Wrazliwa zmieniarka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam mam problem kupilem sobie zmieniarke cd zamontowalem pod pulka w bagazniku-jest bardzo wrazliwa na wstrzasy, piosenki przeskakuja na najmniejszej nierownosci czy moze znace jakis dobry sposób by poradzic sobie skutecznie z tym problemem?
pomozcie prosze

pozdrawiam tamara
  
 
Zmień miejsce mocowania, półka też ma swoje drgania, które przenosi na zmieniarkę. Na próbę zamontuj pod fotelem a problemy powinny zniknąć, chyba że już czytnik jest zużyty.
  
 
probowalam pod fotelem ale niestety sie nie miesci
  
 
Ale chociaż na próbę zmień miejsce dla zmieniarki, by stwierdzić czy to jest wina samej zmieniarki czy też punktu i sposobu mocowania. Wystarczy położyć ją na fotelu lub podłodze i zrobić krótką przejażdżkę.
  
 
a jesli sie nie da i zmieniara bedzie nadal wrazliwa na wstrzasy to sa powiedzmy 3 wyjscia
1. otulic zmieniarke w gabke tak okolo 2-3cm grubosci
2. zaniesc do serwisu elektronicznego i wymienic sam laser
3. rozebrac i poszukac moze jest przy czytniku potencometr i nim "podkrecic" moc lasera - choc takie wyjscie jest raczej na krotka mete

pozdrawiam
  
 
bardzo dziekuje za pomoc mysle ze wariant z gombką bedzie najskuteczniejszy
pozdrawiam
  
 
Napisz czy gąbka pomogła .Każda informacja rozwiązująca problem jest pomocna dla innych.
  
 
gabka pomoglka nie ma problemu z przeskakiwaniem piosenek, ale zmieniarka lezy w bagazniku opatulona gabka musze sie zastanowic jak ja madrze zamontowac

pozdrawiam
  
 
ciesze sie ze gabka pomogla
co do zamontowania to jak jest opatulona zmieniarka gabka to najlepiej wrzucic ja pod siedzenie bo jak gdzies na sztywno przymocujesz to znow bedzie przeskakiwac