Jak zdjąć tapicerkę w omega C

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy ktoś zdejmował tapicerkę w Omedze C z przednich lub tylnich drzwi?? Proszę o instruktarz, jak to wykonać. Ja wykręciłem wszystkie śruby, a nadal coś nie mogę zdjąć.


[ wiadomość edytowana przez: zabojad dnia 2005-06-12 23:31:41 ]
  
 
Nie wiem jak jest w "C" ale w B jest ukryta srubka pod "dzyndzlem" do ryglowania drzwi. Jak jest w pozycji otwarej to widac czerwona zaslepke. Trzeba ja wydlubac, a pod nia ukarze sie maly wkret.
  
 
Kurcze, ale mnie raczej coś trzyma po środku, a nie mam już koncepcji, bo tam już nie ma śrub...chyba że są gdzieś ukryte?
  
 
sprawdz być może spinka MOCNO trzyma
  
 

Przednie drzwi omega C - Odkręcasz trzy śrubki od spodu, dwie przy zawiasach , jedną przy zamku, jedną pod głosnikiem, i jedną pod zaślepką przy otwieranym schowku reszta trzyma się na uchwytach przy szybie u góry - rób to bez nerwów żebyś nie pourywał czegoś i zaznaczaj od czego jest jaka śrubka
Mam nadzieję że czegoś nie opuściłem
Pozdr
Robert
  
 
Robert ma rację.Pewnie trzyma Ci śruba po środku pod klamką do otwierania drzwi.Ostrożnie zdejmij osłonę klamki i tam jest śruba.No i przy zdejmowaniu tapicerki bardzo uważaj , nic na siłę bo do tej tapicerki jest przyklejopny płaskownik który trzyma boczek w drzwiach od góry.Przy zdejmowaniu boczek powinieneś unosić ku górze.Pozdrawiam
  
 
z tym głośnikiem miałem na myśli wysokotonówkę przy klamce wewn,
Pozdr
Robert
  
 
Dzięki udało się. Mam nowy problem, po zmontowaniu słabo mi się trzyma górna część przy samej szybie, nie wiecie co z tym zrobić, żeby dobrze dolegało i się trzymało i nie trzeszczało na byle dziurze??
  
 
żle złożyłeś trzeba cały boczek wsuwać od góry.... ps następnym razem daj komuś kto to robił .zapłać 50 zeta za robote bo zawsze to taniej niż nowy boczek.
  
 
Źle?? A jak się to trzyma z góry, są jakieś uchwyty specjalne, czy poprostu krawędź o krawędź się trzyma?? Daj znać, jak sobie poradzić. Szczerze mówiąć to tego do końca nie zdejmowałem, tylko odchyliłem żeby wyciągnąć głośnik. Teraz od strony kobla od zamykania odstaje, a przy końcu drzwi dolega idealnie.
Ten sam problem mam z przednimi drzwiami, tylko tam jest na odwrót, przy koblu nie trzyma, a przy klamce idealnie. Proszę o pomoc.
  
 
chciałbym pomóc ale przez monitor nie bardzo wole live
  
 
Spoko, tylko powiedz mi, czy tam są jakieś spinki, czy to po prostu się trzyma krawędź o krawędź?? Taka informacja powinna mi starczyć, żeby zrobić to prawidłowo...
  
 
wkażdym aucie nawet takim jak hyundai sonata daewoo leganza itp górne części boczków wsuwa sie od góry kontrolując boki i trafiając spinkami w dziury ,potem pare śrubek,browarek i gut jak nie dasz rady to sie nie katuj to żaden wsyd nie wszyscy muszą umieć to robić bo mechanicy nie mieli by na chleb
  
 
To chyba jednak miałeś złe (zły) dzień w innym wątku na forum... Tutaj mi pomogłeś i dzisiaj sobie poradziłem. Boczki są co prawda gówniano zrobione i trzeba tę listwę plastikową trochę podkleić po zdjęciu z drzwi, żeby po złożeniu dobrze trzymało.
Dzięki za pomoc.
Z mojej strony mogę Cię przeprosić za moje odpowiedzi na Twoje posty w znanym nam wątku
Trzeba jednak przyznać, że prowokowałeś trochę...
Pozdrawiam
Żabojad
  
 
ciesze sie żeśmy sie zrozumieli po browarku i po sprawie
  
 
A przepraszam??