Grafika nagłówkowa FORUM

Ankieta: Chciałbym w nagłówku naszego forum widzieć:
Grafikę nr 1
Grafikę numer 2
Nic (niech zostanie jak jest)
Inną grafikę...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wzorem FSOAK, FEFK, LKP chciałbym w nagłówku naszego forum umieścić grafikę
Miłaby ona wyglądać tak:

1.

albo tak

2.

Jak Wam się to widzi? Tylko delikatnie się ze mną obchodźcie bo troszkę się pomęczyłem z tym




[ wiadomość edytowana przez: MacTB dnia 2005-03-03 22:43:27 ]
  
 
Ja uważam że to fajny pomysł.... z tych poniżej ten pierwszy mi sie podoba bardzo fajnie Ci to wyszło.
 
 
Dziękuję, cieszę się, że Ci się podoba
Ciekawe co na to reszta Diabełków
  
 
Nie no super Ta pierwsza jest extra Brawo Mac!
Czym to zrobiles?
  
 
Podziobałem sobie podczas przerwy w nauce w Corelu
Cieszę się, że się podoba. Dzięki za uznanie
  
 
Powiem szczerze ze jak rzuciles pomysl z tym to nie wierzylem ze ktos to zrobi (chyba mozna to bylo zrozumiec po tym co napisalem ) To jak ci juz tak dobrze idzie to zrob cos z nasz stronka
Ni mam corela
  
 
Wcale się nie dziwię, że nie wierzyłeś, często takie pomysły spełzają na niczym, kończą się jedynie na chęciach
Ze stronką jest trochę więcej roboty, warto żeby od razu wyglądała w miarę profesjonalnie. Do tego trzeba mieć dobre natchnienie i sporo czasu... Zbierałem się już do tego, ale jakoś nie mogę się ostatecznie zebrać. Myślę, że wykorzystamy projekt Thaniela, ewentualnie potem będziemy go modyfikować, albo tworzyć wszystko od nowa. A póki co musimy jeszcze pożyć bez stronki Chyba, że ktoś się za to wcześniej zabierze na poważnie
  
 
Niech mi ktos napisze jakis poradnik jak sie za to wziasc to sproboje, chociaz teraz powinienem wziasc sie za nauke (matura...) ale jakos nie mam natchnienia
  
 
Jestem za pierwszą grafiką
 
 
No i w zasadzie ankieta prawie rozstrzygnięta, 50% głosów oddanych...
  
 
To kiedy rusza akcja "grafika"? Ciekawa jestem jak to bedzie sie prezentowało
 
 
Czekam jeszcze na Q i Flowera Może zagłosują No i ja jeszcze nie głosowałem
A potem to juz wszystko w gestii daemona Powiadomimy Go co i gdzie chcemy mieć, jak będzie miał czas to nam grafikę wstawi i gotowe


[ wiadomość edytowana przez: MacTB dnia 2005-03-05 23:07:15 ]
  
 
wiesz ze sie za bardzo nie patyczkuje w osadach i bede pierwsza osoba ktora ci powie ze dla niej obie sa do bani...

BD to chyba jednak grupa z kategorii "Mlodociani zagniewani" a czcionki w type TNR pasuja do Devila jak Giertycha na mima...

dodam ze sam pomysl jest mi cholernie nie na czasie, bo uwzgledniaja marudzenia mojego rodziciela ze bok Swifta musi miec jakis ozdobnik. postanowilem po egzaminach stworzyc sobie tribala... potem wpadlem na genialny plan co by tego tribala wykorzystac ew. i za wasza zgoda jako oficjalna grafike klubu... ale skoro juz planujesz cos takiego to moge tylko wyrazic swoja opinie...
  
 
hmm ja już głosowalam i podoba mi sie pierwsza, ale tak sobie teraz myśle a jakby to zrobić w kolorach zołto-czerwonych... czy tam pomarańczowo-czerwonych taki diabelski kolorek byłby taki ogień. Co Wy na to?
  
 
Cytat:
2005-03-06 13:39:13, Gulajka pisze:
i podoba mi sie pierwsza, ale tak sobie teraz myśle a jakby to zrobić w kolorach zołto-czerwonych... czy tam pomarańczowo-czerwonych taki diabelski kolorek byłby taki ogień. Co Wy na to?



Moze i nie byłoby źle ale to klub BLUE DEVIL wiec moim zdaniem niebieski jest niejako przypisany z urzędu. A moze sie myle
 
 
nio ja juz sama nie wiem zglupailam hehe
  
 
Jako że warto by było uszczęśliwić wszystkich (to może się okazac nie do końca możliwe, ale warto spróbować) wstrzymujemy rozstrzygnięcie ankietki Poczekamy na tribala Quattra i będziemy rozsądzać. Zobaczymy, może uda się coś ustalić. Oczywiście dotychczasowe ustalenia pozostają aktulane... do czasu ewentualnej zmiany tychże ustaleń
  
 
Acha, jeszcze jedno, to co zaproponowałem to nie jest logo dla Klubu. To jest po prostu nagłówek naszego Forum. To tak dla ścisłości, w kwestii formalnej
  
 
Jesli chodzi o te dwie to pierwsza.
osobiscie wolalbym widziec jakiegos ladnego diabelka w logo.
ale jestem tu za krotko wiec nie musicie mnie sluchac.
w koncu nazwa brzmi z lekka agresywnie wiec .......
  
 
Flower, własnie pisałem post wcześniej, że to nie jest logo
W logo może i będzie diabełek