MotoNews.plWitaj w MotoNews.pl | zaloguj się  
Motoryzacja bliżej Ciebie 
Samochody, motoryzacja, opinie

Abarth  Alfa Romeo  Aston Martin  Audi  Bentley  BMW  Bugatti  Cadillac  Chevrolet  Chrysler  Citroen  Dacia  Dodge  Ferrari  Fiat  Ford
Honda  Hyundai  Infiniti  Jaguar  Jeep  Kia  Lamborghini  Lancia  Land Rover  Lexus  Lotus  Maserati  Mazda  McLaren  Mercedes-Benz  Mini
Mitsubishi  Nissan  Opel  Pagani  Peugeot  Porsche  Renault  Seat  Skoda  Smart  SsangYong  Subaru  Suzuki  Toyota  Volkswagen  Volvo
forum klubowedołącz do klubulista klubowiczównasze samochodyclub assistance

Zacznij nowy temat  Dodaj odpowiedź w tym wątku

[Częsci] - złomowiska czyli szroty - Strona 4

Moderowane przez: Biały, GDA, Grzech
 Forum » Forum miłośników marki FSO » [częsci] - złomowiska czyli szro ...
 « Starszy wątek | Nowszy wątek »
Szukaj na forum: 

Sortuj posty wg daty: 
rosnąco malejąco
 >> wyświetlony od najstarszych postów <<
«1 2 3 4
 Autor
 [Częsci] - złomowiska czyli szroty 
jacekes
Miłośnik FSO

Aktywny na forum 4118 dni
125p 1500, C+ 1.4 GT ...
Poznań

2005-11-28 16:59:01^

Wyciągnę temat...
Jest jeden taki szrot, na ktorym stoi df z czerwoną tapicerką (MR75! Czyli raczej unikatowa, nie?). Fotele przód, boczki (z kieszeniami), i tylna kanapa. Całkiem ładne (kieszenie niepowyrywane, fotele były w pokrowcach)...
Tyle że jest typowy na złomach problem... Kretyn zawołał za _same_ _boczki_ 100zł...
Gdyby nie to, już dawno byłyby zbunkrowane u mnie pod łóżkiem...

-----------------
Szczyt oszukiwania samego siebie?
"Mój opel nie rdzewieje."

2014-10-25 22:37

maku
Miłośnik FSO

atu 1.6 GLI
Będzin

2005-12-15 00:01:26^

ponieważ poprzedni temat chwilowo znikł, lecz za radą Pagana przywracam go
prosze tutaj wpisywać namiary na ciekawe szroty w okolicy Katowic, Sosnowca.
podobny wątek był tu, lecz tyczył się głównie sprawy 3d i coupe
z niego pozwalam sobie wkleić teksty:
Cytat:
2005-12-14 22:46:28, sova pisze:
ja znam 3 w dąbrowie, jeden widoczny tuz przy trasie katowice-olkusz zaraz za salonem SUZUKI, drógi oddalony o jakiś kilometr, znajduje się za halą sportową, a trzeci który znam jest po drodze na ząbkowice, widziałem tam rok temu 3 syrenki , 2 warszawy i jakieś tam zachodnie 40 letnie starocie

Cytat:
2005-12-14 23:26:21, Ziaro pisze:
Fajny szrot jest koło "Doriana" hali sportowej w Sosnowcu,można samemu częśći wykręcać.Jedziesz od Zagórza w kierunku DG i przed Dorianem w lewo po takich dziurach.Przed Salonem Skody w Gołonogu jest mały szrot,a podobno najfajniejszy jest koło "Huty Katowice" w Dąbrowie Górniczej,pełno samochodów i śmieszne ceny.

Ziaro czy ten koło "HK" to jest przy drodze prowadzącej do głównej bramy huty ( bo to duzy zakład jest)??

dwa są w Wojkowicach Komornych, jadąc od Będzina za pierwszym kościołem w prawo, potem odchodzi brukowana droga w lewo, jest tu nawet znak że "900m w lewo auto-złom", a kolejny to nie skręcając w lewo jakieś 500m dalej przy drodze

2012-10-08 17:47

dreamer

okolice Katowic i Wrocław

2005-12-15 02:02:37^

Ten kolo Huty jesli to ten o ktorym mysle jest zlokalizowany nastepujaco - jedziesz ta droga w strone Huty , mijasz pp prawej Salon Skody , jedziesz jeszcze kawalek i to jest po lewej stronie , powinienes zobaczyc go z glownej drogi. Pozdrawiam.

