Potrzebny glosnik basowy:] - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Uh.... chlopie a masz taki wzmak zeby 800RMS podac temu glosnikowi? Nawet jak masz to powstaje problem ze do tego trzeba modyfikacji calego ukladu zasilania lacznie z alternatorem. To Lanzar - bez mocy bedzie muuulic. To za taka cene lepiej cos z Powerbassa wybrac.
LAVROKH001 - masz ciekawe podejscie do tematu skrzyn zwlaszcza BR. A slyszales kiedys ze sa glosniki ktore sobie lepiej radza w BR? I basu z nich nie slychac w sasiednich powiatach? P.S jezeli juz chcesz uzyskac taki efekt jaki opisujesz to lepiej zlozyc BandPass ale to juz ciezkie do zestrojenia....ale przeciez Ty to pewnie wiesz.
Pozdrawiam
Kamyk
  
 
no mi jakos sie spodobal ten lanzar juz mam caly komplet, tylko wlasnie suba mi brakuje i chcialem zeby zagoscil tez lanzar a wzmacniacz 600W zmostkowany max na 2 kanaly...

no i wogole nie chce mi sie wierzyc w te podane moce na tej aukcji... za 300zl dot ego...
  
 
a wiec mam nowe pytanko-problem:]
chce sobie cos zakupic w koncu porzadnego do bagaznika!! (mialem do tej pory nieudana bezfirmowke co robi halas a nie gra, i fajnego Axtona ktory jest niestety w polke a nie w skrzynie )
i teraz potrzebuje waszych sugestii:] chce wydac ok 250zl.:] nie jest to oszalamiajaca suma, ale sprzet nie musi byc nowy!! wazne zeby byl przyzwoity
i tak np. zastanawiam sie nad takimi typami:
Rockford Fosgate Punch
ROCKFORD FOSGATE RFS-1415 38cm
jak sadzicie??:> ktora lepsza opcja??;>

a i wznacniacz narazie mam Weconic 600W ale bede go zmienial w przyszlosci na cos lepszego
i jak polecacie jakies glosniki to prosze o dwucewkowe
  
 
Cytat:
2007-04-09 16:37:03, pytlar pisze:
a wiec mam nowe pytanko-problem:] chce sobie cos zakupic w koncu porzadnego do bagaznika!! (mialem do tej pory nieudana bezfirmowke co robi halas a nie gra, i fajnego Axtona ktory jest niestety w polke a nie w skrzynie ) i teraz potrzebuje waszych sugestii:] chce wydac ok 250zl.:] nie jest to oszalamiajaca suma, ale sprzet nie musi byc nowy!! wazne zeby byl przyzwoity i tak np. zastanawiam sie nad takimi typami: Rockford Fosgate Punch ROCKFORD FOSGATE RFS-1415 38cm jak sadzicie??:> ktora lepsza opcja??;> a i wznacniacz narazie mam Weconic 600W ale bede go zmienial w przyszlosci na cos lepszego i jak polecacie jakies glosniki to prosze o dwucewkowe



Daj se spokój.

Spróbuj sobie cos dobra na tej stronce KLIK potem ewentualnie szukać uzywki na allegro Zobacz na PowerBassa dobry stosunek jakości do ceny.

A i ten twój wekonik to moze z 200W ma.
KLIK

[ wiadomość edytowana przez: m-chmielo dnia 2007-04-09 17:13:27 ]

[ wiadomość edytowana przez: m-chmielo dnia 2007-04-09 17:13:57 ]
  
 
Cytat:
2007-04-09 17:12:56, m-chmielo pisze:
A i ten twój wekonik to moze z 200W ma.



Wiem cicho, bo sie wyda
  
 
W zasadzie chciałem ja wziaśc ale licytuje wzmacniacz za 600zł i mi niestyknie w tym tygodni wiec jak masz ochote to KLIK
100zł taniej a prawie nowa
  
 
Bardziej mnie martwi twoj wzmacniacz bo nawet na mostku bedzie mu cięzko
  
 
To jak masz do wydania 250zl to ja moge Ci zaproponowac moja skrzynie PB Glosnik PB B1254v2 250RMS wiec Weconic da rade
30stka w BR naprawde robi zamieszanie w aucie. Glosnik ma 2 miechy z czego jeden przelezal w pudelku bo czasu nie mialem zeby skrzyni zlozyc.
Jak bedziesz zainteresowany GG:2604374 lub PRV
Aha no i jezeli jest ktos zainteresowany to mam jeszcze druga taka skrzynie - razem nikt nie chce kupic trzeba bedzie osobno sprzedac
EDIT: Aha i prosze Szanownego i Wszechmocnego MODERATORA o nie usuwanie tego postu - jak tak dalej pojdzie to nie dosc ze forumowiczy ( a nie platnych Klubowiczy) zabraknie (vide TooFast) ale i postow nie bedzie


[ wiadomość edytowana przez: Kamykgdy dnia 2007-04-09 17:44:31 ]

[ wiadomość edytowana przez: Kamykgdy dnia 2007-04-09 17:48:30 ]
  
 
Cytat:
2007-04-09 17:43:40, Kamykgdy pisze:
To jak masz do wydania 250zl to ja moge Ci zaproponowac moja skrzynie PB Glosnik PB B1254v2 250RMS wiec Weconic da rade 30stka w BR naprawde robi zamieszanie w aucie. Glosnik ma 2 miechy z czego jeden przelezal w pudelku bo czasu nie mialem zeby skrzyni zlozyc. Jak bedziesz zainteresowany GG:2604374 lub PRV Aha no i jezeli jest ktos zainteresowany to mam jeszcze druga taka skrzynie - razem nikt nie chce kupic trzeba bedzie osobno sprzedac EDIT: Aha i prosze Szanownego i Wszechmocnego MODERATORA o nie usuwanie tego postu - jak tak dalej pojdzie to nie dosc ze forumowiczy ( a nie platnych Klubowiczy) zabraknie (vide TooFast) ale i postow nie bedzie [ wiadomość edytowana przez: Kamykgdy dnia 2007-04-09 17:44:31 ] [ wiadomość edytowana przez: Kamykgdy dnia 2007-04-09 17:48:30 ]



Własciwie może i ja bym sie skusił na te druga bo mi budzet utyka zobacze jak dzisiaj wyjdzie ze wzmakiem jak cos to jutro sie odezwe na priv.
  
