Przerobienie radia z panelem na kieszeń

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy ktoś się orientuje, gdzie można przerobić radio z panelem na kieszeń + podtrzymanie pamięci? Ponoć gdzies na giełdzie wolumen.
  
 
ja się podepnę pod pytanie, i dodam jeszcze - ile to kosztuje i jak długo trwa?
  
 
Ja chcialem tak przerobic swoje. Dowiadywalem sie ze kieszen kosztuje od 70 do 90 zl (zalezy gdzie). Facet w media markt gdy sie zapytalem ile kosztuje kosc pamieci powiedzial jesli radio ma rds to jest tez kosc pamieci ale jakos niechce mi sie w to wierzyc.
  
 
Cytat:
2005-01-13 15:29:34, pgutek pisze:
Czy ktoś się orientuje, gdzie można przerobić radio z panelem na kieszeń + podtrzymanie pamięci? Ponoć gdzies na giełdzie wolumen.



Na tylach CH Bemowo . tzn. na koncu tego calego kompleksu. Jest gosc ktory przerabia. Robi bardzo dobrze POLECAM !!!
  
 
Moze ktos jeszcze moze podzielic sie doswiadczeniami z taka przerobka (ile trwa, jak kosztuje, gdzie to zrobic) - szczegolnie w Warszawie. Oczywiscie mowie o kieszeni z podtrzymaniem.
  
 
na odrowaza zaraz za stacja shell wjezdza sie na teren takich magazynow i zaraz po lewej stronie bude ma facet z serwisem car-audio. za 100 zl przerobi, przynajmniej mi tak mowil.
  
 
Cytat:
2005-01-23 05:04:58, PabloM pisze:
Na tylach CH Bemowo . tzn. na koncu tego calego kompleksu. Jest gosc ktory przerabia. Robi bardzo dobrze POLECAM !!!



Bylem, przerobilem . Zrobione bardo porzadnie, podtrzymanie zalozone wewnatrz radia.
  
 
ile zaplacile, jesli mozna wiedziec?
  
 
Cytat:
2005-04-16 11:30:37, Focus86 pisze:
ile zaplacile, jesli mozna wiedziec?



150 zl. Zawiozlem radyjko o 11, a o 16.30 juz odebralem. Wszystko bardzo trwale i estetycznie zrobione. Polecam
  
 
Poszukaj na alegro jest facet ktory produkuje takie kieszenie dla kazdego radia za 50zl plus jezeli chcesz podtrzymanie pamieci to trzeba doplacic ale nie wiem ile

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2005-04-16 00:28:02, BolimA pisze:
Bylem, przerobilem .


Bolima moglbys dac jakis konkretny adres gdzie to jest? A moze jakis telefon?
  
 
Cytat:
2005-06-02 17:50:43, Focus pisze:
Bolima moglbys dac jakis konkretny adres gdzie to jest? A moze jakis telefon?



ABAT Serwis

ul. Powstancow Slaskich 124 paw. 125

tel. 22 425 46 99

To sa pawilony w centrum handlowym obok Carrefoura na bemowie.
  
 
Cytat:
2005-01-13 15:29:34, pgutek pisze:
Czy ktoś się orientuje, gdzie można przerobić radio z panelem na kieszeń + podtrzymanie pamięci? Ponoć gdzies na giełdzie wolumen.



Podjedź sobie do małego sklepiku przy metrze Służew (ul. Wałbrzyska) na przeciwko centrum handlowego LAND - tam dobierzesz sobie kieszeń lub tobie ją dorobią za stosunkowo niewielkie pieniądze
 
 
Cytat:
2005-04-19 01:33:04, BolimA pisze:
Wszystko bardzo trwale i estetycznie zrobione. Polecam


sam w najblizszym czasie sprawdze, czy rzeczywiscie tak jest
Udalo mi sie dorwac sam tylek do mojego panela. I po krotkich ogledzinach i sprawdzeniu doszedlem do wniosku ze tylek jest.... oczywiscie kradziony Nawet jeszcze jakas plyta byla w srodku Ale najwazniejsze ze jest sprawne
  
 
Cytat:
2005-06-14 18:13:35, Focus pisze:
sam w najblizszym czasie sprawdze, czy rzeczywiscie tak jest Udalo mi sie dorwac sam tylek do mojego panela. I po krotkich ogledzinach i sprawdzeniu doszedlem do wniosku ze tylek jest.... oczywiscie kradziony Nawet jeszcze jakas plyta byla w srodku Ale najwazniejsze ze jest sprawne


Ehhh...nie popieram takiego myslenia...sam ostatnio padlem ofiara kradzierzy radia.
  
 
ja zakupilem sam tylek do panela, poniewaz jeden mi juz "zaginal". Tak dla sportu osobno panela i korpusu nie kupowalbym...