2005-12-15 01:54

MARKHEIM (S)
Miłośnik FSO

4 Warszawy i Mary Ce ...
Milówka

2005-12-15 07:56:26^

Bardzo dobry szrot, posiadający częsci chyba do wszystkich typów starszych samochodów znajduje się w Wilkowicach /k. Bielska, ul Rolnicza 2.
Jednym słowem praktycznie wszystko tam znajdziesz, sam nieraz kupowałem tam części, nawet do Warszawy.

2006-12-19 21:56

michur

[ WHITE RUINA ]
////wrocław/słupsk///

2005-12-15 16:24:20^

hej.a wie ktos cos o szrotach w okolicach wroclawia?
pzdr/

2007-06-27 21:29

Mikry
Miłośnik FSO

3xRWD, FWD, valve free
Łódź

2005-12-15 20:40:44^

Cytat:
2005-12-15 16:24:20, michur pisze:
hej.a wie ktos cos o szrotach w okolicach wroclawia? pzdr/

Wprawdzie nie Wrocław ale nieopodal - Cieśle koło Oleśnicy, szrot przy głównej trasie naprzeciw stacji BP (może już pod inną marką). 2 hektary terenu, sporo samochodów (w tym i zabytki w stylu Peugeota 404, VW 411 itp.) a do tego w miarę przystępne ceny. W ubiegłym roku leżał tam na przykład komplet błotników i innych nowych blach do Borewicza.

2011-01-31 22:58

malusi

FSO1500
Gliwice

2005-12-15 22:39:05^

ja znam pare szrotów na śląsku ale nic tam ciekawego nie ma(3d i coupe) a jak kogoś coś innego interesuje tro prosze pytać chętnie odpowiem

2006-11-23 11:37

maku
Miłośnik FSO

atu 1.6 GLI
Będzin

2005-12-22 19:57:12^

już raz pisałem o tym w innym wątku, ale ponieważ autko jest z tych rejonów, przypominam sprawę znalezionego przeze mnie puick-upa:
auto z zewnątrz zadbane( ciężko znaleźć rdzę),
sprawia wrażenie całego
kolorek:zielonawo-niebieski (jednolity, nie wiem jak go nazwać)
wersja krótka
zabudowa z tyłu z długimi prostokątnymi oknami
niewiem jak pod spodem i podłoga
wada: padnięty silnik
jeśli ktoś wie jak go wyrwać z roli wsadu do pieca (obawiam się że jest wyrejestrowany), albo w najgorszym przypadku "chce całego wziąść na części"( wiadomo o co chodzi)
to jest w Wojkowicach (Komornych) na szrocie,
dojazd: z drogi łaczącej Będzin z Piekarami Śl. po wjeździe do Wojkowic pierwsza w lewo zaraz za kościołem. po jakiś 150m będzie odchodziła droga w lewo i znak " auto złom 900m"

autko jest na terenie Zagłębia Dąbrowskiego

maku
Miłośnik FSO

atu 1.6 GLI
Będzin

2006-03-15 14:22:20^

i znów zycie zmusiło mnie do odwiedzin tych cmentarzy.
opisywany przezemnie pikus dalej sobie stoi, lecz juz troszke go ubyło-tapicerka i lampki kierunkowskazów,ale reszta, w tym elementy typowo pikusowe są całe. (nawet specjalnie nie pognity, i ma całą nadbudoę ze sprawną tylną klapą)-może ktoś szuka cżęśći?
obok zaparkowała biała warszawa sedan, sprawna i na gazie-jedyne ale: jest do kupienia za 10 tys zł, a najlepsze to , że mój rozmówca upierał się iż to orginał z 56 r, i dlatego taka cena. fakt ładnie wygląda, i nawet 0 rdzy ,ale coś nie ten tego z rocznikiem-troszkę głupią mine miał miał jak go punktowałem czemu to nie ten rok. nawet podobno właściciel się starał o żółte blachy, ale rzeczoznawca stwierdził iż dach jest NIEORGINALNY ( chyba razem z całą budą)).