 
Cytat:
2007-04-09 16:37:03, pytlar pisze:
a wiec mam nowe pytanko-problem:] chce sobie cos zakupic w koncu porzadnego do bagaznika!! (mialem do tej pory nieudana bezfirmowke co robi halas a nie gra, i fajnego Axtona ktory jest niestety w polke a nie w skrzynie ) i teraz potrzebuje waszych sugestii:] chce wydac ok 250zl.:] nie jest to oszalamiajaca suma, ale sprzet nie musi byc nowy!! wazne zeby byl przyzwoity i tak np. zastanawiam sie nad takimi typami: Rockford Fosgate Punch ROCKFORD FOSGATE RFS-1415 38cm jak sadzicie??:> ktora lepsza opcja??;> a i wznacniacz narazie mam Weconic 600W ale bede go zmienial w przyszlosci na cos lepszego i jak polecacie jakies glosniki to prosze o dwucewkowe



A moze: http://www.allegro.pl/item183157106_ravemaster_bsw_124_ii_od_ss_lodz.html

Ja mam 10" i jestem bardzo zadowolony. To zależy co lubisz. Ten głośnik potrafi kopnąć.
  
 
Cytat:
2007-04-09 20:46:33, Adamzzz pisze:
A moze: http://www.allegro.pl/item183157106_ravemaster_bsw_124_ii_od_ss_lodz.html Ja mam 10" i jestem bardzo zadowolony. To zależy co lubisz. Ten głośnik potrafi kopnąć.



ale ten glosnik jest w kategorii "audio dla domu"
  
 
Cytat:
2007-04-09 21:11:26, pytlar pisze:
ale ten glosnik jest w kategorii "audio dla domu"



Czyli co? nie nadaje się według Ciebie? Ja i nie tylko ja jestem przeciwnego zdania. Popytaj o ten głośnik na www.diyaudio.pl albo na elektrodzie. Mam 25cm z tej serii i nie żałuje ani złotówki na niego. Powiem więcej to były najlepiej wydane pieniądze (200zł) w moim dotychczasowym audio.
Pozostaje kwestia co lubisz? Czy lubisz niski mięsisty zamulony bas, czy nie aż tak niski ale za to w tym przedziale cenowym szybki, zróżnicowany, muzykalny, kopiący po klatce piersiowej? Pierwszy zazwyczaj męczy po paru minutach grania a drugi nie.
Wybór należy do ciebie.
  
 
Hiehie Kolego Adamzzzzz z calym szacunkiem dla elektrody i pochodnych - tam sie ludzie zajmuja (i zachwycaja) glosnikami za 150zl ktore rzekomo graja super. Kolego wybacz ale wiekszosc uzywanych subow i calkiem sporo nowych "obchodzi" tego rave luuuzem. Zeby nie byc goloslownym to powiem ze "sluchalem" go u typka w kadecie gdzie ten glosnik byl pedzony Carpowerem i powiem ze AP by go poskladal i jeszcze pozniej pozamiatal (jasne mozna powiedziec ze mocniejszy i inna konstrukcje).
Pozdrawiam
Kamyk
  
 
a ja tak przemyslalem sprawe i jednak nie ma co kupywac szajsu narazie za 250zl trzeba pierw sie zaopatrzyc w wzmaka a pozniej cos sie kupi jak sie nazbiera kasiorki
  
 
troszke się podłącze pod temat... jako, że mam już radyjko sny cdx-gt510, które całkiem ładnie wygląda i jak dla mnie przyzwoicie gra, zastanawiam się nad skrzynką i wzmakiem do bagaznika.
i otóż co znalazłem...
głośnik lanzar max12 :
głośnik
wzmacniacz BLAUPUNKT GTA 2 Special :
wzmacniacz


i teraz pytanie do ludzi znających się na rzeczy... czy to do siebie pasuje?? i czy sprzęt jest dobry?
przyznam, że jestem laikiem w tej kwestii, dlatego wszelakie uwagi będa konstruktywne... niemniej, przy tym lanzarze chciałbym zostać, czytałem, że ma dobrą opinię...

ps. sprzęt ma grać dobrze, ale nie musi super głośno i super czysto.
  
 
Cytat:
2007-07-25 01:41:17, adi_85 pisze:
głośnik lanzar max12 : głośnik wzmacniacz BLAUPUNKT GTA 2 Special : wzmacniacz i teraz pytanie do ludzi znających się na rzeczy... czy to do siebie pasuje?? i czy sprzęt jest dobry?



Ja sie nie znam, ale moim zdaniem nie zagra to za dobrze, wzmak nie ma na tyle powera zeby szybko i mocno ruszac ta membrana..
  
 
ok, zadam inne pytanie...
lepiej szukać innego suba pod ten wzmak, czy innego wzmaka pod tego suba??

i jakie ogólnie macie wrażenia po tym lanzarze? czy ktoś go słuchał ?
miłe byłyby 'nauszne' doświadczenia
  
 
Cytat:
2007-07-25 13:35:33, adi_85 pisze:
jakie ogólnie macie wrażenia po tym lanzarze?


ten Lanzar to QPA.