
poprosze o fotexy cool_gacek(at)o2.pl
  
 
Prosze forki na marek_g11@op.pl
  
 
Jeśli jestes zainteresowany kupnem to cene , opis i zdjecia wysle Ci na emaila Pozdrawiam Henryk
  
 
no to czekam na cene i fotexy na maila tylko w miare szybko bo rozwazam opcje kupna jeszcze jednego autka i musze sie z tamtym jutro zdecydowac wiec quikly


[ wiadomość edytowana przez: cool_gacek dnia 2005-06-13 14:23:10 ]
  
 
no i co z tymi fotexami??/
i z ceną???
  
 
[quote]
2005-06-13 09:16:45, cool_gacek pisze:
no to czekam na cene i fotexy na maila tylko w miare szybko bo rozwazam opcje kupna jeszcze jednego autka i musze sie z tamtym jutro zdecydowac wiec quikly [ wiadomość edytowana przez: cool_gacek dnia 2005-06-13 14:23:10 ]
[/quote
By wyslac Ci informacje , cene i zdjecia pojazdu to podaj mi inny adres email, bo ten co napisałes to odsyła listy nawet bez zpacji mój nr gg 1650280 sory za zmiane niku ale musialem jeszcze raz sie zarejestrowac bo logujac sie na henry127 nie mogłem sie zalogowa, a moze cos zle robiłem, nie wiem czy nastepnym razem uda mi sie zalogowac. Przez 5 lat loguje sie do kilkunastu serwerów, a w tym mam problemy, dlatego prosze inf. w sprawie Fiata127 wysyłac na podany wyżej Nr gg Pozdrawiam Henryk