MichalSW
Miłośnik FSO

FSO Polonez Caro Plu ...
Kielce

2006-03-15 21:29:22^

Cytat:
2005-12-22 19:57:12, maku pisze:
już raz pisałem o tym w innym wątku, ale ponieważ autko jest z tych rejonów, przypominam sprawę znalezionego przeze mnie puick-upa: auto z zewnątrz zadbane( ciężko znaleźć rdzę), sprawia wrażenie całego kolorek:zielonawo-niebieski (jednolity, nie wiem jak go nazwać) wersja krótka zabudowa z tyłu z długimi prostokątnymi oknami niewiem jak pod spodem i podłoga wada: padnięty silnik jeśli ktoś wie jak go wyrwać z roli wsadu do pieca (obawiam się że jest wyrejestrowany), albo w najgorszym przypadku "chce całego wziąść na części"( wiadomo o co chodzi) to jest w Wojkowicach (Komornych) na szrocie, dojazd: z drogi łaczącej Będzin z Piekarami Śl. po wjeździe do Wojkowic pierwsza w lewo zaraz za kościołem. po jakiś 150m będzie odchodziła droga w lewo i znak " auto złom 900m" autko jest na terenie Zagłębia Dąbrowskiego

A dużo samochodów w Wojkowicach stoi? Jak z wejściem na teren? Mozna sobie pochodzić i pooglądać? Czasem tamtędy przejeżdżam, więc chętnie zajadę.

2013-08-28 18:13

maku
Miłośnik FSO

atu 1.6 GLI
Będzin

2006-03-16 02:17:12^

autek jest trochę-ale większość mocne roztegowane, lub rozbite.
poogladac i można ale faceci sa jacyś tacy-zawsze jak coś szukam to albo mają wersje złom, lub brak. ale może tylko ja mam takie dziwaczne potrzeby.
teraz i tak wszystko przykrywa snieg
mówię o tym szrocie w Wojkowicach ale nie tym przy drodze na Strzyzowice.

Grzech (M)
Miłośnik FSO

Aktywny na forum 4629 dni
Polonezy dwa i pół. :)
Nieporęt

2007-04-07 16:16:54^

Odświeżam temat, by wkleić adres do "centrali złomowisk w Polsce" - firma się nazywa AMBIT i oferuje sprzedaż wysyłkową.

-----------------
Caro '93 1.5 GLE
Caro '96 1.6 GLI
Kombi '01 1.6 GSI
Mój system to linux Fan Radia Jazz

2014-11-20 05:47

automysz

Tarnów

2014-05-30 13:42:37^

W serwisie szroty.pl są aktualne dane do wielu auto złomów i można tam również zapytać o daną część.

2014-09-09 08:47

wawa111

Kielce

2014-08-22 09:22:38^

No teraz już pochodzić po szrocie i poszperać ciężko, a i daleko trzeba jeździć ja już wolę kupić używkę np w takim sklepie http://www.auto24parts.com mniejsze koszty i towar pewny.

2014-09-04 13:13

wiktor-hardej

toruń

2014-10-28 19:44:07^

ja chciałbym polecić Auto szrot Kapral-Car w okolicach Bydgoszczy/Torunia. Moim zdaniem to jedno z najlepszych miejsc tego typu - mają zarówno używane części samochodowe jak i całe samochody na sprzedaż, a do tego można u nich oddać auto do kasacji..... I wszystko w rozsądnych cenach- mogę polecić.

2014-11-11 21:44

Forum » Forum miłośników marki FSO » [częsci] - złomowiska czyli szro ...
 « Starszy wątek | Nowszy wątek »
«1 2 3 4

strona głównaredakcjaforum samochodowekontakt z namireklama

wiadomości motoryzacyjne - cennik nowych samochodów - autogaleria - opinie o samochodach
Copyright © 1999-2014 MotoNews.pl
Warunki korzystania z serwisu