Jakosc!!??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
CS 308 Chodzi mi o jakosc utworow sciaganych niektore maja naprawde dobre glebokie czyste brzmienie a nie ktore graja jak z Kasprzaka! A MP3 to juz wogole kicha chodz nie wszystkie! Wdomu raczej nie ma az takiej roznicy ale w aucie znaczna!!! Nie wiem czy tylko u mnie! Jest na to jkas rada? Moj odtwarzacz to ALPINE 9851r. czy wystarczy wygluszenie tylko samego bagaznika czy cos da? czy trzeba wygluszyc cale auto?!! Z tylu mam glosniki JBLCS 308 i tube JBL500 tuba jest do kitu! jest to zasilane wzmackiem JBL GTO600 Mam problem z glosnikami one graja jakos tanio nie wydaja wcale basu tylko taki pusty strasznie! u kolegi lepiej graja jakis podrubki typu CALIBER czy cos takiego pod samym radiem! jezeli ktos mi pomoze to bardo dziekuje!!!
  
 
Chcesz uzyskać dobrą jakość, a podpierasz się półśrodkami ... .
Jak to się kiedyś mówiło "z gówna bata nie ukręcisz". Włącz oryginalną płytę, z dobrej wytwórni a gwarantuję że to będzie pierszy krok do dobrego brzmienia i do tego najtańszy .
Kolejna sprawa to sprzęt i jego aplikacja, ale to już trzeba przemyśleć ile można na to przeznaczyć na pierwszy ogień, a do wyniku przemyśleń dostosować sprzęt.
  
 
Heja, Bolls napisał niestety bolesnął prawdę, żeby miec dobre brzmienie nie wystarczy tylo dobre radio - a twoje Alpine zdecydowanie jest dobrym radiem - ale i pożądne głośniki, o wzmacniaczu nie piszę bo nie mam zdania na temat JBLi z serii GTO.
Co do firmy CALIBER to napewno nie jest to NoName, a w porównaniu z serią CS JBLa to nie powinny wypadac źle, oczywiście zalezy od tego jaka seria wyżej wymienionej firmy sam dysponuje.

Pozdro.